Yuxarı

Vəzifəli şəxslərin iyun ayı üçün qəbul cədvəli açıqlanıb - SİYAHI

Vəzifəli şəxslərin iyun ayı üçün qəbul cədvəli açıqlanıb - SİYAHI

1061

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin iyun ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açqılanıb.

"Report" vəzifəli şəxslərin yer aldığı həmin cədvəli təqdim edir.

Qeyd edək ki, qəbul zamanı vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlarQəbulgünüQəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən
03Quba, Qusar
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
03Xaçmaz, Şabran
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
07İsmayıllı, Qəbələ, Oğuz
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini
07Zaqatala, Balakən
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
07Daşkəsən, Kəlbəcər
Əkbər Hacıyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
07Ağsu
Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
07Qobustan
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
07Şamaxı
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
12Quba, Qusar
Sabir Əhmədov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
12Şabran, Siyəzən
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
12Xaçmaz
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini
12Samux
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini
12Şəki, Qax
Hicran Hüseynova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
13Şəki, Oğuz
Aynur Sofiyeva
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
13Qax, Zaqatala, Balakən
Ceyhun Həsənov
Ədliyyə nazirinin müavini - Penitensiar Xidmətin rəisi
13Göygöl
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri
14Şirvan
Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri
14Saatlı
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
14Sabirabad
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
14Gəncə
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri
14Şəki, Qax
Rəfail Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini
14Balakən
Etibar Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
14Zaqatala
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini
14Goranboy, Xocalı
Oruc Zalov
Daxili işlər nazirinin müavini
14Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad, Saatlı, İmişli, Zərdab, Salyan, Neftçala, Biləsuvar, Cəbrayıl
Sahib Ələkbərov
Vergilər nazirinin müavini
14İmişli, Ağcabədi, Beyləqan, Xocavənd, Füzuli, Laçın
Mətin Eynullayev
Vergilər nazirinin müavini
14Ağsu, Şamaxı, Qobustan
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri
14Quba, Qusar
Namiq Babayev
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
14Şəki, Oğuz
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
17Xaçmaz
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
18Şabran, Siyəzən
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
19Sabirabad, Saatlı
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
20Lənkəran, Astara
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini
20Lerik
Zakir Qaralov
Baş prokuror
21Yardımlı, Astara, Lerik
Şahin Mustafayev
İqtisadiyyat naziri
21Ağcabədi, Laçın
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
21Ağdam, Bərdə
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
21Tərtər, Naftalan
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
21İsmayıllı, Qəbələ
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
21Şamaxı, Ağsu
Seyfəddin Talıbov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
21Göyçay, Ağdaş
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
21Balakən, Zaqatala
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
21Şəki, Oğuz
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini
21Qax
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
21Oğuz, Şəki
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
21Qəbələ
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri
21Quba, Qusar
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini
21Xaçmaz
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini
21Siyəzən, Şabran
Mikayıl Cabbarov
Vergilər naziri
21Zaqatala, Balakən, Qax
Sahir Məmmədxanov
Vergilər nazirinin birinci müavini
21Ucar, Göyçay, Kürdəmir, Ağdaş, Zərdab
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
21Qax, Zaqatala
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
21Balakən
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
22Gəncə, Samux
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
22Göygöl
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
22Daşkəsən
Vilayət Eyvazov
Daxili işlər nazirinin birinci müavini
22Lənkəran, Cəlilabad, Masallı, Astara, Yardımlı
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
25Şəki
Siyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
25Qəbələ
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
25Oğuz
Firidun Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini
25Qax, Zaqatala, Balakən
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
25Salyan
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
25Hacıqabul
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
28Quba, Qusar
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
28Xaçmaz, Şabran
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
28Siyəzən, Xızı
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
28Xaçmaz, Şabran
Samir Vəliyev 
Energetika nazirinin müavini
28Quba, Qusar
Elnur Soltanov 
Energetika nazirinin müavini
28Siyəzən, Xızı
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
28Gəncə
Anar Kərimov 
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
28Göygöl
Mətin Kərimli 
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
28Samux
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri
28Şəki, Oğuz, Qəbələ
Kərəm Həsənov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri
28Şabran
Rafiq Cəlilov 
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
28Xızı
Rüstəm Şahbazov 
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
28Siyəzən
Məleykə Abbaszadə 
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
28Qax, Zaqatala, Balakən
Ramil Usubov
Daxili işlər naziri
29Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı
Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

Tərəfdaşların xəbərləri


Xəbər lenti

Son xəbərlər



Orphus sistemi