Yuxarı

​Bu gün 24 Azərbaycan idmançısı Avropa Oyunlarında çıxış edəcək - SİYAHI

Çıxışlar üzgüçülük, badminton, boks və qılıncoynatma üzrə olacaq

Bakı. 23 İyun. REPORT.AZ/ "Bakı-2015" I Avropa Oyunlarının 11-ci yarış günündə 24 Azərbaycan idmançısı çıxış edəcək.

"Report" xəbər verir ki, çıxışlar basketbol, voleybol, üzgüçülük, badminton, boks və qılıncoynatma üzrə olacaq.

3X3 BASKETBOL

19:55 Kişilər arasında Qrup D

Azərbaycan - Çexiya

21:35 Kişilər arasında Qrup D

İsveçrə - Azərbaycan

17:10 Qadınlar arasında Qrup A

İsveçrə - Azərbaycan

BADMİNTON

Rzayev Kənan

09:40 *Kişilər arasında Təklər Qrup B

Cali Samuel (Malta) - Rzayev Kanan (Azərbaycan)

20:00 *Kişilər arasında Cütlər Qrup B

Qələndərov Orxan| Kənan Rzayev (Azərbaycan) - Mittelheisser G. |Kersaudy.B (Fransa)

BOKS

Albert Səlimov

14:00 *Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) 1/4 Final

Albert Səlimov (Azərbaycan) - Elian Dimitrov (Bolqarıstan)

Collazo Sotomayor

20:15 *Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) 1/4 Final

Niculescu Daniel (Rumıniya) - Collazo Sotomayor (Azərbaycan)

Pərviz Bağırov

21:15 *Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) 1/4 Final

Baraou Abass (Almaniya) - Pərviz Bağırov (Azərbaycan)

Abdulkadir Abdullayev

21:30 *Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) 1/4 Final

Abdulkadir Abdullayev (Azərbaycan) - Omba Biongolo Paul (Fransa)

Anna Alimardanova

12:45 *Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) 1/4 Final

Petrova Stanimira (Bolqarıstan) - Anna Alimardanova (Azərbaycan)

Yelena Vystropova

19:15 *Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) 1/4 Final

Ryan Sandy (Böyük Britaniya) - Yelena Vystropova (Azərbaycan)

QILINCOYNATMA

11:50 Azər Tağıyev

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup A

Azər Tağıyev (Azərbaycan) - Fernando Casares (İspaniya)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup A

Tsouroutas Georges (Yunanıstan) - Azər Tağıyev (Azərbaycan)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup A

Dolniceanu Tiberiu (Rumıniya) - Azər Tağıyev (Azərbaycan)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup A

Azər Tağıyev (Azərbaycan) - Ant İbrahim (Türkiyə)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup A

Honeybone James (Böyük Britaniya) - Azər Tağıyev (Azərbaycan)

12:50 Abdulla Həsənov

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup D

Abdulla Həsənov (Azərbaycan) - Skrodzki Adam (Polşa)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup D

Murolo Massimiliano (İtaliya) - Abdulla Həsənov (Azərbaycan)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup D

Abdulla Həsənov (Azərbaycan) - Badea Alin (Rumıniya)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup D

Gemesi Bence (Macarıstan) - Abdulla Həsənov (Azərbaycan)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup D

Huebner Bjoern (Almaniya) - Abdulla Həsənov (Azərbaycan)

12:50 Cavanşir Səfərov

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup E

Cavanşir Səfərov (Azərbaycan) - Kindler Maximilian (Almaniya)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup E

Truşakov Alexander (Rusiya) - Cavanşir Səfərov (Azərbaycan)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup E

Miracco Luigi (İtaliya) - Cavanşir Səfərov (Azərbaycan)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup E

Buikeviç Aliaksandr (Belarus)- Cavanşir Səfərov (Azərbaycan)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup E

Csaba Marton Bence (Macarıstan) - Cavanşir Səfərov (Azərbaycan)

12:50 Cavanşir Ağakişiyev

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup F

Cavanşir Ağakişiyev (Azərbaycan) - Willau Matthias (Avstriya)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup F

Huebers Richard (Almaniya) - Cavanşir Ağakişiyev (Azərbaycan)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup F

Proskura Nikita (Rusiya) - Cavanşir Ağakişiyev (Azərbaycan)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup F

Cavanşir Ağakişiyev (Azərbaycan) - Arnaudov Atanas (Bolqarıstan)

*Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup F

Pellegrini Alberto (İtaliya) - Cavanşir Ağakişiyev (Azərbaycan)

09:00 Elmira Xudaverdiyeva

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup A

Elmira Xudaverdiyeva (AZƏRBAYCAN) - Nelip Ewa (Polşa)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup A

Branza Ana Maria (Rumıniya) - Elmira Xudaverdiyeva (Azərbaycan)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup A

Bukocki Bianka (Macarıstan) - Elmira Xudaverdiyeva (Azərbaycan)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup A

Ciparova Dagmar (Slovakiya) - Elmira Xudaverdiyeva (Azərbaycan)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup A

Samuelsson Emma (İsveç) - Elmira Xudaverdiyeva (Azərbaycan)

09:00 Samirə Hüseynova

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup B

Kirpu Erika (Estoniya) - Samirə Hüseynova (Azərbaycan)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup B

Caran Romana (Slovakiya) - Samirə Hüseynova (Azərbaycan)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup B

Samirə Hüseynova (Azərbaycan) - Kochneva Olga (Rusiya)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup B

Bohus Reka (Macarıstan) - Samirə Hüseynova (Azərbaycan)

09:00 Məryəm Məlikova

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup C

Şemyakina Yana (Ukrayna) - Məryəm Məlikova (Azərbaycan)Startlist

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup C

Andryuşina Tatyana (Rusiya) - Məryəm Məlikova (Azərbaycan)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup C

Məryəm Məlikova (Azərbaycan) - Tataran Amalia (Rumıniya)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup C

Lehis Katrina (Estoniya) - Məryəm Məlikova (Azərbaycan)

09:00 Nübar Məlikova

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup E

Gherman Simona (Rumıniya) - Nübar Məlikova (Azərbaycan)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup E

Zvereva Yana (Rusiya) - Nübar Məlikova (Azərbaycan)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup E

Nübar Məlikova (Azərbaycan) - Rizzi Giulia (İtaliya)

*Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup E

Marinuk Avital (İsrail) - Nübar Məlikova (Azərbaycan)

ÜZGÜÇÜLÜK

Kamran Cəfərov (Azərbaycan)

09:38 Kişilər arasında 50m kəpənək İlkin oyunlar

Ayhan Murat (Azərbaycan)

09:38 Kişilər arasında 50m kəpənək İlkin oyunlar

Andrianov İvan (Azərbaycan)

09:38 Kişilər arasında 50m kəpənək İlkin oyunlar

Jeltyakov Anton (Azərbaycan)

11:20 Kişilər arasında 200m qurbağa İlkin oyunlar

Kalminski Qriqori (Azərbaycan)

10:46 Kişilər arasında 100m arxa üstə İlkin oyunlar

Manchenkova Anna (Azərbaycan)

09:51 Qadınlar arasında 100m sərbəst İlkin oyunlar

Alsu Bayramova (Azərbaycan)

10:34 Qadınlar arasında 200m kəpənək İlkin oyunlar

Stisyuk Yuliya (Azərbaycan)

11:35 Qadınlar arasında 200m arxa üstə İlkin oyunlar

AZƏRBAYCAN

11:51 Kişilər arasında 4x100m sərbəst ötürmə İlkin oyunlar

VOLEYBOL

AZƏRBAYCAN

19:00 Qadınlar arasında 1/4 Final

Azərbaycan - Hollandiya

Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

Xəbər lenti

Bütün xəbərlər


Orphus sistemi