Beynəlxalq əmtəə, fond və valyuta bazarlarının əsas göstəriciləri (25.01.2020)


Son qiymətƏvvəlki günün qapanışı ilə fərqİlin əvvəli ilə fərq
Əmtəə
Neft Brent (dollar/barel)60,69-1,42-7,64
Neft WTI (dollar/barel)54,19-1,49-7,58
Qızıl (dollar/unsiya)1 578,2016,6060,10
İndekslər
Dow-Jones28 989,73-170,36344,47
S&P 5003 295,47-30,0755,45
Nasdaq9 314,91-87,57308,29
Nikkei23 827,1839,38152,11
Dax13 576,68188,26239,57
FTSE 1007 585,9878,31-58,92
CAC 40 INDEX6 024,2652,47-12,83
Shanghai Composite2 976,530,00-56,80
BIST 100122 141,75-398,508 458,15
RTS1 599,823,7150,42
Valyuta
USD/EUR1,1025-0,0025-0,0173
USD/GBP1,3073-0,0049-0,0040
JPY/USD109,2800-0,21000,1200
RUB/USD62,16480,25310,0273
TRY/USD5,93900,0052-0,0104
CNY/USD6,9109-0,0317-0,0688

Digər xəbərlər