Beynəlxalq əmtəə, fond və valyuta bazarlarının əsas göstəriciləri (08.02.2020)


Son qiymətƏvvəlki günün qapanışı ilə fərqİlin əvvəli ilə fərq
Əmtəə
Neft Brent (dollar/barel)54,47-0,64-13,86
Neft WTI (dollar/barel)50,32-0,74-11,45
Qızıl (dollar/unsiya)1 573,403,3055,30
İndekslər
Dow-Jones29 102,51-277,26457,25
S&P 5003 327,71-18,0787,69
Nasdaq9 520,51-51,65513,89
Nikkei23 827,982,03152,91
Dax13 513,81-61,01176,70
FTSE 1007 466,70-38,09-178,20
CAC 40 INDEX6 029,75-8,43-7,34
Shanghai Composite2 875,9626,45-157,37
BIST 100121 015,14-1 268,747 331,54
RTS1 518,23-21,19-31,17
Valyuta
USD/EUR1,0946-0,0035-0,0252
USD/GBP1,2892-0,0045-0,0221
JPY/USD109,7500-0,16000,5900
RUB/USD64,05420,79251,9167
TRY/USD6,01460,02730,0652
CNY/USD7,00240,02270,0227

Digər xəbərlər