Yuxarı

Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasında III turun oyunları keçiriləcək

Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasında III turun oyunları keçiriləcək
12 qrupda ümumilikdə 24 matç baş tutacaq

Bakı. 19 oktyabr. REPORT.AZ/ Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasında III turun oyunları keçiriləcək.

“Report”un məlumatına görə, 12 qrupda ümumilikdə 24 matç baş tutacaq.

Türkiyə təmsilçilərindən “Başakşehir” Almaniyada “Hoffenhaym”ın qonağı olacaq. “Konyaspor” isə Avstriya “Zalsburq”unu qəbul edəcək.

Həmçinin "Milan" - AEK, "Everton" - "Lion", "Srvena Zvezda" - "Arsenal" və "Nitsa" - "Latsio" qarşılaşmaları da maraq doğurur.

Avropa Liqası, Qrup mərhələsi, III tur

19 oktyabr

A qrupu

19:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail)

23:05. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Slaviya" (Praqa, Çexiya)

Xal durumu: "Vilyarreal", "Slaviya" - 4, "Makkabi", "Astana" - 1.

B qrupu

23:05. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Yanq Boyz" (İsveçrə)

23:05. "Skenderbeu" (Albaniya) - "Partizan" (Serbiya)

Xal durumu: "Dinamo" - 6, "Yanq Boyz" - 2, "Partizan" - 1, "Skenderbeu" - 1.

C qrupu

23:05. "Hoffenhaym" (Almaniya) - "Başakşehir" (Türkiyə)

23:05. "Braqa" (Portuqaliya) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan)

Xal durumu: "Braqa" - 6, "Lüdoqorets" - 4, "Başakşehir" - 1, "Hoffenhaym" - 0.

D qrupu

23:05. "Milan"(İtaliya) - AEK (Yunanıstan)

23:05. "Austriya" (Avstriya) - "Riyeka"(Xorvatiya)

Xal durumu: "Milan" - 6, AEK - 4, "Austriya" - 1,"Riyeka" - 0.

E qrupu

23:05. "Everton" (İngiltərə) - "Lion" (Fransa)

23:05. "Atalanta" (İaliya) - "Apollon"(Kipr)

Xal durumu: "Atalanta"- 4, "Lion" - 2, "Apollon" - 2, "Everton" - 1.

F qrupu

23:05. "Şerif" (Moldova) - "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya)

23:05. "Zlin" (Çexiya) - "Kopenhagen" (Danimarka)

Xal durumu: "Lokomotiv" - 4, "Kopenhagen" - 2, "Şerif" - 2, "Zlin" 1.

G qrupu

21:00. "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - "Styaua" (Rumıniya)

21:00. "Luqano" (İsveçrə) - "Viktoriya" (Plzen, Çexiya)

Xal durumu: "Styaua" - 6, "Viktoriya" - 3, "Hapoel" - 3,"Luqano"- 0.

H qrupu

21:00. "Srvena Zvezda" (Serbiya) - "Arsenal" (İngiltərə)

21:00. BATE (Belarus) - "Köln" (Almaniya)

Xal durumu: "Arsenal" - 6, "Srvena Zvezda" - 4, BATE - 1, "Köln" - 0.

I qrupu

21:00. "Marsel" (Fransa) - "Gimaraynş" (Portuqaliya)

21:00. "Konyaspor" (Türkiyə) - "Zalsburq" (Avstriya)

Xal durumu: "Zalsburq" - 4, "Marsel" - 3, "Konyaspor" - 3. "Gimaraynş" - 1.

J qrupu

21:00. "Zarya" (Ukrayna) - "Herta" (Almaniya)

21:00. "Ostersun" (İsveç) - "Atletik" (İspaniya)

Xal durumu: "Ostersun" - 6, "Zarya" - 3, "Atletik" - 1, "Herta" - 1.

K qrupu

21:00. "Nitsa" (Fransa) - "Latsio" (İtaliya)

21:00. "Zülte-Varegem" (Belçika) - "Vitess" (Hollandiya)

Xal durumu: "Nitsa" - 6, "Latsio" - 6, "Vitess" - 0, "Zülte-Varegem" - 0.

L qrupu

21:00. "Zenit" (Rusiya) - "Rusenborq" (Norveç)

21:00. "Vardar" (Makedoniya) - "Real Soseydad" (İspaniya)

Xal durumu: "Zenit", - 6, "Real Soseydad" - 3, "Rusenborq" - 3, "Vardar"

Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

Tərəfdaşların xəbərləri


Xəbər lenti

Son xəbərlər



Orphus sistemi