Yuxarı
    Bağlamaq

    Azərbaycan yığmalarının məşqçiləri təsdiqlənib - SİYAHI

    Siyahıda bütün idman növləri yer alıb

    Bakı. 27 yanvar. REPORT.AZ/ Azərbaycan milli komandalarının Məşqçilər Şurasının siyahısı Gənclər və İdman Nazirliyinə təqdim olunub. Bu barədə "Report"a nazirlikdən məlumat verilib.

    Siyahıda bütün idman növləri üzrə yığmaların baş məşqçiləri və məşqçiləri yer alıb.

    Məşqçilər Şurasının tərkibini nazir Azad Rəhimov təsdiqləyib.


    AĞIR ATLETİKA
    1. Baş məşqçi Feher Tamaş İstvan
    2. Baş məşqçinin köməkçisi (kişilər və gənclər) Paşayev Nizami Xanəli oğlu
    3. Baş məşqçinin köməkçisi (kişilər və gənclər) Nəbiyev Xanlar Mürsəloviç
    4. Baş məşqçinin köməkçisi qadınlar və yeniyetmə qızlar) Süleymanov Hafiz Dilavər oğlu
    5. Baş məşqçinin köməkçisi qadınlar və yeniyetmə qızlar) Sultanov Elmar Tahir oğlu
    6. Baş məşqçinin köməkçisi (15 və 17 yaşa qədər yeniyetmə oğlanlar)
    Məmmədov Asif Cahan oğlu
    ATÇILIQ İDMANI
    1.         MəşqçiBabayev Yusif
    2.         Məşqçi
    Ramazanov Rafiq
    ATICILIQ İDMANI
    GÜLLƏ ATICILIĞI
    1. Baş məşqçi Aşumova İradə Süleyman qızı
    2. Məşqçi(tapança qrupu) Lunyov Vladimir Terentyeviç
    3. Məşqçi(tüfəng üzrə) Stepanova Olqa Arkadyevna
    Stend atıcılığı
    1. Baş məşqçi Cəfərov Hafiz Yusif oğlu
    2. Məşqçi (kişilər və qadınlar) dairəvi stend Cəfərov Emin Hafiz oğlu
    3. Məşqçi (gənclər) dairəvi stend Mehtahəddinova Zemfira Əliyevna
    4. Məşqçi (kişilər və qadınlar) səngər stendi Cəfərova Liliya Vladimirovna
    sportinq
    1. Baş məşqçi Rzayev Rasim Rahib oğlu
    2. Məşqçi Məmmədov Kamandar Məhəmməd oğlu
    3. Məşqçi Axundov Cəlal Cavad oğlu

    ATLETİKA

    1. Baş məşqçi Sultanzadə Məhərrəm Elxanoğlu
    2. Baş məşqçi (ehtiyat üzrə) İsrafilov Nazim Məhəmmədvəli oğlu
    3. Baş məşqçi (tullanmalar üzrə) Xəlfəyev Ziyad Əli oğlu
    4. Baş məşqçi (dözümlülük üzrə) Salehli Bəhruz Qadir oğlu
    5. Məşqçi (sprint üzrə) Əliyev Tofiq Zöhrab oğlu
    6. Məşqçi (dözümlülük üzrə) Sadıqov Sadıq Kazım oğlu
    7. Məşqçi (ehtiyat üzrə) Xəlilov Rəhim Həsən oğlu
    8. Məşqçi (ehtiyat üzrə) Əliyev Elvin Elman oğlu
    AVARÇƏKMƏ
    1. Baş məşqçi (kanoe-kayak) Kolıbelnikov Aleksandr
    2. Məşqçi (kanoe-kayak) Dudnik Anatoli
    3. Məşqçi (kanoe-kayak) Cəfərov İsfəndiyar
    4. Məşqçi (kayak) Radomski Dmitri
    5. Məşqçi (kayak) Cəfərov İsfəndiyar
    6. Məşqçi (kanoe-slalom) Deyan Kral
    7. Baş məşqçi (akademik qayıqlar) Stoyeva Yuliana
    8. Məşqçi (akademik qayıqlar) Məmmədov Samir
    9. Məşqçi (akademik qayıqlar) Tağıyev İlqar
    10. Məşqçi (akademik qayıqlar) Məmmədov Fazil
    BADMİNTON
    1. Baş məşqçi Məmmədəliyev Ceyhun Ənvər oğlu
    2. Məşqçi Əlizadə Cavanşir Məmməd oğlu
    3. Məşqçi Məmmədov Lado Mahmud oğlu
    4. Məşqçi Bayramov İlyas Salman oğlu
    5. Məşqçilər şurasının sədri Rzayev Kənan Əfqan oğlu
    BASKETBOL
    1. Baş məşqçi (kişilər) Əliyev Elxan İzzət oğlu
    2. Məşqçi Yusubov Elşən Məmməd oğlu
    3. Baş məşqçi (qadınlar) Slojenitsina Tatyana Petrovna
    4. Baş məşqçi (U-18 yeniyetmələr) Baxşıyev Tahir Vaqif oğlu
    5. 3x3 basketbol üzrə başməşqçi (kişilər) Əliyev Elxan İzzət oğlu
    6. 3x3 basketbol üzrə baş məşqçi (qadınlar) Slojenitsina Tatyana Petrovna
    BİLYARD
    1. Baş məşqçi (kişilər) Aslanov İlham Mirsəməd oğlu
    2. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Hacıyev Azər Fərhad oğlu
    BODİBİLDİNQ
    1. Baş məşqçi Bünyatalıyev Rauf Əliheydər oğlu
    BOKS
    1. Baş məşqçi (kişilər) Roki Otano Pedro
    2. Məşqçi (kişilər) Abdullayev Nəriman Sadıq oğlu
    3. Məşqçi (kişilər) Himenez Lazaro
    4. Baş məşqçi (gənclər) Əlimzanov Şamil Əhmədcan oğlu
    5. Məşqçi (gənclər) Tağıyev Vidadi
    6. Məşqçi (gənclər) Talıbov Natiq
    7. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Məmmədov Rasim Sahib oğlu
    8. Məşqçi (yeniyetmələr) Rzayev Elbrus
    9. Məşqçi (yeniyetmələr) Məmmədov Təvəkgül Baba oğlu
    10. Məşqçi (yeniyetmələr) Bağırov Hüseyn
    BOUILİNQ
    1. Baş məşqçi İsakov Mahmud
    2. Məşqçi İsmayılov Şəhriyar
    3. Məşqçi Feyzullayev Elxan
    CÜDO
    1. Baş məşqçi Hacıəhmədov Hacıağa Səməd oğlu
    2. Məşqçi (kişilər) Əzizov Mehman Akif oğlu
    3. Məşqçi (kişilər) Dərvişov Əli İsa oğlu
    4. Baş məşqçi (gənclər) Məmmədov Fərhad Nizami oğlu
    5. Məşqçi (gənclər) İsmayılov Elçin Mehdi oğlu
    6. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Məmmədov Rəşad Nizami oğlu
    7. Məşqçi (yeniyetmələr) Həsənov Rəşad Rəhim oğlu
    8. Baş məşqçi (qadınlar) Şahbanov İbadulla Şamsuddinoviç
    DAMA
    1. Baş məşqçi Muşailov Boris Yuryeviç
    3. Məşqçi Xasayev Eldar Hacı oğlu
    4. Məşqçi Ağalarov Ağasadıq Mahmud oğlu
    Futbol
    1. Baş məşqçi “A” milli Prosineçki Robert
    2. Baş məşqçi U-21 Yaşar Vahabzadə
    3. Baş məşqçi U-19 Adam Nikolay
    4. Baş məşqçi U-17 İsayev Mirbağır
    5. Baş məşqçi U-16 Kərimov Ramiz
    6. Baş məşqçi U-15 Kərimov Aslan
    7. Çimərlik futbolu üzrə baş məşqçi Jose Migel Matyuş
    8. Futzal üzrə baş məşqçi Faustino Peres Moreno Qomes
    9. Baş məşqçi (qadınlar U-19, U-21) Patrisia Qonsales
    10. Məşqçi (U-19 qadınlar) Qasımov Rövşən
    11. Məşqçi (U-17 qadınlar) Əsgərov Siyasət
    12. Məşqçi (U-15 qadınlar) Quliyev Ruslan
    GİMNASTİKA NÖVLƏRİ
    Bədii gimnastika
    1. Baş məşqçi Vasilyeva Mariana Totevna
    Kişi idman gimnastikası
    1. Baş məşqçi Şeytanov Nikolov Danail
    Qadın idman gimnastikası
    1. Baş məşqçi Pravdin Aleksandr Yuryeviç
    Akrobatika 
    1. Baş məşqçi Qurbanova İradə Əmiraslanovna
    Batut və tamblinq
    1. Baş məşqçi (tamblinq) Mustafayev Adil Qurbanəli oğlu
    2. Baş məşqçi (batut) Şulikin Vladimir Vasilyeviç
    Aerobika
    1. Baş məşqçi Andrianova Yuliya Anatolyevna
    GÜLƏŞ NÖVLƏRİ
    sərbəst güləş
    1. Baş məşqçi (böyüklər) Absaidov Saypulla Atavoviç
    2. Böyük məşqçi (böyüklər) Umudov Firdovsi Qəmnalı oğlu
    3. Məşqçi Kurtsiya David
    4. Böyük məşqçi (gənclər) Novruzov Əsgərxan Qurban oğlu
    5. Məşqçi (gənclər) Hacıyev Rövşən Ənvər oğlu
    6. Məşqçi (gənclər) Eldarov Siracuddin Xangireviç
    7. Məşqçi (yeniyetmələr) Əlicanov Nazim Nəzir oğlu
    8. Məşqçi (yeniyetmələr) Məmmədov Vahid Şərafəddin oğlu
    9. Məşqçi (yeniyetmələr) Umudov Rövşən Ağahüseyn oğlu
    10. Baş məşqçi (qadınlar) Çterev Semyon Atanasoviç
    11. Böyük məşqçi (qadınlar) Konorev Konstantin Anatolyeviç
    12. Məşqçi (qadınlar) Fərmanov Arif Mürşüd oğlu
    13. Baş məşqçi (gənc qızlar) Məmmədov Yaqub Əkbər oğlu
    14. Məşqçi (gənc qızlar) Ağayev Aslan Loğman oğlu
    15. Böyük məşqçi (yeniyetmə qızlar) Məmmədyarov Həsrət Tacı oğlu
    16. Məşqçi (yeniyetmə qızlar) Hüseynov İsaməddin Nəciməddin oğlu
    yunan-Roma güləşi
    1. Baş məşqçi (böyüklər) Xeyrabadi Cəmşid Həbibulllah
    2. Böyük məşqçi (böyüklər) Rəcəbov Nurəddin Rəcəb oğlu
    3. Məşqçi (böyüklər) Əliyev Akif Əjdər oğlu
    4. Məşqçi (böyüklər) Azmudeh Ayub
    5. Böyük məşqçi (gənclər) Şaban Donat Hüseyin
    6. Məşqçi (gənclər) Abbasov Zöhrab Əlisahib oğlu
    7. Məşqçi (gənclər) Hüseynli Turac Bəylər oğlu
    8. Böyük məşqçi (yeniyetmələr) Mürvətov Bəhram
    9. Məşqçi (yeniyetmələr) Cəfərov İslam Əli oğlu
    10. Məşqçi (yeniyetmələr) Əliyev Fuad Əsəd oğlu 
    HƏNDBOL
    1. Baş məşqçi (qadınlar) Şabanova Rəfiqə Mahmudovna
    2. Məşqçi (qadınlar) Ruvinski Konstantin Borisoviç
    3. Məşqçi (qadınlar) Cəfərova Marina Yuryevna
    4. Məşqçi (1996-97-ci il təv.gənc qızlar) Namaliyeva Yelena Vladimirovna
    5. Məşqçi (1996-97-ci il təv.gənc qızlar) Korotki Vladimir Afanasyeviç
    6. Məşqçi (1996-97-ci il təv.gənc qızlar) Çikayeva Nailə Vladimirovna
    7. Məşqçi (2000-2001-ci il təv.gənc qızlar) Nurullayeva Natalya Nikolayevna
    8. Baş məşqçi (kişilər) Abdullayev Hikmət İsmayıl oğlu
    9. Məşqçi (kişilər) Hüseynov Rəşad Nizami oğlu
    10. Məşqçi (kişilər) Fərəcov Eldar Firuddin oğlu
    11. Məşqçi (1996-97-ci il təv.gənc oğlanlar) Leksutov İqor Pavloviç
    12. Məşqçi (1996-97-ci il təv.gənc oğlanlar) Əliyev Habil Novruz oğlu
    13. Məşqçi (2000-2001-ci il təv.gənc oğlanlar) Azimov Çingiz
    İDMAN RƏQSLƏRİ
    1. Baş məşqçi Təhməzova Dinarə
    KAMANDAN OXATMA
    1. Baş məşqçi Qospodinov Sergey Anatoliyeviç
    2. Baş məşqçinin köməkçisi Fazilov Natiq Aydın oğlu
    KAPOEYRA
    1. Baş məşqçi Əliyev Alim Əmirəli oğlu
    2. Məşqçi Hüseynov Rauf Eldar oğlu
    3. Məşqçi İsayev Etibar Möhübbət oğlu
    QALAQAPI QO
    1. Baş məşqçi Tahirbəyov Bahadur Bayram oğlu
    2. Məşqçi Əliyev Elçin Həsənxan oğlu
    3. Məşqçi Mustafabəyli Bəhram Nütvəli oğlu
    4. Məşqçi Səmədov Yadigar Babakişi oğlu
    5. Məşqçi Yolçuyev Sabir Bayram oğlu
    QILINCOYNATMA
    1. Baş məşqçi Vəliyev Fikrət Həsən oğlu
    2. Məşqçi – sablya üzrə (kişilər) Əhmədov Elxan Eldar oğlu
    3. Məşqçi – şpaqa üzrə (qadınlar) Rəhimov İslam Rafiq oğlu
    4. Məşqçi - şpaqa üzrə (kişilər) Quliyev Südeyf Barat oğlu
    QOL GÜLƏŞİ
    1. Baş məşqçi Əhmədov Cəsarət Mehman oğlu
    2. Məşqçi (gənclər) Məmmədov Azər Nurəddin oğlu
    3. Məşqçi (yeniyetmələr) Məhsimov Zöhrab Əşrəf oğlu
    4. Məşqçi (əlillər) Qurbanov Kamran Qurban oğlu
    QOLF
    1. Baş məşqçi Spensor Li Henderson
    MİLLİ İDMAN NÖVLƏRİ
    1. Baş məşqçi (zorxana və pəhləvan güləşi) kişilər Ocaqverdiyev Fəhrad Müslüm oğlu
    2. Məşqçi Orucov Xəyyam Hüseyn oğlu
    3. Baş məşqçi (gənclər) Cəfərov Ayaz Azad oğlu
    4. Məşqçi Qurbanov Seymur Əlipənah oğlu
    5. Böyük məşqçi (yeniyetmələr) Qurbanov Vüqar Ağayusif oğlu
    6. Baş məşqçi (qadınlar) Qurbanov Xanlar Kazım oğlu
    7. Baş məşqçi (gənc qızlar) Ocaqverdiyev Fəhrad Müslüm oğlu
    8. Baş məşqçi (milli güləş) Qurbanov Ağa-Yusif Kazım oğlu
    9. Baş məşqçi (nərd) Dinməmmədov Ədail Qiyas oğlu
    10. Məşqçi (nərd) Ağayev Aşur Həsən oğlu
    11. Baş məşqçi (ABA güləşi) - kişilər Əliavsərov Ələkbər Ələsgər oğlu
    12. Məşqçi (ABA güləşi) - kişilər Ocaqverdiyev Fəhrad Müslüm oğlu
    13. Baş məşqçi (ABA güləşi) - gənclər Əliyev Zaur Nasif oğlu
    14. Məşqçi (ABA güləşi) – gənclər Əhmədov Yunis İnqilab oğlu
    15. Baş məşqçi (ABA güləşi) - yeniyetmələr Əhmədov Vüsal Akif oğlu
    16. Məşqçi (ABA güləşi) – yeniyetmələr Balaşov Naib Əziz oğlu
    17. Baş məşqçi (kəmərlə güləş) - kişilər Əliavsərov Ələkbər Ələsgər oğlu
    18. Məşqçi (kəmərlə güləş) - kişilər Ocaqverdiyev Fərhad Müslüm oğlu
    19. Baş məşqçi (kəmərlə güləş) - gənclər Əliyev Zaur Nasif oğlu
    20. Məşqçi (kəmərlə güləş) – gənclər Əhmədov Yunis İnqilab oğlu
    21. Baş məşqçi (kəmərlə güləş) - yeniyetmələr Əhmədov Vüsal Akif oğlu
    22. Məşqçi (kəmərlə güləş) – yeniyetmələr Balaşov Naib Əziz oğlu
    23. Baş məşqçi (mas-reslinq) Əliyev Ramiz Səfər oğlu
    24. Baş məşqçi (Qazax kuresi güləşi) Əzimov Əyyub Səfi oğlu
    25. Baş məşqçi (Alış güləşi) Əhmədov Telman Rafiq oğlu
    MOTOSİKLET İDMANI
    1. Baş məşqçi (motobol üzrə) Abbasov Nəsimi Əhmədağa oğlu
    2. Baş məşqçi (motokross üzrə) Əhmədov Vaqif Cankişi oğlu
    OTÜSTÜHOKKEY
    1. Baş məşqçi (qadınlar) Paşayev Adil Hacı oğlu
    2. Məşqçi (qadınlar) Mirzəyev Ceyhun Rasim oğlu
    3. Baş məşqçi (kişilər) Hüseynov Saleh Zeynal oğlu
    4. Məşqçi (kişilər) Şahbazov Fərid Nazim oğlu
    PANKRATİON, QRAPPLİNQ VƏ MMA
    1. Baş məşqçi (kişilər) Əsgərov Dülgər Namaz oğlu
    2. Baş məşqçi (gənclər) Rzayev Faiq Şəmistan oğlu
    3. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Quliyev Vilayət Abış oğlu
    PEYNTBOL
    1. Baş məşqçi (kişilər) İsgəndərov Nicat Sədrəddin oğlu
    2. Baş məşqçi (qadınlar) Çeçetkina İlona İqorevna
    POVERLİFTİNQ
    1. Baş məşqçi (kişilər) Bayramov Şəmsi Əli oğlu
    2. Baş məşqçi (gənclər) Babayev Qadir Kavı oğlu
    3. Baş məşqçi (qadınlar) İbrahimov İbrahim Hüseynağa oğlu
    SAMBO
    1. Baş məşqçi Abdullayev Yaqub Bəkir oğlu
    2. Böyük məşqçi Hacıyev Bəxtiyar Nəriman oğlu
    3. Məşqçi (gənclər) Ağayev Sehriman Sabir oğlu
    4. Məşqçi (gənclər) Əhmədov Natiq Hacı oğlu
    5. Məşqçi (yeniyetmələr) İsmayılov Cabir Əsgər oğlu
    6. Məşqçi (yeniyetmələr) Tarverdiyev Vahid Muradxan oğlu
    SƏMTİ MÜƏYYƏNETMƏ
    1. Baş məşqçi Mursaqulov Nizami Nəsrəddin oğlu
    STOLÜSTÜ TENNİS
    1. Baş məşqçi Kuxarski Leşek Roman
    2. Böyük məşqçi Zudov Aleksandr Nikolayeviç
    3. Məşqçi İsmayılov Fərhad Polad oğlu
    4. Məşqçi Timofeyev Mixail Valeryeviç
    5. Məşqçi Hidayətzadə Elnur Rəhim oğlu
    SU İDMAN NÖVLƏRİ
    Su polosu
    1. Baş məşqçi Babayev Azər Məhərrəm oğlu
    2. Məşqçi Lepeşenko Vladimir Yuryeviç
    3. Məşqçi Dadaşov Oqtay Dadaş oğlu
    4. Məşqçi İbrahimov Elçin Rasim oğlu
    Üzgüçülük
    1. Baş məşqçi Əbdürəhmanov Rəşad Şamiloğlu
    2. Məşqçi Həşimov Oleq Qurbanoviç
    3. Məşqçi Şahbazov Mahmud Durmuş oğlu
    4. Məşqçi Kostiqov Sergey Mixailoviç
    5. Məşqçi Jeltikov Viktor
    6. Məşqçi Nəsibov Vaqif Orucəli oğlu
    ŞAHMAT
    1. Baş məşqçi Sideifzadə Fikrət İsrafil oğlu
    2. Baş məşqçi (gənclər - oğlanlar) Allahverdiyev Anar Xanlar oğlu
    3. Baş məşqçi (gənclər - qızlar) İbrahimov Rəsul Məmmədiyyə oğlu
    4. Baş məşqçi (yeniyetmə oğlanlar) Abbasov Fərid Xanlar oğlu
    5. Baş məşqçi (yeniyetmə qızlar) Ağarəhimov Cahangir Ağababa oğlu
    6. Baş məşqçi (şahmat bəstəçiliyi) Əliyev İlham Nuru oğlu
    ŞƏRQ DÖYÜŞ NÖVLƏRİ
    AYKİDO
    1. Baş məşqçi Ələsgərov Fərhad Qulam oğlu
    2. Məşqçi (böyüklər) Əliyev Nazim Şahab oğlu
    3. Məşqçi (yeniyetmələr) Əliyev Ayxan Xudan oğlu
    AŞİHARA KAYKAN KARATE
    1. Baş məşqçi Bağırov Maarif Müseyib oğlu
    Budo döyüş növləri
    1. Baş məşqçi (böyüklər) Rəfiyev Faiq Əltağı oğlu
    2. Baş məşqçi (gənclər) Balayev Əlimusa Fətiağa oğlu
    3. Baş məşqçi (qadınlar) Cəfərova Sehradə İbrahim qızı
    CİU-CİTSU
    1. Baş məşqçi (böyüklər) SeyidovTehran Mirəlioğlu
    2. Baş məşqçi (gənclər) Seyidov Ruslan Mirəlioğlu
    3. Məşqçi (Ne-vadza) Kərimov Vaqif Rövşən oğlu
    4. Məşqçi Hüseynov Elçin Fazil oğlu
    5. Məşqçi (cüdo və Ne-vadza) Əliyev Məmməd Şamil oğlu
    6. Məşqçi (kombat ciu-citsu) Məmmədov Rəsul Kəramət oğlu
    Coriyo kunq-fu
    1. Baş məşqçi Mahmudzadə Davud Hüseynəli oğlu
    ÇOXMÜBARİZƏLİ İDMAN DÖYÜŞ NÖVLƏRİ
    1. Baş məşqçi Muradov Vüqar Nurəddin oğlu
    2. Baş məşqçi (böyüklər) Şirinov Xaləddin Rəfi oğlu
    3. Baş məşqçi (gənclər) Əhmədov Yunis İnqilab oğlu
    4. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Nəcəfəliyev Zülfüqar Bayram oğlu
    ƏNƏNƏVİ KARATE-DO
    1. Baş məşqçi Hətəmov Əhməd Süleyman oğlu
    2. Məşqçi Hətəmov Bəhram Süleyman oğlu
    3. Məşqçi Səlimov Elmar Tahir oğlu
    juboksinq citsu
    1. Baş məşqçi (böyüklər) Ağakişiyev Sənani Səyaf oğlu
    2. Baş məşqçi (gənclər) Allahyarov Muxtar Allahverən oğlu
    3. Baş məşqçi (qadınlar) Cəfərova Mehriban İbrahim qızı
    HAPKİDO
    1. Baş məşqçi Məmmədli Süleyman
    2. Baş məşqçi (qadınlar) İsgəndərov Rahil
    3. Baş məşqçi (gənclər və yeniyetmələr) Hüseynov Müşfiq
    4. Baş məşqçi (qızlar) Abışov Xəyyam
    Kempo KARATE
    1. Baş məşqçi Veysəlov Rövşən Xalid oğlu
    2. Baş məşqçi (full-kempo üzrə) Məmmədov Rəsul Kəramət oğlu
    3. Baş məşqçi (submission üzrə) Eyvazov Mətləb Ramiz oğlu
    KONTAKT KARATE
    1. Baş məşqçi (kontakt) Gülmalıyev Anar Sabir oğlu
    2. Baş məşqçi (şotokan) Quliyev Həsən Əbdülhüseyn oğlu
    Kosiki karate-do
    1. Baş məşqçi BerzigarovTalıb Qulam oğlu
    KYOKUŞİN KARATE
    1. Baş məşqçi Rüstəmov Allahverdi Ağəmməd oğlu
    2. Baş məşqçi (gənclər) Malikov Mübariz
    KYOKUŞİNKAY KANKONT AKTKARATE
    1. Baş məşqçi Şahbalayev Oruc Mübariz oğlu
    2. Məşqçi Əliyev Elşad Mübariz oğlu
    3. Məşqçi Yusifova Xuraman Allahverdi qızı
    KUNQFU
    1. Baş məşqçi Allahverdiyev Ramil Fazil oğlu
    2. Baş məşqçi Hüseynov Xəqani Eldar oğlu
    3. Baş məşqçi Yağnəliyev Ramiz Kamil oğlu
    QOCYU-RYU OKİNAVA KARATE-DO VƏ KOBUDO
    1. Baş məşqçi Allahverdiyev Tarverdi Əflan oğlu
    2. Baş məşqçi Abbasov Əliqulu Feruz oğlu
    3. Məşqçi Hüseynov Mehman Abdülhəmid oğlu
    MİLLİ KARATE
    1. Baş məşqçi (kumite) Hətəmov Rəhman Süleyman oğlu
    2. Baş məşqçi (kata) Ayvazov Vahid Ayvaz oğlu
    3. Böyük məşqçi (gənclər 18-20 yaş) Ağayev Rafael Mahir oğlu
    4. Böyük məşqçi (gənclər 16-17 yaş) Xudaverdiyev Şahin Rəşid oğlu
    5. Böyük məşqçi (yeniyetmələr 14-15 yaş) Allahverdiyev Anar Allahverdi oğlu
    6. Məşqçi Hüseynov Rəşad Talış oğlu
    7. Məşqçi Məmmədov Oqtay Abbas oğlu
    MUAY-TAY
    1. Baş məşqçi Həsənsoy Azər Kamal oğlu
    2. Baş məşqçi (gənclər) Abbasəliyev Rəhim
    3. Məşqçi Eminov Elçin
    SUMO
    1. Baş məşqçi İsmayılov Rüfət Neymət oğlu
    2. Məşqçi Abdullayev Samir Süleyman oğlu
    ŞAOLİN DÖYÜŞ SƏNƏTİ
    1. Baş məşqçi Əliyev Rafiq Haqverdi oğlu
    ŞİTO-RYU KARATE-DO
    1. Baş məşqçi Əhmədov Qadir Gülağa oğlu
    2. Baş məşqçi Məmmədov Xalid Qalamirzə oğlu
    3. Baş məşqçi Hüseynov Tuncay Altay oğlu
    ŞOTOKAN KARATE-DO
    1. Başməşqçi (kişilər) Mehdizadə Elçin Eldar oğlu
    2. Başməşqçi (qadınlar) Qarayev Əbülfət İsfəndiyar oğlu
    3. Başməşqçi (gənclər) Əliyev Rənad Mahir oğlu
    TAEKVONDO
    1. Baş məşqçi (kişilər) Reza Mehmandost Sumaehsarael
    2. Böyük məşqçi (kişilər) Amanov Elnur Sakit oğlu
    3. Baş məşqçi (gənclər) Abdullayev Məmməd Kamil oğlu
    4. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Zülfüqarov Səbuhi Vahid oğlu
    5. Baş məşqçi (qadınlar) Sun Mi Park
    6. Baş məşqçi (gənc qızlar) Məmmədov Zahid Ağaməmməd oğlu
    7. Baş məşqçi (yeniyetmə qızlar) Həşimov Sənan Ağabəkir oğlu
    8. Baş məşqçi (para-taekvondo) Tağıyev Əvəz Tofiq oğlu
    9. Böyük məşqçi (para-taekvondo) Səfərov Yaşar Balaoğlan oğlu
    10. Böyük məşqçi (para-taekvondo) Bayramov Tərənnüm Tofiq oğlu
    TURAN-DO
    1. Baş məşqçi Ağayev Fuad Sahib oğlu
    2. Baş məşqçi Aslanov Sabir İsmayıl oğlu
    3. Baş məşqçi Cəfərov Samir
    4. Baş məşqçi Səfərov Ceyhun
    UŞU
    1. Baş məşqçi Həsənsoy Azər Kamal oğlu
    2. Məşqçi Səlimov Baharəddin
    3. Məşqçi Eminov Elçin
    UNİVERSAL DÖYÜŞ
    1. Baş məşqçi Ocaqverdiyev Fərhad Müslüm oğlu
    2. Baş məşqçi Həsənov Azər Camal oğlu
    3. Baş məşqçi İsmayılov Elşən Rasim oğlu
    4. Məşqçi (gənclər) Səfərov Nazim Zahid oğlu
    VKC NÖVLƏRİ ÜZRƏ KARATE-DO
    1. Baş məşqçi Quliyev Nurlan Nurəddin oğlu
    2. Baş məşqçi Qarayev Yalçın Qüdrət oğlu
    3. Baş məşqçi Əkbərov Taleh Fikrət oğlu
    4. Baş məşqçi Şabanov Hidayət
    5. Məşqçi Muradov Ülvi Zakir oğlu
    TENNİS
    1. Baş məşqçi Manaflı Yalçın Altay oğlu
    2. Məşqçi Quliyev Mahir Ağabəşir oğlu
    3. Məşqçi Dadaşov Tofiq Muxtar oğlu
    4. Məşqçi Qafarov Ramiz Heydəroviç
    5. Məşqçi Şəmsiyeva Fərəh Sali qızı
    6. Məşqçi Abbasov Vladislav Pavloviç
    VELOSİPED İDMANI
    1. Baş məşqçi (elit U-23) Polaneç Tomas
    2. Baş məşqçi (trek) Solovyov Stanislav Vasilyeviç
    3. Böyük məşqçi (şosse – U17, gənclər) Məmmədov Əbülfəz Oktyabroviç
    4. Böyük məşqçi (U15) Qorikov Aleksey Vitalyeviç
    5. Böyük məşqçi MTB Qəhrəmanov Elçin Mərdəlioğlu
    6. Böyük məşqçi (qadınlar) Musayeva Elnarə Zabulla qızı
    VOLEYBOL
    1. Baş məşqçi (qadınlar) Qarayev Faiq Əli oğlu
    2. məşqçi (qadınlar) Çervyakov Aleksandr Alekseyeviç
    3. Baş məşqçi (gənc qızlar) Əliyev Vüqar Əziz oğlu
    4. Məşqçi (gənc qızlar) Ağayev Famil Əli oğlu
    5. Məşqçi (gənc və yeniyetmə qızlar) Həsənova Alla Anatolyevna
    6. Baş məşqçi (yeniyetmə qızlar) Çerneykin Vyaçeslav Mixayloviç
    7. Məşqçi (yeniyetmə qızlar) Korjova Tatyana Semyonovna
    8. Baş məşqçi (kişilər) Bülent Karslıoğlu
    9. məşqçi (kişilər) Pürya Yazdanpanah
    10. Baş məşqçi (gənclər) Baxtiozin Cəlil Teymurlan oğlu
    11. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Solovyov Mixail
    12. Məşqçi (yeniyetmələr) Səmədov Pərviz
    YELKƏNİDMANI
    1. Baş məşqçi Srebnaya Tatyana Vladimirovna
    Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

    Xəbər lenti

    Ən azı bir bölmə seçilməlidir

    Bütün xəbərlər


    Orphus sistemi