Yuxarı

Nazirlərin mart ayı üçün qəbul cədvəli açıqlanıb - SİYAHI

Nazirlərin mart ayı üçün qəbul cədvəli açıqlanıb - SİYAHI

1430

Nazirlər Kabineti

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin mart ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

"Report" cədvəli təqdim edir:

Xatırladaq ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlarQəbul günüQəbulun keçirildiyi və əhatə etdiy işəhər, rayonlar
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
05Şirvan, Hacıqabul, Saatlı
Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri
06Qazax
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
06Tovuz
Sahib Məmmədov 
İqtisadiyyat nazirinin müavini
06Samux
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
06Biləsuvar, Neftçala
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
06Salyan
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini
06Neftçala, Cəlilabad
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini
06Yevlax, Ağdaş, Goranboy
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
06Kürdəmir
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
10Saatlı
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
10İmişli
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
10Ağdam, Ağcabədi
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
11Göygöl
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
11Samux
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
11Goranboy
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
12Bərdə, Yevlax, Tərtər, Zərdab
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini
12Ağdaş, Ucar, Göyçay
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri
13Şəmkir
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
13Xaçmaz, Quba, Şabran
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
13Qusar
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
13Xızı, Siyəzən
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
13Masallı
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini
13Ağsu
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini
13İsmayıllı
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
13Şirvan, Hacıqabul
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini
13Sabirabad, Saatlı
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini
13Neftçala, Salyan
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri
13Bərdə
Orucəli Hacıyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
13Ağcabədi
Ragim Lətifov
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
13Tərtər
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
13Siyəzən, Şabran
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
13Quba, Qusar
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini
13Xaçmaz
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri
13Göygöl, Daşkəsən
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini
13Şəmkir
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini
13Samux
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri
13Ağdam, Füzuli
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
13Tərtər, Şəmkir
Ceyhun Həsənov
Ədliyyə nazirinin müavini
13Quba, Qusar, Xaçmaz
Aynur Sofiyeva
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
13Sabirabad, Saatlı, Hacıqabul
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədri
13Neftçala
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
13Salyan
Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
13Neftçala
Cahid Hüseynov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
13İmişli
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri
16Füzuli, Cocuq Mərcanlı (Cəbrayıl)
Səyyad Salahlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini
17Qobustan
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
17Yevlax, Mingəçevir, Ağdaş
Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
17Goranboy, Naftalan
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
17Beyləqan, Xocavənd
Səyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
18Beyləqan
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
18İmişli
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
19Yevlax, Ucar
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
19Zərdab
Zakir Qaralov
Baş prokuror
27Hacıqabul, Kürdəmir
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
27Goranboy
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
27Yevlax
Vüsal Nəsirli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
27Naftalan, Xocalı
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
27Ağsu, İsmayıllı
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
27Göyçay, Ağdaş
Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
27Qobustan, Şamaxı
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
27Göyçay, Ucar, Ağdaş
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
27Kürdəmir
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
27Zərdab
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
27Ağdam
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
27Tərtər
Sabir Əhmədov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
27Bərdə
Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini
31Tərtər, Ağcabədi
Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

Tərəfdaşların xəbərləri


Xəbər lenti

Son xəbərlər



Orphus sistemi