Putin: Avropa ilə Rusiya-Ukrayna münaqişəsinin nizamlanması üzərində işləməyə hazırıq
Putin: Avropa ilə Rusiya-Ukrayna münaqişəsinin nizamlanması üzərində işləməyə hazırıq Rusiya Avropa da daxil olmaqla Rusiya-Ukrayna münasibətlərinin nizamlanması üzərində işləməyə hazırdır, lakin bundan sonra Qərbə həddindən artıq inamla bağlı səhvlərə yol verməyəcək.
28 mart 2025 05:27
Rusiya Avropa da daxil olmaqla Rusiya-Ukrayna münasibətlərinin nizamlanması üzərində işləməyə hazırdır, lakin bundan sonra Qərbə həddindən artıq inamla bağlı səhvlərə yol verməyəcək.
"Report"un məlumatına görə, bunu Rusiya prezidenti Vladimir Putin "Arxangelsk" sualtı qayığının dənizçiləri ilə danışarkən deyib.
“Biz Avropa ilə də işləməyə hazırıq, onlar sadəcə olaraq qeyri-sabitlik nümayiş etdirirlər və daim bizim burnumuzdan tutmağa çalışırlar”, - Putin qeyd edib.
"Amma eybi yoxdur, biz artıq buna öyrəşmişik. Ümid edirəm ki, partnyor adlandırdığımız şəxslərə hədsiz inam əsasında heç bir səhvə yol verməyəcəyik", - o fikirlərini yekunlaşdırıb.