"Qalatasaray" Çempionlar Liqası ilə vidalaşıb, "Olimpiakos"un rəqibi müəyyənləşib

"Qalatasaray" Çempionlar Liqası ilə vidalaşıb, "Olimpiakos"un rəqibi müəyyənləşib UEFA Çempionlar Liqasında II təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.
Futbol
1638
29 İyul , 2021 00:28
Qalatasaray Çempionlar Liqası ilə vidalaşıb, Olimpiakosun rəqibi müəyyənləşib

UEFA Çempionlar Liqasında II təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

"Report"un məlumatına görə, ikinci oyun günündə daha 9 cavab qarşılaşması keçirilib.

Azərbaycanın turnirdəki təmsilçisi "Neftçi" Yunanıstan "Olimpiakos"una səfərdə olduğu kimi, evdə də eyni hesabla uduzub - 0:1. "Olimpiakos" Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsində Bolqarıstan "Lüdoqorets"i ilə üz-üzə gələcək. "Lüdoqorets" Sloveniya "Mura"sını iki oyunun yekununda mübarizədən kənarlaşdırıb - 0:0, 3:1.

"Qalatasaray" klubu isə Niderlandda 1:5 hesabı ilə uduzduğu PSV-yə Türkiyədə də uduzub - 1:2.

UEFA Çempionlar Liqası

II təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

28 iyul

21:00. "Neftçi" (Azərbaycan) - "Olimpiakos" (Yunanıstan) - 0:1

İlk oyun - 0:1

21:00. "Şerif" (Moldova) - "Alaşkert" (Ermənistan) - 3:1

İlk oyun: 1:0

21:30. ÇFR (Rumıniya) - "Linkoln" (Cəbəllütariq) - 2:0

İlk oyun - 2:1

21:45. "Midtüllan" (Danimarka) - "Seltik" (Şotlandiya) - 2:1 (ƏLAVƏ VAXT - 1:0)

İlk oyun - 1:1

22:00. "Qalatasaray" (Türkiyə) - PSV (Niderland) - 1:2

İlk oyun - 1:5

22:00. “Lüdoqorets” (Bolqarıstan) - "Mura" (Sloveniya) - 3:1

İlk oyun - 0:0

22:15. “Yanq Boyz” (İsveçrə) - “Slovan” (Bratislava, Slovakiya) - 3:2

İlk oyun - 0:0

22:30. "Srvena Zvezda" (Serbiya) - "Kayrat" (Qazaxıstan) - 5:0

İlk oyun - 1:2

22:30. "Sparta" (Praqa, Çexiya) - "Rapid" (Vyana, Avstriya) - 2:0

İlk oyun - 1:1.

Beləliklə, Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsində görüşəcəklər:

Çempionlar Yolu

"Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Legiya" (Varşava, Polşa)

ÇFR (Kluj, Rumıniya) - "Yanq Boyz" (İsveçrə)

"Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan)

"Srvena zvezda" (Serbiya) - "Şerif" (Moldova)

"Malmö" (İsveç) - "Reyncers" (Şotlandiya)

"Ferentsvaroş" (Macarıstan) - "Slaviya" (Praqa, Çexiya)

Liqa Yolu

PSV (Eyndhoven, Niderland) - "Midtüllan" (Danimarka)

"Spartak" (Moskva, Rusiya) vs "Benfika" (Portuqaliya)

"Genk" (Belçika) - "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna)

"Monako" (Fransa) - "Sparta" (Praqa, Çexiya)

Qeyd edək ki, qarşılaşmalar 3-4 avqust və 10 avqustda təşkil olunacaq.

Son xəbərlər

Orphus sistemi