Avropa Liqası: III təsnifat mərhələsi oyunlarının nəticələri

Avropa Liqası: III təsnifat mərhələsi oyunlarının nəticələri UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.
Futbol
507
25 Sentyabr , 2020 01:17
Avropa Liqası: III təsnifat mərhələsi oyunlarının nəticələri

UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulub. 

"Report"un məlumatına görə, ikinci oyun günündə daha 34 qarşılaşma gerçəkləşib. Polşa "Legiya"sı Kosovo "Drita"sına 2:0 hesabı ilə qalib gələrək, Azərbaycan təmsilçisi "Qarabağ"a pley-off mərhələsində rəqib olub.

Türkiyə təmsilçilərindən pley-offa yalnız "Qalatasaray" yüksəlib. "Sarı-qırmızılar" Xorvatiya "Hayduk"u üzərində inamlı qələbə qazanıb - 2:0. Növbəti rəqib Şotlandiya "Reyncers"i olacaq.  

Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsi

Çempionlar yolu

18:00. “Ararat” (Ermənistan) - “TSelye” (Sloveniya) - 1:0 (ƏLAVƏ VAXT - 1:0)


19:30. "KuPS" (Finlandiya) - “Suduva” (Litva) - 2:0

21:00. “Riqa” (Latviya) - “Seltik” (Şotlandiya) - 0:1

21:00. “Yurqorden” (İsveç) - ÇFR (Rumıniya) - 0:1


22:00. “Klasksvik” (Farer adaları) - “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) - 6:1


22:00. “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – “Buduçnost” (Monteneqro) - 2:1

22:00. “Şerif” (Moldova) – "Dandolk"  (İrlandiya) - 1:1 (PENALTİLƏRLƏ - 3:5)


22:30. “Floriana” (Malta) - “Flora” (Estoniya) - 0:0 (PENALTİLƏRLƏ - 2:4)


22:30. “Legiya” (Polşa) - “Drita” (Kosovo) - 2:0

Əsas yol
20:00. “Fehervar” (Macarıstan) - “Reyms” (Fransa) - 0:0 (PENALTİLƏRLƏ - 4:1)


20:00. “Viktoriya” (Plzen, Çexiya) - "Sönderyüske" (Danimarka) - 3:0

20:30. “Rostov” (Rusiya) - “Makkabi” (Hayfa, İsrail) - 1:2


21:00. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - B-36 (Farer adaları) - 3:1

21:00. "Mura" (Sloveniya) - PSV (Niderland) - 1:5

21:00. “Beşiktaş” (Türkiyə) - “Rio Ave” (Portuqaliya) - 1:1 (PENALTİLƏRLƏ - 2:4)

21:00. “Malmö” (İsveç) - “Lokomotiva” (Zaqreb, Xorvatiya) - 5:0


21:00. “Rusenborq” (Norveç) - “Alanyaspor” (Türkiyə) - 1:0


21:00. “Şarlerua” (Belçika) - “Partizan” (Serbiya) - 2:1 (ƏLAVƏ VAXT - 1:0)


21:30. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - “Motervell” (Şotlandiya) - 3:0 

21:30. “Styaua” (Rumıniya) - “Slovan” (Liberets, Çexiya) - 0:2


22:00. “Kopenhagen” (Danimarka) - “Pyast” (Polşa) - 3:0

22:00. “Qalatasaray” (Türkiyə) - “Hayduk” (Xorvatiya) - 2:0


22:00. “Qranada” (İspaniya) - “Lokomotivi” (Gürcüstan) - 2:0


22:00. “Şkendiya” (Şimali Makedoniya) -  “Tottenhem” (İngiltərə) - 1:3

22:00. “Standard” (Lyej, Belçika) - “Voyvodina” (Serbiya) - 2:1 (ƏLAVƏ VAXT - 1:0)


22:00. APOEL (Kipr) - “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - 2:2 (PENALTİLƏRLƏ - 4:2)

22:15. “Volfsburq” (Almaniya) - “Desna” (Ukrayna) - 2:0


22:30. “Bazel” (İsveçrə) - “Anortosis” (Kipr) - 3:2


22:30. “Milan” (İtaliya) - “Bodo Qlimt” (Norveç) - 3:2


22:30. “Sankt-Qallen” (İsveç) - AEK (Yunanıstan) - 0:1


22:30. LASK (Avstriya) - “Dunayska Streda” (Slovakiya) - 7:0


22:45. “Riyeka” (Xorvatiya) - “Kolos” (Ukrayna) - 2:0 (ƏLAVƏ VAXT - 2:0)


23:00. “Sportinq” (Portuqaliya) - “Aberdin” (Şotlandiya) - 1:0

23:00. “Villem II” (Niderland) - “Reyncers” (Şotlandiya) - 0:4

Son xəbərlər

Orphus sistemi