Yuxarı

Avropa Liqasında püşkatma: "Neftçi" "Trabzonspor"la qarşılaşa bilər

Avropa Liqası: "Neftçi" "Trabzonspor"la qarşılaşa bilər

Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin püşkatma mərasimi keçiriləcək.

"Report"un məlumatına görə, əvvəlcə Çempionlar Yolu, daha sonra Əsas Yolun püşkü atılacaq. "Qarabağ" Çempionlar Yolunda "Dandolk" (İrlandiya) səddini keçə bilməsə, "Neftçi" isə Əsas Yolda Rusiyanın "Arsenal" (Tula) komandasını üstələsə, səpələnmişlər səbətinə düşəcək.

Potelsial rəqiblər isə bunlardır:

Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsi

Çempionlar Yolu

Səpələnmişlər

"Seltik" (Şotlandiya) / "Nımme Kalyu" (Estoniya) cütünün qalibi

BATE (Borisov, Belarus) / "Rusenborq" (Norveç)

"Dandolk" (İrlandiya) / "Qarabağ" (Azərbaycan)

"Maribor" (Sloveniya) / AIK (İsveç)

"Ferentsvaroş" (Macarıstan) / "Valletta" (Malta)

Səpələnməmişlər

"Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina)*

"Partizani" (Albaniya) / "Şerif" (Tiraspol, Moldova)

"Slovan" (Bratislava, Slovakiya) / "Feronikeli" (Kosovo)

"Santa Koloma" (Andorra) / "Astana" (Qazaxıstan)

"Şkëndiya" (Makedoniya) / "Düdelanj" (Lüksemburq)

Əsas Yol

Səpələnmişlər

"Sparta" (Praqa, Çexiya)

"Espanyol" (İspaniya) / "Styarnan" (İslandiya) cütünün qalibi

"Domjale" (Sloveniya) / "Malmö" (İsveç) cütünün qalibi

AEK (Yunanıstan)

"Buduçnost" (Monteneqro) / "Zarya" (Ukrayna) cütünün qalibi

"Arsenal" (Tula, Rusiya) / "Neftçi" (Azərbaycan) cütünün qalibi

Səpələnməmişlər

"Trabzonspor" (Tükiyə)

"Utrext" (Hollandiya) / "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) cütünün qalibi

MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) / "Osiyek" (Xorvatiya) cütünün qalibi

"Lütsern" (İsveçrə) / "Klaksvik" (Farer adaları) cütünün qalibi

"Bney Yehuda" (Təl-Əviv, İsrail)

"Honved" (Macarıstan) / "Universitatya" (Krayova, Rumıniya) cütünün qalibi

Səpələnməmişlər

"Austriya" (Vyana, Avstriya)

"Norrçöpinq" (İsveç) / "Liepaya" (Litva)

"Qəbələ" (Azərbaycan) / "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan)

"Şaxtyor" (Soliqorsk, Belarus) / "Esbyerq" (Danimarka)

"Antverpen" (Belçika)

Səpələnmişlər

"Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) / "Kayrat" (Almatı, Qazaxıstan) cütünün qalibi

"Feyenoord" (Hollandiya)

"Şemrok Rovers" (İrlandiya) / "Apollon" (Limassol, Kipr) cütünün qalibi

"Torino" (İtaliya) / "Debretsen" (Macarıstan) cütünün qalibi

"Viktoriya" (Plzen, Çexiya) / "Olimpiakos" (Yunanıstan).

Qeyd edək ki, Çempionlar Yolunda püşkatma saat 14:25-də, Əsas Yolda isə 16:00-da başlanacaq. 

Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

Tərəfdaşların xəbərləri


Xəbər lenti

Son xəbərlər



Orphus sistemi