Yuxarı
    Bağlamaq

    ​Bu gün 32 Azərbaycan idmançısı Avropa Oyunlarında çıxış edəcək - SİYAHI

    Çıxışlar atletika, badminton, boks, sambo, atıcılıq və voleybol üzrə olacaq

    Bakı. 22 İyun. REPORT.AZ/ "Bakı-2015" I Avropa Oyunlarının 10-cu yarış günündə 32 Azərbaycan idmançısı çıxış edəcək.

    "Report" xəbər verir ki, çıxışlar atletika, badminton, boks, sambo, atıcılıq və voleybol üzrə olacaq.

    ATLETİKA

    19:14 Kişilər arasında 200 m

    1. Vadim Ryabikhn

    18:20 Kişilər arasında 800m

    2. Hakim İbrahimov

    18:00 Kişilər arasında 110m sədli qaçış

    3. Rahib Məmmədov

    19:45 Kişilər arasında 3000m

    4. Hayle İbrahimov

    18:40 Kişilər arasında 3000m maneəli qaçış

    5. Asəf Mehdiyev

    17:50 Kişilər arasında Disk Atma

    6. İsmail Əliyev

    19:50 Kişilər arasında Nizə atma

    7. Orxan Qasımov

    19:15 Kişilər arasında Üçtəkanla tullanma

    8. Nazim Babayev

    16:10 Kişilər arasında Şüvüllə tullanma

    9. Şimşək Əlizadə

    19:00 Qadınlar arasında 200 m

    10. Valeriya Balyanina

    17:30 Qadınlar arasında 100m sədli qaçış

    11. Yekaterina Sokolova

    19:30 Qadınlar arasında 1500m

    12. Chaltu Beji

    20:05 Qadınlar arasında 5000m

    13. Bontu Megersa

    18:00 Qadınlar arasında Nüvə itələmə

    16:00 Qadınlar arasında Çəkic atma

    14. Hanna Skidan

    17:25 Qadınlar arasında Uzunluğa tullanma

    15. Yekaterina Sariyeva

    18:45 Qadınlar arasında Hündürlüyə tullanma

    16. İlona Salyamova

    20:50 Kişilər arasında 4x400m estafet qaçışı

    Azərbaycan

    20:30 Qadınlar arasında 4x400m estafet qaçışı

    Azərbaycan

    BADMİNTON

    11:00 Kişilər arasında Təklər Qrup B

    17. Kənan Rzayev (Azərbaycan) - Mişa Zilberman (İsrail)

    18:40 Kişilər arasında Cütlər Qrup B

    18. 19. Orxan Qələndərov, Kənan Rzayev (Azərbaycan) - E.Vural, S.Zorlu (Türkiyə)

    BOKS

    13:30 *Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) 1/4 Final

    20. Salman Əlizadə (Azərbaycan) - Brendan İrvine (İrlandiya)

    19:30 Kişilər arasında yüngülvari çəki (52kq) 1/4 Final

    21. Elvin Məmişzadə (Azərbaycan) - Daniel Asenov (Bolqarıstan)

    14:00 Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) 1/4 Final

    22. Tayfur Əliyev (Azərbaycan) - Frederik Jensen (Danimarka)

    20:45 Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) 1/4 Final

    23. Teymur Məmmədov (Azərbaycan) - Peter Mullenberg (Hollandiya)

    21:00 Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) 1/4 Final

    24. Məhəmmədrəsul Məcidov (Azərbaycan) - Ali Demirezen (Türkiyə)

    SAMBO

    10:24 Kişilər arasında -57 kq Dörddəbir final

    11:18 Kişilər arasında -57 kq Yarımfinal Əgər təsnif olunarsa

    19:30 Kişilər arasında -57 kq Final Əgər təsnif olunarsa

    25. İslam Qasımov (Azərbaycan) - Orlando Gruia (Rumıniya)

    11:06 Kişilər arasında -74 kq 1/4 final

    11:36 Kişilər arasında -74 kq Yarımfinal, Əgər təsnif olunarsa

    20:10 Kişilər arasında -74 kq Final, Əgər təsnif olunarsa

    26. Amil Qasımov (Azərbaycan) - rəqib müəyyənləşdiriləcək

    10:12 Kişilər arasında -90 kq 1/4 final

    11:18 Kişilər arasında -90 kq Yarımfinal, Əgər təsnif olunarsa

    20:50 Kişilər arasında -90 kq Final, Əgər təsnif olunarsa

    27. Kənan Qasımov (Azərbaycan) - İvan Vasilçuk (Ukrayna)

    10:48 Kişilər arasında +100 kq 1/4 final

    11:30 Kişilər arasında +100 kq Yarımfinal, Əgər təsnif olunarsa

    21:30 Kişilər arasında +100 kq Final, Əgər təsnif olunarsa

    28. Vasif Səfərbəyov (Azərbaycan) - Bajro Machyovikj (Makedoniya)

    10:36 Qadınlar arasında -52 kq 1/4 final

    11:30 Qadınlar arasında -52 kq Yarımfinal, Əgər təsnif olunarsa

    19:10 Qadınlar arasında -52 kq Final, Əgər təsnif olunarsa

    29. Nəzakət Xəlilova (Azərbaycan) - Codrina Ionescu (Rumıniya)

    10:54 Qadınlar arasında -60 kq 1/4 final

    11:42 Qadınlar arasında -60 kq Yarımfinal, Əgər təsnif olunarsa

    19:50 Qadınlar arasında -60 kq Final, Əgər təsnif olunarsa

    30. Şahanə Hüseynova (Azərbaycan) - rəqib

    10:36 Qadınlar arasında -64 kq 1/4 final

    11:24 Qadınlar arasında -64 kq Yarımfinal, Əgər təsnif olunarsa

    20:30 Qadınlar arasında -64 kq Final, Əgər təsnif olunarsa

    31. Fəridə Qurbanova (Azərbaycan) - Yekaterina Cretu (Moldova)

    11:00 Qadınlar arasında -68 kq 1/4 final

    11:42 Qadınlar arasında -68 kq Yarımfinal, Əgər təsnif olunarsa

    21:10 Qadınlar arasında -68 kq Final, Əgər təsnif olunarsa

    32. Nərminə Əlizadə (Azərbaycan) - Volha Namazava (Belarus)

    ATICILIQ

    09:30 Qarışıq Komanda halında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş Təsnifat

    Azərbaycan

    09:30 Qarışıq Komanda halında dairəvi stend Təsnifat

    Azərbaycan

    VOLEYBOL

    20:00 Kişilər arasında Qrup A

    Türkiyə - Azərbaycan

    Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

    Xəbər lenti

    Ən azı bir bölmə seçilməlidir

    Bütün xəbərlər


    Orphus sistemi