Yuxarı
    Bağlamaq

    ​“Ən yaxşı ümumi təhsil müəssisəsi” və “Ən yaxşı müəllim” müsabiqələrinin qalibləri mükafatlandırılacaq - SİYAHI

    Azərbaycan prezidenti bu barədə müvafiq sərəncamlar imzalayıb

    Bakı. 21 dekabr. REPORT.AZ/ Azərbaycan prezidenti İlham Əliyev “Ən yaxşı ümumi təhsil müəssisəsi və ən yaxşı müəllim mükafatlarının təsis edilməsi haqqında” sərəncam imzalayıb.

    "Report" xəbər verir ki, sənədə əsasən, 2014/2015-ci tədris ilində keçirilmiş “Ən yaxşı ümumi təhsil müəssisəsi” müsabiqəsində müvəffəqiyyət qazandıqlarına görə aşağıda qeyd edilən ümumi təhsil müəssisələri 10 min manat məbləğində birdəfəlik pul mükafatı ilə mükafatlandırılacaq:

    Abşeron rayonu Saray qəsəbə 3 nömrəli tam orta məktəb

    Ağdam rayonu Quzanlı qəsəbə tam orta məktəbi

    Bakı Avropa Liseyi

    Bakı şəhəri 3 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 54 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 62 nömrəli məktəb-lisey

    Bakı şəhəri 129 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 138 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 149 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 167 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 204 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 214 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 240 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 245 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 257 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 258 nömrəli tam orta məktəb

    Bakı şəhəri 267 nömrəli məktəb-lisey

    Bakı şəhəri 274 nömrəli tam orta məktəb

    Beyləqan şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

    Culfa şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb

    Gəncə şəhəri 16 nömrəli tam orta məktəb

    Gəncə şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb

    İsmayıllı şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb

    İsmayıllı rayonu Təzəkənd kənd tam orta məktəbi

    Qax şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb

    Quba şəhəri 2 nömrəli məktəb-lisey

    Qubadlı rayonu Qəzyan kənd tam orta məktəbi

    Qəbələ şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb

    Qusar şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

    Lənkəran şəhəri 6 nömrəli məktəb-lisey

    Lənkəran şəhəri 10 nömrəli tam orta məktəb

    Masallı rayonu “Dəfinə” məktəb-liseyi

    Mingəçevir şəhəri Texniki-humanitar lisey

    Mingəçevir şəhəri 7 nömrəli tam orta məktəb

    Mingəçevir şəhəri 10 nömrəli tam orta məktəb

    Naxçıvan şəhəri 14 nömrəli tam orta məktəb

    Ordubad rayonu Aşağı Əylis kənd tam orta məktəbi

    Oğuz şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb

    Siyəzən şəhəri 6 nömrəli məktəb-lisey

    Sumqayıt şəhəri 18 nömrəli tam orta məktəb

    Sumqayıt şəhəri 21 nömrəli tam orta məktəb

    Sumqayıt şəhəri 25 nömrəli tam orta məktəb

    Şəki şəhəri 11 nömrəli tam orta məktəb

    Şəki rayonu Orta Zəyzid kənd 2 nömrəli tam orta məktəb

    Şirvan şəhəri 9 nömrəli tam orta məktəb

    Şirvan şəhəri 18 nömrəli tam orta məktəb

    Tərtər şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

    Ucar şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb

    Zaqatala şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb

    Zaqatala şəhəri 3 nömrəli tam orta məktəb.

    Sərəncama görə, 2014/2015-ci tədris ilində keçirilmiş “Ən yaxşı müəllim” müsabiqəsində müvəffəqiyyət qazandıqlarına görə aşağıda qeyd edilən müəllimlər 5 min manat məbləğində birdəfəlik pul mükafatı ilə mükafatlandırılacaq:

    Abbasova Ülviyyə Vaqif qızı

    Abdullayeva Gülnarə Bəşir qızı

    Abidi Gülnarə Abusəməd qızı

    Ağayeva Məlahət İmran qızı

    Ağayeva Vüsalə Əli qızı

    Axundova Nailə Ələsgər qızı

    Axundzadə Həcər Təvəkkül qızı

    Allahverdiyeva Afət İkram qızı

    Allahverdiyeva Bikə Əhməd qızı

    Aslanova Ülviyyə Salam qızı

    Babayeva Leyla Əvəz qızı

    Bayramov Şərafət Təhmuraz oğlu

    Bayramova İradə İsmayıl qızı

    Bəşirov Əmiraslan Xəlil oğlu

    Cabbarov Hafiz Əkbər oğlu

    Cabbarov Vasif Arif oğlu

    Cəfərova Cəmalə Fərəməz qızı

    Eldarova İradə Baba qızı

    Eyubova Mehriban Qulu qızı

    Əfəndiyeva Rübail Əhməd qızı

    Əhmədova Aliyə Fərman qızı

    Əhmədova Səlimə Bağır qızı

    Əliyev Rövşən Mirzə oğlu

    Əliyeva Könül İsa qızı

    Əliyeva Leyli Məhərrəm qızı

    Əliyeva Nəzakət Səlim qızı

    Əliyeva Sahilə Vahid qızı

    Əliyeva Tamara Nuruş qızı

    Əlizadə Aynur Məmməd qızı

    Əlizadə Sevda Cavanşir qızı

    Əmirova İlahə Malik qızı

    Əmrahova Sevda Rüfət qızı

    Əsədov Seyyub Əsəd oğlu

    Əsgərova Cəmalə Mehman qızı

    Əskərova Solmaz Hacıəhməd qızı

    Əyyubzadə Günay Teyyub qızı

    Fazilova Şəfəq Nadir qızı

    Fərzəliyev Dəyanət Xaliq oğlu

    Heydərova Pərvanə Müslüm qızı

    Həsənova Tatyana Qara qızı

    Həşimova Aygün Baba qızı

    Hümbətova Olqa Gennadyevna

    Hüseynov Hüseyn Əmirhüseyn oğlu

    Hüseynova Aynur Namiq qızı

    Hüseynova Gülnar Müşviq qızı

    Hüseynova Arzu Talıb qızı

    Xəlilova Söylü Nüşirəvan qızı

    Xudiyeva Günəş Şərəfəddin qızı

    Xudiyeva Xatirə Rafiq qızı

    İbrahimova Aynur Asif qızı

    İmanov Elmin Allahverdi oğlu

    İsmayılov Mərdan Rəhim oğlu

    İsmayılov Nicat Əli oğlu

    İsmayılova Aynurə Zahid qızı

    İsmayılova Mələknisə Yusif qızı

    Kərimova Dilşad Ədilağa qızı

    Qasımova Tahirə İsmayıl qızı

    Qayıblı Nügbar Məcnun qızı

    Qəribova Pərvin Yaşar qızı

    Quliyev Elməddin Əli oğlu

    Quliyeva Xəyalə Xeyrullah qızı

    Qurbanova Natalya Dmitriyevna

    Məhəmmədova Təranə Eyvaz qızı

    Məlikova İradə Telman qızı

    Məmmədli Ələddin Qibləli oğlu

    Məmmədova Sahibə Xasay qızı

    Məmmədova Şirin Nəcəf qızı

    Məmmədova Şirincan Əvəz qızı

    Məmmədova Zeynəb Əliqasım qızı

    Məşədibəyova Samirə Camal qızı

    Mirzayeva Ellada Rəşid qızı

    Mirzəyev Ziya Tofiq oğlu

    Mirzəyeva Zöhrə Məzayir qızı

    Mirzoyeva Kamalə Rəfayıl qızı

    Musayeva Nərmin Əsəd qızı

    Mustafayeva Nailə Tahir qızı

    Mustafayeva Vəfa Rafail qızı

    Nəcəfova Bikə Əliyulla qızı

    Nəzərova Sevinc Mahmud qızı

    Orucova Aynurə Tuiddin qızı

    Poladov Xəyal Bayram oğlu

    Ramazanova Yeganə Sətdar qızı

    Rəsulova Səbinə Əlibala qızı

    Rüstəmov Etibar Ələddin oğlu

    Rüstəmova Qəmər Xalıq qızı

    Rzayev Hüseyn Həsən oğlu

    Seyidəliyev Yaşar Nəcməddin oğlu

    Seyidova Şərəbanı Mirəbdüləzim qızı

    Səfərova Əminə Əli qızı

    Səmədov Azər İbiş oğlu

    Soltanova Gülsən Rza qızı

    Süleymanova Fatimə Hüseynbala qızı

    Şahbazov Rafət Məmmədəli oğlu

    Şahgəldiyeva Ədibə Səfər qızı

    Şükürov Yaşar Fəxrəddin oğlu

    Şükürova Nailə Sadıx qızı

    Tahirli Aytən Yaşar qızı

    Təhməzova Könül Arif qızı

    Valehova Gülbəniz Babaverdi qızı

    Vasanova Könül Məmməd qızı.

    Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

    Xəbər lenti

    Ən azı bir bölmə seçilməlidir

    Bütün xəbərlər


    Orphus sistemi