Yuxarı
    Bağlamaq

    "İslahatçı Gənclər" İB "İlin Adamı"nı və gənclərin dostlarını elan edib - SİYAHI

    Mükafatın qalibləri yaxın günlərdə baş tutacaq təntənəli tədbirdə təltif ediləcək

    Bakı. 19 dekabr. REPORT.AZ/ "İslahatçı Gənclər" İctimai Birliyi (İGİB) 2016-cı ilin yekunları ilə bağlı hər il ənənəvi olaraq elan etdiyi "İlin Adamı" və "Gənclərin Dostu" Milli Mükafatının növbəti qaliblərinin adlarını açıqlayıb.

    "Report" xəbər verir ki, İGİB hər il ənənəvi olaraq gənclərlə iş sahəsində mühüm xidmətləri olan, gənclərin müxtəlif təşəbbüslərinə dəstəyini əsirgəməyən şəxs və müxtəlif istiqamətlərdə özünün müsbət fəaliyyəti ilə fərqlənən şəxs və qurumları bu mükafatla təltif edir. 

    Birliyin sədri Fərid Şahbazlının sözlərinə görə, "İslahatçı Gənclər" İB-nin keçirdiyi sorğu və monitorinqlər əsasında müəyyənləşir.

    Təşkilat sədri deyib ki, ötən il olduğu kimi, 2016-ci ildə də Prezident İlham Əliyev reallaşdırdığı olduqca uğurlu dövlət gənclər siyasətinə, gəncliyimizə göstərdiyi yüksək diqqət və qayğıya görə, "İlin Adamı" adına layiq görülüb: "Bu gün Azərbaycan gəncliyi Prezidentin rəhbərliyi altında həyata keçirilən siyasəti birmənalı şəkildə dəstəkləyir və dövlət başçısını özünün ən böyük himayədarı hesab edir".

    "İslahatçı Gənclər" İctimai Birliyinin 2016-cu il üzrə "Gənclərin Dostu" Milli Mükafatı ilə təltif etdiyi şəxsləri təqdim edirik. Mükafatın qalibləri yaxın günlərdə baş tutacaq təntənəli tədbirdə təltif ediləcək.

    1. Mehriban Əliyeva - Milli Məclisin deputatı, Heydər Əliyev Fondunun prezidenti, YUNESKO və İSSESKO-nun xoşməramlı səfiri

    2. Ramil Usubov - Daxili İşlər Naziri

    3. Mübariz Qurbanlı - Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

    4. İntiqam Babayev - Gənclər və İdman nazirinin müavini

    5. Vüsal Quliyev - Prezident Adminstrasiyası İctimai-siyasi məsələlər şöbəsinin sektor müdürü

    6. Fəttah Heydərov - Respublika Ağsaqqallar Şurasının sədri, millət vəkili

    7. Azay Quliyev - Milli Məclisin deputatı, QHT-lərə Dövlət Dəstəyi Şurasının sədri

    8. Fərhad Hacıyev  Azərbaycan Gənclər Fondunun icraçı direktoru

    9. Sona Vəliyeva - "Kaspi" Mətbuat və Təhsil Mərkəzinin rəhbəri, Milli Televiziya və Radio Şurasının üzvü

    10. İlqar Abbasov - Suraxanı rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı

    11. Xalidə Bayramova - Səbail rayon İcra Hakimiyyəti başçısının I müavini

    12. Qənirə Paşayeva - Milli Məclisin deputatı

    13. Çingiz Qənizadə - Milli Məclisin deputatı

    14. Aydın Mirzəzadə - Milli Məclisin deputatı

    15. İsa Həbibbəyli - Milli Məclisin deputatı

    16. Ülvi Quliyev - Milli Məclisin deputatı

    17. Jalə Əliyeva - Milli Məclisin deputatı

    18. Adil Əliyev - Milli Məclisin deputatı

    19. Əflatun Amaşov - Milli Məclisin deputatı

    20. Kamilə Əliyeva - Milli Məclisin deputatı

    21. Naqif Həmzəyev - Milli Məclisin deputatı

    22. Sahib Alıyev - Milli Məclisin deputatı

    23. Muxtar Babayev - Milli Məclisin deputatı

    24. Elmira Axundova - Milli Məclisin deputatı

    25. Eldəniz Səlimov - Milli Məclisin deputatı

    26. Şahin İsmayılov - Milli Məclisin deputatı

    27. Zahid Oruc - Milli Məclisin deputatı

    28. Kamran Bayramov - Milli Məclisin deputatı

    29. Azər Badamov - Milli Məclisin deputatı

    30. Hikmət Hacıyev - Xarici İşlər Nazirliyinin mətbuat katibi

    31. Cəsarət Valehov-Təhsil Nazirliyinin mətbuat katibi

    32. Anar Hüseynov - ASAN Xidmətin mətbuat katibi

    33. Həsən Zeynalov - Azərbaycanın Türkmənistandakı səfiri

    34. Daşqın Şikarov - Azərbaycanın Birləşmiş Ərəb Əmirliyindəki səfiri

    35. Rəşad Məmmədov - Azərbaycanın Qazaxıstandakı səfiri

    36. Rəşad İsmayılov - Azərbaycanın Batumidəki Baş konsulu

    37. Nahid Bağırov - Azərbaycan Turizm Assosiasiyasının sədri

    38. Mustafa Babanlı - Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universitetinin rektoru

    39. Arzu Nağıyev - Trend İnformasiya Agentliyi Baş direktorunun müavini

    40. Elçin Mirzəbəyli - "Xalq Cəbhəsi" qəzetinin Baş redaktoru

    41. Məqsəd Nur - Azərbaycan Dövlət Televiziyası

    42. Vaqif Aydınoğlu - Azad Azərbaycan Televiziyası

    43. Anar Yusifoğlu - İctimai Televiziya

    44. Elnur Niftəliyev - Lider Televiziyası

    45. Murad Əliyev - Report informasiya agentliyinin Baş redaktoru

    46. Elşad Eyvazlı - Parlament Jurnalistləri Birliyinin sədri

    47. Məmməd Gülməmmədov - Olke.az informasiya agentliyinin Baş redaktoru

    48. Hacıbəy Heydərli - Azxeber.com İnformasiya Portalının baş redaktoru

    49. Aybəniz Haşımova - Əməkdar artist

    50. Yıldıray Arslan - TRT Bakı təmsilçisi

    51. Ali Kan - DHA Bakı təmsilçisi

    Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

    Xəbər lenti

    Ən azı bir bölmə seçilməlidir

    Bütün xəbərlər


    Orphus sistemi