Yuxarı
    Bağlamaq

    MSK bütün deputatların adlarını açıqlayıb - SİYAHI

    Həmin şəxslər növbəti 5 il üçün Milli Məclisin deputatı seçiliblər

    Bakı. 2 noyabr. REPORT.AZ/ Mərkəzi Seçki Komissiyası (MSK) Azərbaycan Milli Məclisinə keçirilən seçkilərin bütün seçki dairələri üzrə yekun nəticələrini açıqlayıb. “Report” xəbər verir ki, aşağıdakı şəxslər növbəti 5 il üçün Milli Məclisin deputatı seçiliblər:

    1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi – Talıbov Vasif Yusif oğlu

    2 saylı Şərur seçki dairəsi – Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu

    3 saylı Babək-Kəngərli-Naxçıvan dairəsi - Mehbalıyev Səttar Suliddin oğlu

    4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi – İbrahimov Eldar Rza oğlu

    5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi – Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu

    6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi – Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı

    7 saylı Ordubad-Culfa dairəsi - Həsənquliyev Qüdrət Müzəffər oğlu

    8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi –Quliyev Azay Əjdər oğlu

    9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi – Qafarov Kəmaləddin Nəsrəddin oğlu

    10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi –Musayev Madər Ələsgər oğlu

    11 saylı Qaradağ seçki dairəsi – Hüseynov Aydın Nəsir oğlu

    12 saylı Qaradağ-Binəqədi - Yasamal seçki dairəsi – Zabelin Mixail Yuryeviç

    13 saylı Xəzər – Pirallahı seçki dairəsi – Əliyev Rauf Asif oğlu

    14 saylı Xəzər seçki dairəsi – Əliyeva Mehriban Arif qızı

    15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi – Quliyev Ülvi Zahid oğlu

    16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi – Mustafayeva Aytən İnqlab qızı

    17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi – Həsənov Elşad Eldar oğlu

    18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi – Musabəyov Rasim Nəsrəddin oğlu

    19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi – Məmmədov Hikmət Baba oğlu

    20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi – Əliyev Adil Abış oğlu

    21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi – İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı

    22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi – Mollazadə Asim Nazim oğlu

    23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi –Səmədzadə Ziyad Əliabbas oğlu

    24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi – Abdullayev Rövnəq İbrahim oğlu

    25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi – Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

    26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi – Mustafa Fazil Qəzənfər oğlu

    27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi – Cəbrayılova Dilarə Məmmədağa qızı

    28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi – Quliyev Eldar Allahyar oğlu

    29 saylı Səbail seçki dairəsi – Hacıyev Şəmsəddin Hümbət oğlu

    30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi – Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

    31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi –Quliyev Fərəc İbrahim oğlu

    32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi – Abıyev Ağacan Qulam oğlu

    33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi – Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

    34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi – Muradov Fuad Rauf oğlu

    35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi – Əlizadə Araz Məmməd Mübariz oğlu

    36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi – Seyidov Səməd İsmayıl oğlu

    37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi – Kərimzadə Pərvin Orxan qızı

    38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi – Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu

    39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi – Fətiyev Xanlar Nuru oğlu

    40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi – Quliyev Musa İsa oğlu

    41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi – Xəlilov Mirzəcan Mirzəmməd oğlu

    42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi – Mirkişili Tahir Famil oğlu

    43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi – Babayev Muxtar Bahadur oğlu

    44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi – Salayev Hacı Hacıbaba oğlu

    45 saylı Abşeron seçki dairəsi – Əsədov Oqtay Sabir oğlu

    46 saylı Şirvan seçki dairəsi – Cəbrayılov Rəfael Kamil oğlu

    47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi – Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu

    48 saylı Yevlax seçki dairəsi – Məmmədov İlham Kazım oğlu

    49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi – Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu

    50 saylı Abşeron-Qobustan dairəsi- Xanlarova Zeynəb Yəhya qızı

    51 saylı Qusar seçki dairəsi – Badamov Azər Camal oğlu

    52 saylı Quba seçki dairəsi – Əhmədov Vahid Qazməmməd oğlu

    53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi – Abramov Yevda Sasunoviç

    54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi – Süleymanov Tahir Süleyman oğlu

    55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi – Səlimov Eldəniz Adil

    56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi – Əliyev İlham Əli Səftər oğlu

    57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi – Məmmədov Müslüm Mürsəl oğlu

    58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi – Hüseynov Rəfael Baba oğlu

    59 saylı Salyan seçki dairəsi – Hüseynov Əliağa İzzət oğlu

    60 saylı Salyan-Neftçala dairəsi - Ağamalı Fəzail Rəhim oğlu

    61 saylı Neftçala seçki dairəsi – Rəhimzadə Arif Qafar oğlu

    62 saylı Saatlı seçki dairəsi – Amaşov Əflatun Əhməd oğlu

    63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi – Quliyev Elçin Bəybala oğlu

    64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi – Xəlilov Rüstəm Gülabba oğlu

    65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi – Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu

    66 saylı Biləsuvar dairəsi - Kazımlı Xanhüseyn Hüseynağa oğlu

    67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi – Həsənov Malik Əvəz oğlu

    68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi – Kazımov Mirkazım Məhəmməd oğlu

    69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi – İbrahimli Fəzail Feyruz oğlu

    70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi – Əliyev Nəriman Əlibala oğlu

    71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi – Axundova Elmira Hüseyn qızı

    72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi – Qasımlı Musa Cəfər oğlu

    73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi – Quliyev Rüfət Atakişi oğlu

    74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi – Rəcəbli Hadı Musa oğlu

    75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi – Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

    76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi – Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

    77 saylı Astara seçki dairəsi – Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu

    78 saylı Lerik seçki dairəsi – Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

    79 saylı İmişli seçki dairəsi – Qasımov Əsabil Qarakişi oğlu

    80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi – Qənizadə Çingiz Aşralı

    81 saylı Beyləqan seçki dairəsi – İsmayılov Şahin Əmir oğlu

    82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi – Rzayev Tahir Musa oğlu

    83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi – Abbasov Aqil Məhəmməd oğlu

    84 saylı Füzuli seçki dairəsi – Muradova Bahar Əvəz qızı

    85 saylı Şamaxı seçki dairəsi – Süleymanov Elxan Sirac oğlu

    86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi – Aslanov Novruzəli Davud oğlu

    87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi – Kərimli Tahir Zayıdağa oğlu

    88 saylı Göyçay seçki dairəsi – Hacıyev Sabir Kamal oğlu

    89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi – Nəsirov Elman Xudam oğlu

    90 saylı Ağdaş seçki dairəsi – Əsədullayev Çingiz Rauf oğlu

    91 saylı Ucar seçki dairəsi – Hüseynov Vüsal Afqan oğlu

    92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi – Əliyeva Jalə Fazil qızı

    93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi - Baxşəliyeva Gövhər Baxşəli qızı

    94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi – Oruc Zahid Məhərrəm oğlu

    95 saylı Tərtər seçki dairəsi – Alıyev Sahib Eyvaz oğlu

    96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi – Aslanov Mahir Məhəmmədəli oğlu

    97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi – Vəliyev Ağalar İsrafil oğlu

    98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi – Qafarova Sahibə Əli qızı

    99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi – Əliyeva Sona Sakit qızı

    100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi – Bayramov Kamran Fərhad oğlu

    101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi – Rzayev Rövşən Şükür oğlu

    102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi – Ələsgərov Valeh Feyruz oğlu

    103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi – Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı

    104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi – Məmmədhəsənov Rafiq Musa oğlu

    105 saylı Tovuz seçki dairəsi – Paşayeva Qənirə Ələsgər qızı

    106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi – Ağayeva Ülviyyə Cavanşır qızı

    107 saylı Qazax seçki dairəsi – Nəbizadə Kamran Telman oğlu

    108 saylı Ağstafa seçki dairəsi – Cəfərov Nizami Qulu oğlu

    109 saylı Balakən seçki dairəsi – Məhməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu

    110 saylı Zaqatala seçki dairəsi – Musayev Elşən Məmmədhənifə oğlu

    111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi – Əliyeva Kamilə Əlağa qızı

    112 saylı Qax seçki dairəsi – Kərimli Azər Şəmşid oğlu

    113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi – Mahmudov Yaqub Mikayıl oğlu

    114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi – Məsimli Əli Əhməd oğlu

    115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi – Feyziyev Cavanşır Əyyub oğlu

    116 saylı Qəbələ dairəsi - Heydərov Fəttah Səməd oğlu

    117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi – Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı

    118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi – Əliyev Bəxtiyar Həmzə oğlu

    119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi – Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu

    120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi – Şahverdiyev Astan Nuşrəvan oğlu

    121 saylı Laçın seçki dairəsi – Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu

    122 saylı Xankəndi dairəsi - Qasımova Flora Qasım qızı

    123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi – Qurbanov Cavid Qənbər oğlu

    124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi – Məmmədov Elman Camal oğlu

    125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi – İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu.

    Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

    Xəbər lenti

    Ən azı bir bölmə seçilməlidir

    Bütün xəbərlər


    Orphus sistemi