Yuxarı

“ELS” Milli Məclisə seçkilərdə keçirdiyi “exit-poll”un nəticələrini açıqlayıb - SİYAHI

“Exit-poll” 118 seçki dairəsi üzrə 1180 seçki məntəqəsində keçirilib

Bakı. 1 noyabr. REPORT.AZ/ “ELS” Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi Milli Məclisə seçkilərdə keçirdiyi “exit-poll”un nəticələrini açıqlayıb. “Report” həmin nəticələri təqdim edir.

Qeyd edək ki, “exit-poll” 118 seçki dairəsi üzrə 1180 seçki məntəqəsində keçirilib. Beləliklə, “exit-poll” Naxçıvan Muxtar Respublikası istisna olmaqla Azərbaycanın bütün rayonlarını əhatə edib.

Dairə Dairənin adı Namizədin soyadı Toplanılan səslər faizi
8 8 SAYLI BİNƏQƏDİ BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Azay Quliyev (bitərəf) 63,1
9 9 SAYLI BİNƏQƏDİ İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Kəmaləddin Qafarov (YAP) 62,7
10 10 SAYLI BİNƏQƏDİ ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ Madər Musayev 75,4
11 11 SAYLI QARADAĞ SEÇKİ DAİRƏSİ Aydın Hüseynov (YAP) 62,4
12 12 SAYLI QARADAĞ-BİNƏQƏDİ-YASAMAL SEÇKİ DAİRƏSİ Mixail Zabelin (YAP) 67,6
13 13 SAYLI XƏZƏR-PİRALLAHİ SEÇKİ DAİRƏSİ Rauf Əliyev (YAP) 74,4
14 14 SAYLI XƏZƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Mehriban Əliyeva (YAP) 96,7
15 15 SAYLI YASAMAL BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Ülvi Quliyev (bitərəf) 53,1
16 16 SAYLI YASAMAL İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Aytən Mustafayeva (bitərəf) 50,9
17 17 SAYLI YASAMAL ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ Elşad Həsənov (bitərəf) 52,4
18 18 SAYLI NƏRİMANOV-NİZAMİ SEÇKİ DAİRƏSİ Rasim Musabəyov )bitərəf) 55,3
19 19 SAYLI NƏRİMANOV BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Hikmət Məmmədov (YAP) 49,8
20 20 SAYLI NƏRİMANOV İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Adil Əliyev (bitərəf) 59,9
21 21 SAYLI NƏSİMİ BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Məlahət İbrahimqızı (YAP) 69,3
22 22 SAYLI NƏSİMİ İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Asim Mollazadə (ADİSP) 56,7
23 23 SAYLI NƏSİMİ-SƏBAİL SEÇKİ DAİRƏSİ Ziyad Səmədzadə (bitərəf) 74,1
24 24 SAYLI NİZAMİ BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Rövnəq Abdullayev (YAP) 76,9
25 25 SAYLI NİZAMİ İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Sədaqət Vəliyeva (YAP) 66,6
26 26 SAYLI SABUNÇU BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Fazil Mustafa (BQP) 51,4
27 27 SAYLI SABUNÇU İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Dilarə Cəbrayılova (YAP) 64,9
28 28 SAYLI SABUNÇU ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ Eldar Quliyev (bitərəf) 56,1
29 29 SAYLI SƏBAİL SEÇKİ DAİRƏSİ Şəmsəddin Hacıyev (YAP) 63,1
30 30 SAYLI SURAXANİ BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Sevinc Fətəliyeva (YAP) 67,9
31 31 SAYLI SURAXANİ İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Fərəc Quliyev (MDHP) 39,1
32 32 SAYLI SURAXANİ ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ Ağacan Abıyev (YAP) 71,9
33 33 SAYLI XƏTAİ BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Hüseynbala Mirələmov (YAP) 68,7
34 34 SAYLI XƏTAİ İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Fuad Muradov (bitərəf) 64,6
35 35 SAYLI XƏTAİ ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ Araz Əlizadə (ASDP) 44,9
36 36 SAYLI XƏTAİ DÖRDÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ Səməd Seyidov (YAP) 74,1
37 37 SAYLI NİZAMİ BİRİNCİ (GƏNCƏ) SEÇKİ DAİRƏSİ Pərvin Kərimzadə (YAP) 59,9
38 38 SAYLI NİZAMİ İKİNCİ (GƏNCƏ) SEÇKİ DAİRƏSİ Naqif Həmzəyev (YAP) 61,7
39 39 SAYLI KƏPƏZ BİRİNCİ (GƏNCƏ) SEÇKİ DAİRƏSİ Xanlar Fətiyev (YAP) 60,1
40 40 SAYLI KƏPƏZ İKİNCİ (GƏNCƏ) SEÇKİ DAİRƏSİ Musa Quliyev (YAP) 53,1
41 41 SAYLI SUMQAYİT BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Mirzəcan 2əlilov (özü-YAP) 62,1
42 42 SAYLI SUMQAYİT İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Tahir Mirkişili (YAP) 59,7
43 43 SAYLI SUMQAYİT ÜÇÜNCÜ SEÇKİ DAİRƏSİ Muxtar Babayev (YAP) 65,3
44 44 SAYLI SUMQAYİT-XİZİ SEÇKİ DAİRƏSİ Hacı Salayev (bitərəf) 64,9
45 45 SAYLI ABŞERON SEÇKİ DAİRƏSİ Oqtay Əsədov (YAP) 70,1
46 46 SAYLI ŞİRVAN SEÇKİ DAİRƏSİ Rafael Cəbrayılov (bitərəf) 63,5
47 47 SAYLI MİNGƏÇEVİR SEÇKİ DAİRƏSİ Aydın Mirzəzadə (YAP) 56,1
48 48 SAYLI YEVLAX SEÇKİ DAİRƏSİ İlham Məmmədov (YAP) 65,9
49 49 SAYLI YEVLAX-MİNGƏÇEVİR SEÇKİ DAİRƏSİ Əli Hüseynli (YAP) 69,1
50 50 SAYLI ABŞERON-QOBUSTAN SEÇKİ DAİRƏSİ Zeynəb Xanlarova (bitərəf) 66,1
51 51 SAYLI QUSAR SEÇKİ DAİRƏSİ Azər Badamov (YAP) 59,9
52 52 SAYLI QUBA SEÇKİ DAİRƏSİ Vahid Əhmədov (bitərəf) 53,7
53 53 SAYLI QUBA-QUSAR SEÇKİ DAİRƏSİ Evda Abramov (YAP) 62,5
54 54 SAYLI ŞABRAN-SİYƏZƏN SEÇKİ DAİRƏSİ Tahir Süleymanov (YAP) 74,5
55 55 SAYLI XAÇMAZ ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Eldəniz Səlimov (YAP 67,1
56 56 SAYLI XAÇMAZ KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ İlham Əliyev (YAP) 65,5
57 57 SAYLI KÜRDƏMİR SEÇKİ DAİRƏSİ Müslüm Məmmədov (bitərəf) 61,7
58 58 SAYLI HACİQABUL-KÜRDƏMİR SEÇKİ DAİRƏSİ Rafael Hüseynov (VHP) 56,6
59 59 SAYLI SALYAN SEÇKİ DAİRƏSİ Əliağa Hüseynov (bitərəf) 71,4
60 60 SAYLI SALYAN-NEFTÇALA SEÇKİ DAİRƏSİ Fəzail Ağamalı (AVP) 67,7
61 61 SAYLI NEFTÇALA SEÇKİ DAİRƏSİ Arif Rəhimzadə (YAP) 71,5
62 62 SAYLI SAATLİ SEÇKİ DAİRƏSİ Əflatun Amaşov (bitərəf) 67,4
63 63 SAYLI SABİRABAD BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Elçin Quliyev (YAP) 66,1
64 64 SAYLI SABİRABAD İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Rüstəm Xəlilov (YAP) 61,3
65 65 SAYLI SAATLİ-SABİRABAD-KÜRDƏMİR SEÇKİ DAİRƏSİ Əhliman Əmiraslanov (YAP) 72,7
66 66 SAYLI BİLƏSUVAR SEÇKİ DAİRƏSİ Xanhüseyn Kazımlı (ASRP) 66,9
67 67 SAYLI CƏLİLABAD ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Malik Həsənov (YAP) 66,9
68 68 SAYLI CƏLİLABAD KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ Mirkazım Kazımov (YAP) 84,9
69 69 SAYLI CƏLİLABAD-MASALLİ-BİLƏSUVAR SEÇKİ DAİRƏSİ Fəzail İbrahimli (VHP) 67,3
70 70 SAYLI MASALLİ ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Nəriman Əliyev (YAP) 65,4
71 71 SAYLI MASALLİ KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ Elmira Axundova (bitərəf) 62,2
72 72 SAYLI YARDİMLİ-MASALLİ SEÇKİ DAİRƏSİ Musa Qasımlı (bitərəf) 59,9
73 73 SAYLI LƏNKƏRAN ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Rüfət Quliyev (bitərəf) 63,1
74 74 SAYLI LƏNKƏRAN KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ Hadı Rəcəbli (YAP) 67,8
75 75 SAYLI LƏNKƏRAN-MASALLİ SEÇKİ DAİRƏSİ Cavanşir Paşazadə (YAP) 69,9
76 76 SAYLI LƏNKƏRAN-ASTARA SEÇKİ DAİRƏSİ Ziyafət Əsgərov (YAP) 73,1
77 77 SAYLI ASTARA SEÇKİ DAİRƏSİ Rəşad Mahmudov (YAP) 66,7
78 78 SAYLI LERİK SEÇKİ DAİRƏSİ İqbal Məmmədov (YAP) 67,6
79 79 SAYLI İMİŞLİ SEÇKİ DAİRƏSİ Əsabil Qasımov (YAP) 73,3
80 80 SAYLI İMİŞLİ-BEYLƏQAN SEÇKİ DAİRƏSİ Çingiz Qənizadə (bitərəf) 63,1
81 81 SAYLI BEYLƏQAN SEÇKİ DAİRƏSİ Şahin İsmayılov (YAP) 58,7
82 82 SAYLI AĞCABƏDİ SEÇKİ DAİRƏSİ Tahir Rzayev (YAP) 60,7
83 83 SAYLI AĞCABƏDİ-FÜZULİ SEÇKİ DAİRƏSİ Aqil Abbas (bitərəf) 62,9
84 84 SAYLI FÜZULİ SEÇKİ DAİRƏSİ Bahar Muradova (YAP) 71,2
85 85 SAYLI ŞAMAXİ SEÇKİ DAİRƏSİ Elxan Süleymanov (bitərəf) 66,7
86 86 SAYLI İSMAYİLLİ SEÇKİ DAİRƏSİ Novruzəli Aslanov (bitərəf) 67,1
87 87 SAYLI AĞSU-İSMAYİLLİ SEÇKİ DAİRƏSİ Tahir Kərimli (Vəhdət) 67,2
88 88 SAYLI GÖYÇAY SEÇKİ DAİRƏSİ Sabir Hacıyev (VBP) 56,7
89 89 SAYLI GÖYÇAY-AĞDAŞ SEÇKİ DAİRƏSİ Elman Nəsirov (YAP) 58,1
90 90 SAYLI AĞDAŞ SEÇKİ DAİRƏSİ Çingiz Əsədulleyev (bitərəf) 50,4
91 91 SAYLI UCAR SEÇKİ DAİRƏSİ Vüsal Hüseynov (YAP) 59,9
92 92 SAYLI ZƏRDAB-UCAR SEÇKİ DAİRƏSİ Jalə Əliyeva (bitərəf) 52,7
93 93 SAYLI BƏRDƏ ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Gövhər Baxşəliyeva (bitərəf) 69,9
94 94 SAYLI BƏRDƏ KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ Zahid Oruc (bitərəf) 68,2
95 95 SAYLI TƏRTƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Sahib Əliyev (bitərəf) 62,8
96 96 SAYLI GORANBOY-NAFTALAN SEÇKİ DAİRƏSİ Mahir Aslanov (bitərəf) 65,4
97 97 SAYLI GORANBOY-AĞDAM-TƏRTƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Ağalar Vəliyev (YAP) 72,7
98 98 SAYLI ŞƏMKİR ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Sahibə Qafarova (YAP) 76,1
99 99 SAYLI ŞƏMKİR KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ Sona Əliyeva (YAP) 73,4
100 100 SAYLI ŞƏMKİR-DAŞKƏSƏN SEÇKİ DAİRƏSİ Kamran Bayramov (YAP) 66,4
101 101 SAYLI GÖYGÖL-DAŞKƏSƏN SEÇKİ DAİRƏSİ Rövşən Rzayev (bitərəf) 66,7
102 102 SAYLI SAMUX-ŞƏMKİR SEÇKİ DAİRƏSİ Valeh Ələsgərov (bitərəf) 72,1
103 103 SAYLI GƏDƏBƏY SEÇKİ DAİRƏSİ Sevinc Hüseynova (YAP) 74,4
104 104 SAYLI GƏDƏBƏY-TOVUZ SEÇKİ DAİRƏSİ Rafiq Məmmədhəsənov (YAP) 66,7
105 105 SAYLI TOVUZ SEÇKİ DAİRƏSİ Qənirə Paşayeva (bitərəf) 61,8
106 106 SAYLI TOVUZ-QAZAX-AĞSTAFA SEÇKİ DAİRƏSİ Ülviyyə Ağayeva (bitərəf) 58,1
107 107 SAYLI QAZAX SEÇKİ DAİRƏSİ Kamran Nəbizadə (bitərəf) 62,2
108 108 SAYLI AĞSTAFA SEÇKİ DAİRƏSİ Nizami Cəfərov (YAP) 73,1
109 109 SAYLI BALAKƏN SEÇKİ DAİRƏSİ Nəsib Məhəməliyev (YAP) 67,1
110 110 SAYLI ZAQATALA SEÇKİ DAİRƏSİ Elşən Musayev (ADMP) 54,5
111 111 SAYLI ZAQATALA-BALAKƏN SEÇKİ DAİRƏSİ Kamilə Əliyeva (YAP) 48,7
112 112 SAYLI QAX SEÇKİ DAİRƏSİ Azər Kərimli (bitərəf) 53,7
113 113 SAYLI ŞƏKİ ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Yaqub Mahmudov (YAP) 56,1
114 114 SAYLI ŞƏKİ KƏND BİRİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Əli Məsimli (bitərəf) 48,8
115 115 SAYLI ŞƏKİ KƏND İKİNCİ SEÇKİ DAİRƏSİ Cavanşir Feyziyev (bitərəf) 59,7
116 116 SAYLI QƏBƏLƏ SEÇKİ DAİRƏSİ Fəttah Heydərov (bitərəf) 82,2
117 117 SAYLI OĞUZ-QƏBƏLƏ SEÇKİ DAİRƏSİ Aqiyə Naxçıvanlı (YAP) 73,9
118 118 SAYLI AĞDAM ŞƏHƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Bəxtiyar Əliyev (bitərəf) 62,1
119 119 SAYLI AĞDAM KƏND SEÇKİ DAİRƏSİ Bəxtiyar Sadıqov (YAP) 66,1
120 120 SAYLI CƏBRAYİL-QUBADLİ SEÇKİ DAİRƏSİ Astan Şahverdiyev (YAP) 64,3
121 121 SAYLI LAÇİN SEÇKİ DAİRƏSİ Mahir Abbaszadə (YAP) 60,9
122 122 SAYLI XANKƏNDİ SEÇKİ DAİRƏSİ Flora Qasımova (bitərəf) 53,9
123 123 SAYLI KƏLBƏCƏR SEÇKİ DAİRƏSİ Cavid Qurbanov (YAP) 78,8
124 124 SAYLI ŞUŞA-AĞDAM-XOCALİ-XOCAVƏND SEÇKİ DAİRƏSİ Elman Məmmədov (YAP) 66,1
125 125 SAYLI ZƏNGİLAN-QUBADLİ SEÇKİ DAİRƏSİ İmamverdi İsmayılov (YAP) 62,7
Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

Xəbər lenti

Bütün xəbərlər


Orphus sistemi