Bakı. 26 avqust. REPORT.AZ/ Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin təqvimi müəyyənləşib.
"Report" xəbər verir ki, ilk oyunlar 13-14 sentyabrda keçiriləcək.
Qrup mərhələsinin son görüşləri 6-7 dekabrda baş tutacaq. Qitənin ən nüfuzlu klub turnirinin final oyunu iyunun 3-də Uelsdə keçiriləcək.
A qrupu | B qrupu | C qrupu | D qrupu | E qrupu | F qrupu | G qrupu | H qrupu |
PSJ | "Benfika" | "Barselona" | "Bavariya" | MOİK | "Real Madrid" | "Lester Siti" | "Yuventus" |
"Arsenal" | "Napoli" | "Mançester Siti" | "Atletiko Madrid" | "Bayer" | "Borussiya" D | "Portu" | "Sevilya" |
"Bazel" | "Dinamo" | "Borussiya" | PSV | "Tottenhem" | "Sportinq" | "Brügge" | "Lion" |
"Ludoqorets" | "Beşiktaş" | "Seltik" | "Rostov" | "Monako" | "Legiya" | "Kopenhagen" | "Dinamo" Z |
I tur
13 sentyabr
PSJ - "Arsenal"
"Bazel" - "Ludoqorets"
"Dinamo" K - "Napoli"
"Benfika" - "Beşiktaş"
"Barselona" - "Seltik"
"Mançester Siti" - "Borussiya" M
"Bavariya" - "Rostov"
PSV - "Atletiko"
14 sentyabr
"Bayer" - MOİK
"Tottenhem" - "Monako"
"Real Madrid" - "Sportinq"
"Legiya" - "Borussiya" D
"Brügge" - "Lester"
"Portu" - "Kopenhagen"
"Lion" - "Dinamo" Z
"Yuventus" - "Sevilya"
II tur
27 sentyabr
"Monako" - "Bayer"
MOİK - "Tottenhem"
"Borussiya" D - "Real Madrid"
"Sportinq" - "Legiya"
"Kopenhagen" - "Brügge"
"Lester" - "Porto"
"Sevilya" - "Lion"
"Dinamo" Z - "Yuventus"
28 sentyabr
"Ludoqorets" - PSJ
"Arsenal" - "Bazel"
"Beşiktaş" - "Dinamo" K
"Napoli" - "Benfika"
"Borussiya" M - "Barselona"
"Seltik" - "Mançester Siti"
"Atletiko" - "Bavariya"
"Rostov" - PSV
III tur
18 oktyabr
MOİK - "Monako"
"Bavariya" - "Tottenhem"
"Sportinq" - "Borussiya" D
"Real Madrid" - "Legiya"
"Lester" - "Kopenhagen"
"Brügge - "Portu"
"Dinamo" Z - "Sevilya"
"Lion" - "Yuventus"
19 oktyabr
"Arsenal" - "Ludoqorets"
PSJ - "Bazel"
"Napoli" - "Beşiktaş"
"Dinamo" K - "Benfika"
"Seltik" - "Borussiya" M
"Barselona" - "Mançester Siti"
"Rostov" - "Atletiko"
"Bavariya" - PSV
IV tur
1 noyabr
"Ludoqorets" - "Arsenal"
"Bazel" - PSJ
"Beşiktaş" - "Napoli"
"Benfika" - "Dinamo" K
"Borussiya" M - "Seltik"
"Mançester Siti" - "Barselona"
"Atletiko" - "Rostov"
PSV - "Bavariya"
2 noyabr
"Monako" - MOİK
"Tottenhem" - "Bayer"
"Borussiya" D - "Sportinq"
"Legiya" - "Real Madrid"
"Kopenhagen" - "Lester"
"Porto" - "Brugge"
"Sevilya" - "Dinamo" Z
"Yuventus" - "Lion"
V tur
22 noyabr
MOİK - "Bayer"
"Monako" - "Tottenhem"
"Sportinq" - "Real Madrid"
"Borussiya" D - "Legiya"
"Lester" - "Brügge"
"Kopenhagen" - "Porto"
"Dinamo" Z - "Lion"
"Sevilya" - "Yuventus"
23 noyabr
"Arsenal" - PSJ
"Ludoqorets" - "Bazel"
"Napoli" - "Dinamo" K
"Beşiktaş" - "Benfika"
"Seltik" - "Barselona"
"Borussiya" M - "Mançester Siti"
"Rostov" - "Bavariya"
"Atletiko" - PSV
VI tur
6 dekabr
PSJ - "Ludoqorets"
"Bazel" - "Arsenal"
"Dinamo" K - "Beşiktaş"
"Benfika" - "Napoli"
"Barselona" - "Borussiya" M
"Mançester Siti" - "Seltik"
"Bavariya" - "Atletiko"
PSV - "Rostov"
7 dekabr
"Bayer" - "Monako"
"Tottenhem" - MOİK
"Real Madrid" - "Borussiya" D
"Legiya" - "Sportinq"
"Brügge" - "Kopenhagen"
"Porto" - "Lester"
"Lion" - "Sevilya"
"Yuventus" - "Dinamo" Z