Yuxarı
    Bağlamaq

    Avropa Liqasında növbəti turun oyunları keçiriləcək

    Fənərbağça Qarabağı Çempionlar Liqasında yenən Seltikin qonağı olacaq

    Bakı. 1 oktyabr. REPORT.AZ/ Bu gecə futbol üzrə Avropa Liqasında qrup mərhələsinin II turunun oyunları keçiriləcək. "Report"un məlumatına görə, Azərbaycan təmsilçiləri "Qarabağ" və "Qəbələ"nin iştirakı ilə görüşlərdən əlavə, daha 22 qarşılaşma baş tutacaq. 

    Türkiyə komandalarından "Fənərbağça" Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsində "Qarabağ"ı mübarizədən kənarlaşdırmış Şotlandiya "Seltik"i ilə üz-üzə gələcək. "Beşiktaş" isə doğma azarkeşlər önündə Portuqaliya "Sportinq"ini sınağa çəkəcək.

    Bundan başqa "Qəbələ"nin mübarizə apardığı C qrupunda Yunanıstan PAOK-u Almaniyanın "Borussiya" (Dortmund), "Qarabağ"ın yer aldığı J qrupunda Fransa "Monako"su İngiltərə "Tottenhem"ini qəbul edəcək. 

    Avropa Liqası, II tur

    1 oktyabr

    G qrupu

    22:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Dnepr" (Ukrayna)

    22:00. "Latsio" (İtaliya) - "Sent-Etyen" (Fransa)

    H qrupu

    22:00. "Beşiktaş" (Türkiyə) - "Sportinq" (Portuqaliya)

    22:00. "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya) - "Skenderbeu" (Albaniya)

    İ qrupu

    22:00. "Bazel" (İsveçrə) - "Lex" (Polşa)

    22:00. "Belenenseş" (Portuqaliya) - "Fiorentina" (İtaliya)

    J qrupu

    22:00. "Monako" (Fransa) – "Tottenhem" (İngiltərə)

    22:00. "Qarabağ" (Azərbaycan) - "Anderlext" (Belçika)

    K qrupu

    22:00. "Sparta" (Çexiya) - APOEL (Kipr)

    22:00. "Şalke" (Almaniya) - "Asteras Tripolis" (Yunanıstan) 

    L qrupu

    22:00. "Ausburq" (Almaniya) - "Partizan" (Serbiya)

    22:00. "AZ Alkmaar" (Hollandiya) - "Atletik" (Bilbao, İspaniya)

    2 oktyabr

    A qrupu

    00:05. "Seltik" (Şotlandiya) - "Fənərbağça" (Türkiyə)

    00:05. "Molde" (Norveç) - "Ayaks" (Hollandiya)

    B qrupu

    00:05. "Rubin" (Kazan, Rusiya) - "Bordo" (Fransa)

    00:05. "Liverpul" (İngiltərə ) - "Sion" (İsveçrə)

    C qrupu

    00:05. "Krasnodar" (Rusiya) - "Qəbələ" (Azərbaycan)

    00:05. PAOK (Yunanıstan) - "Borussiya" (Dortmund, Almaniya)

    D qrupu

    00:05 "Legiya" (Polşa) - "Napoli" (İtaliya)

    00:05. "Brügge" (Belçika) - "Midtülland" (Danimarka)

    E qrupu

    00:05. "Dinamo" (Minsk, Belarus) - "Rapid" (Avstriya)

    00:05. "Vilyareal" (İspaniya) - "Viktoriya" (Plzen, Çexiya)

    F qrupu

    00:05 "Marsel" (Fransa) - "Liberets" (Çexiya) -

    00:05. "Braqa" (Portuqaliya) - "Qroningen" (Hollandiya)

    Qeyd edək ki, oyunların başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib. 

    Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

    Xəbər lenti

    Ən azı bir bölmə seçilməlidir

    Bütün xəbərlər


    Orphus sistemi