Yuxarı
    Bağlamaq

    Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab görüşləri keçiriləcək

    Qalatasaray mərhələ adlasa, Bakı İnterinə rəqib ola bilər

    Bakı. 20 iyul. REPORT.AZ / Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab görüşləri keçiriləcək. "Report"un məlumatına görə, oyunlar nəticəsində növbəti mərhələyə yüksələcək 33 komanda müəyyənləşəcək.

    Türkiyənin bu mərhələdəki yeganə təmsilçisi "Qalatasaray" İsveç "Ostersun"u ilə qarşılaşacaq. İlk görüşdə "Ostersun" 2:0 hesabı ilə qalib gəldiyindən, "sarı-qırmızılar" ev oyununda ya eyni hesabla qalib gələrək, penaltilər seriyasında dəqiq olmalı, ya da ən azı 3 top fərqi ilə qələbə qazanmalıdırlar.

    Cütün qalibi Azərbaycan təmsilçisi "İnter"ə rəqib ola bilər. Bunun üçün Zaur Svanadzenin baş məşqçi olduğu kollektivin Lüksemburqda qol vurmaq şərti ilə minimal fərqlə uduzması da kifayətdir.

    Avropa Liqası

    II təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

    20 iyul

    19:00. "Lünqbü” (Danimarka) - "Slovan” (Bratislava, Slovakiya)

    İlk oyun - 1:0

    19:00. "Dinamo” (Minsk, Belarus) - "Rabotniçki” (Makedoniya)

    İlk oyun - 1:1

    20:00. HİK (Finlandiya) - "Şkendiya” (Makedoniya)

    İlk oyun - 1:3

    20:00. "Suduva” (Litva) - "Liepaya” (Latviya)

    İlk oyun - 2:0

    20:00. "Trakay” (Litva) - "Norçöpinq” (İsveç)

    İlk oyun - 1:2

    20:00. "Vaasa” (Finlandiya) - "Brondbü” (Danimarka)

    İlk oyun - 0:2

    20:00. "Mlada Boleslav” (Çexiya) - "Şemrok Rovers” (İrlandiya)

    İlk oyun - 3:2

    20:30. "Dinamo” (Brest, Belarus) - "Altax” (Avstriya)

    İlk oyun - 1:1

    21:00. "Bney Yehuda” (İsrail) - "Trençin” (Slovakiya)

    İlk oyun - 1:1

    21:00. "Midtyulland” (Danimarka) - "Ferentsvaroş” (Macarıstan)

    İlk oyun - 4:2

    21:00. "Odd” (Norveç) - "Vaduts” (Lixtenşteyn)

    İlk oyun - 1:0

    21:00. "Brann” (Norveç) - "Rujomberok” (Slovakiya)

    İlk oyun - 1:0

    21:00. "Levski” (Bolqarıstan) - "Hayduk” (Xorvatiya)

    İlk oyun - 0:1

    21:00. "Zirə” (Azərbaycan) - "Astra” (Rumıniya)

    İlk oyun - 1:3

    21:00. AEK (Larnaka, Kipr) - "Kork Siti” (İrlandiya)

    İlk oyun - 1:0

    21:00. AİK (İsveç) - "Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina)

    İlk oyun - 0:0

    21:00. "Zarya” (Beltsı, Moldova) - "Apollon” (Kipr)

    İlk oyun - 0:3

    21:30. "Fola Eş” (Lüksemburq) - "İnter” (Azərbaycan)

    İlk oyun – 0:1

    21:30. "Qalatasaray” (Türkiyə) - "Ostersun” (İsveç)

    İlk oyun - 0:2

    21:30. "Utrext” (Hollandiya) - "Valletta” (Malta)

    İlk oyun - 0:0

    21:30. "Botev” (Bolqarıstan) - "Beytar” (Yerusəlim, İsrail)

    İlk oyun - 1:1

    21:45. "Lütsern” (İsveçrə) - "Osiyek” (Xorvatiya)

    İlk oyun - 0:2

    22:00. "Domjale” (Sloveniya) - "Valyur” (İslandiya)

    İlk oyun - 2:1

    22:00. AEL (Kipr) - "Proqres” (Lüksemburq)

    İlk oyun - 1:0

    22:00. "Lex” (Polşa) - "Hoqesund” (Norveç)

    İlk oyun - 2:3

    22:00. "Skenderbeu” (Albaniya) - "Kayrat” (Qazaxıstan)

    İlk oyun - 1:1

    22:30. "Mladost” (Monteneqro) - "Şturm” (Avstriya)

    İlk oyun - 1:0

    22:30. "Srvena Zvezda” (Serbiya) - "İrtış” (Qazaxıstan)

    İlk oyun – 1:1

    22:30. "Yagelloniya” (Polşa) - "Qəbələ” (Azərbaycan)

    İlk oyun - 1:1

    22:45. "Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) - "Aberdin” (Şotlandiya)

    İlk oyun - 1:1

    22:45. "Qoritsa” (Sloveniya) - "Panionios” (Yunanıstan)

    İlk oyun - 0:2

    23:00. "Videoton” (Macarıstan) - "Kalyu” (Estoniya)

    İlk oyun - 3:0

    23:15. "Reykyavik” (İslandiya) - "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)

    İlk oyun - 1:3

    Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

    Xəbər lenti

    Ən azı bir bölmə seçilməlidir

    Bütün xəbərlər


    Orphus sistemi