Yuxarı
    Bağlamaq

    Bakıda keçiriləcək ​Avropa çempionatının oyunlarının başlama saatları açıqlanıb

    İlk görüşdə Avstriya və Bosniya və Herseqovina komandaları üz-üzə gələcək

    Bakı. 12 aprel. REPORT.AZ/ Bakıda təşkil olunacaq 21 yaşadək futbolçular arasında keçiriləcək Avropa çempionatının oyunlarının başlama saatı açıqlanıb. "Report"un AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, turnirin açılış oyunu 8-ci km stadionunda olacaq.

    Mayın 5-i baş tutacaq görüşdə Avstriya və Bosniya və Herseqovina komandaları üz-üzə gələcək.

    5 may

    14:00. Avstriya – Bosniya və Herseqovina

    8-ci km stadionu

    17:00. Ukrayna – Almaniya

    Bakı Olimpiya Stadionu

    19:00. Belçika – Şotlandiya

    8-ci km stadionu

    20:00. Azərbaycan – Portuqaliya

    Bakı Olimpiya Stadionu

    6 may

    14:00. İtaliya – Serbiya

    “Qarabağ” stadionu

    15:30. Hollandiya – İspaniya

    "Dalğa Arena"

    19:00. İngiltərə – İsveç

    “Qarabağ” stadionu

    19:00. Fransa – Danimarka

    Dalğa Arena

    8 may

    14:00. Ukrayna – Avstriya

    8-ci km stadionu

    15:30. Portuqaliya – Şotlandiya

    "Dalğa Arena"

    19:00. Azərbaycan – Belçika

    8-ci km stadionu

    19:00. Almaniya – Bosniya və Herseqovina

    "Dalğa Arena"

    9 may

    14:00. Danimarka – İsveç

    Bakı Olimpiya Stadionu

    16:00. İtaliya – Hollandiya

    “Qarabağ” stadionu

    17:00. Serbiya – İspaniya

    Bakı Olimpiya Stadionu

    20:00. Fransa – İngiltərə

    “Qarabağ” stadionu

    11 may

    16:00. Şotlandiya – Azərbaycan

    8-ci km stadionu

    16:00. Portuqaliya – Belçika

    "Dalğa Arena"

    19:15. Bosniya və Herseqovina – Ukrayna

    8-ci km stadionu

    19:15. Almaniya – Avstriya

    "Dalğa Arena"

    12 may

    14:00. İspaniya – İtaliya

    “Qarabağ” stadionu

    14:00. Serbiya – Hollandiya

    Bakı Olimpiya Stadionu

    19:00. İsveç – Fransa

    “Qarabağ” stadionu

    19:00. Danimarka – İngiltərə

    Bakı Olimpiya Stadionu

    14 may, 1/4 final

    15:00. A1 – B2 (A cütü)

    "Dalğa Arena"

    20:00. B1 – A2 (B cütü)

    "Dalğa Arena"

    15 may, 1/4 final

    16:00. C1 – D2 (C cütü)

    8-ci km stadionu

    20:00. D1 – C2 (D cütü)

    8-ci km stadionu

    18 may, 1/2 final

    15:00. A cütünün qalibi – C cütünün qalibi

    Bakı Olimpiya Stadionu

    20:00. B cütünün qalibi – D cütünün qalibi

    Bakı Olimpiya Stadionu

    21 may, final

    20:00. Bakı Olimpiya Stadionu.

    Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

    Xəbər lenti

    Ən azı bir bölmə seçilməlidir

    Bütün xəbərlər


    Orphus sistemi