Yuxarı

AVRO-2016-nın tam təqvimi müəyyənləşib

Oyunlar Fransanın 9 şəhərinin 10 stadionunda baş tutacaq

Bakı. 12 dekabr. REPORT.AZ/ AVRO-2016-nın final mərhələsinin tam təqvimi müəyyənləşib. "Report" xəbər verir ki, bu, yarışın püşkatması yekunlaşdıqdan sonra məlum olub.

Oyunlar Fransanın 9 şəhərinin 10 stadionunda baş tutacaq. Həm iyunun 10-dakı açılış, həm də iyulun 10-dakı final görüşü Parisdəki "Stad de Frans"da keçiriləcək. Hər iki qarşılaşma Bakı vaxtı ilə saat 23:00-da başlanacaq.

A qrupu: Fransa, Rumıniya, Albaniya, İsveçrə

B qrupu: İngiltərə, Rusiya, Uels, Slovakiya

C qrupu: Almaniya, Ukrayna, Polşa, Şimali İrlandiya

D qrupu: İspaniya, Çexiya, Türkiyə, Xorvatiya

E qrupu: Belçika, İtaliya, İrlandiya, İsveç

F qrupu: Portuqaliya, Avstriya, Macarıstan, İslandiya

10 iyun

24:00. Fransa - Rumıniya (Paris, Stad de Frans)

11 iyun

18:00. Albaniya - İsveçrə (Lans)

21:00. Uels - Slovakiya (Bordo)

24:00. İngiltərə (Rusiya (Marsel)

12 iyun

18:00. Türkiyə - Xorvatiya (Paris, Park de Prens)

21:00. Polşa - Şimali İrlandiya (Nitsa)

24:00. Almaniya - Ukrayna (Lill)

13 iyun

18:00. İspaniya - Çexiya (Tuluza)

21:00. İrlandiya - İsveç (Stad de Frans)

24:00. Belçika - İtaliya (Lion)

14 iyun

21:00. Avstriya - Macarıstan (Bordo)

24:00. Portuqaliya - İslandiya (Sent-Etyen)

15 iyun

18:00. Rusiya - Slovakiya (Lill)

21:00. Rumıniya - İsveçrə (Paris, Park de Prens)

24:00. Fransa - Albaniya (Marsel)

16 iyun

18:00. İngiltərə - Uels (Lans)

21:00. Ukrayna - Şimali İrlandiya (Lion)

24:00. Almaniya - Polşa (Paris, Stad de Frans)

17 iyun

18:00. İtaliya - İsveç (Tuluza)

21:00. Çexiya - Xorvatiya (Sent-Etyen)

24:00. İspaniya - Türkiyə (Nitsa)

18 iyun

18:00. Belçika - İrlandiya (Bordo)

21:00. İslandiya - Macarıstan (Marsel)

24:00. Portuqaliya - Avstriya (Paris, Park de Prens)

19 iyun

24:00. İsveçrə - Fransa (Lill)

24:00. Rumıniya - Albaniya (Lion)

20 iyun

24:00. Slovakiya - İngiltərə (Sent-Etyen)

24:00. Rusiya - Uels (Tuluza)

21 iyun

21:00. Şimali İrlandiya - Almaniya (Paris, Park de Prens)

21:00. Ukrayna - Polşa (Marsel)

24:00. Xorvatiya - İspaniya (Bordo)

24:00. Çexiya - Türkiyə (Lans)

22 iyun

21:00. Macarıstan - Portuqaliya (Lion)

21:00. İslandiya - Avstriya (Paris, Stad de Frans)

24:00. İsveç - Belçika (Nitsa)

24:00. İtaliya - İrlandiya (Lill)

1/8 final

25 iyun

18:00. 1. A qrupunun 2-cisi - C qrupunun 2-cisi (Sent-Etyen)

21:00. 2. B qrupunun qalibi - A (C və ya D) qrupunun 3-cüsü (Paris)

24:00. 3. D qrupunun qalibi - B (E və ya F) qrupunun 3-cüsü (Lans)

26 iyun

18:00. 4. A qrupunun qalibi - C (D və ya E) qrupunun 3-cüsü (Lion)

21:00. 5. C qrupunun qalibi - A (B və ya F) qrupunun 3-cüsü (Lill)

24:00. 6. F qrupunun qalibi - E qrupunun 2-cisi (Tuluza)

27 iyun

21:00. 7. E qrupunun qalibi - D qrupunun 2-cisi (Paris, Stad de Frans)

24:00. 8. B qrupunun 2-cisi - F qrupunun 2-cisi (Nitsa)

1/4 final

30 iyun

24:00. 9. 1 cütünün qalibi - 3 cütünün qalibi (Marsel)

1 iyul

24:00. 10. 2 cütünün qalibi - 6 cütünün qalibi (Lill)

2 iyul

24:00. 11. 5 cütünün qalibi - 7 cütünün qalibi (Bordo)

3 iyul

24:00. 12. 4 cütünün qalibi - 8 cütünün qalibi (Paris, Stad de Frans)

Yarımfinal

6 iyul

24:00. 13. 9 cütünün qalibi - 10 cütünün qalibi (Lion)

7 iyul

24:00. 14. 11 cütünün qalibi - 12 cütünün qalibi (Marsel)

Final

10 iyul

24:00. 15. 13 cütünün qalibi - 14 cütünün qalibi (Paris, Stad de Frans)

Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

Xəbər lenti

Bütün xəbərlər


Orphus sistemi