Bu gün Avropa Liqasında 45 oyun keçiriləcək

Bu gün Avropa Liqasında 45 oyun keçiriləcək Bu gün UEFA Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin digər oyunları keçiriləcək.
Futbol
385
27 Avqust , 2020 07:50
Bu gün Avropa Liqasında 45 oyun keçiriləcək

Bu gün UEFA Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin digər oyunları keçiriləcək. 

"Report"un məlumatına görə, üçüncü oyun günündə 45 matç təşkil olunacaq. 

Azərbaycan təmsilçilərindən "Neftçi" Şimali Makedoniyanın "Şkupi", "Sumqayıt" eyni ölkənin "Şkendiya", "Keşlə" isə Albaniyanın "Laçi" klubu ilə üz-üzə gələcək. 

Təsnifat mərhələləri bir matçdan ibarət olduğundan qalib gələn komanda növbəti mərhələyə vəsiqə qazanacaq. 

Avropa Liqası, I təsnifat mərhələsi

27 avqust

18:00. “Kayrat” (Qazaxıstan) - "Noa" (Ermənistan)
18:00. “Ordabası” (Qazaxıstan) - "Botoşani" (Rumıniya)
18:00. “Ventspils” (Latviya) - “Dinamo-Avto” (Moldova)
18:30. “Borats” (Bosniya və Herseqovina) - "Sutyeska" (Monteneqro)
18:30. “Teuta” (Şimali Makedoniya) - "Beytar" (İsrail)
18:30. “Nomme Kalyu” (Estoniya) - "Mura" (Sloveniya)
19:00. “Dinamo” (Minsk, Belarus) - "Pyast" (Polşa)

19:30. "Linkoln" (Cəbəllütariq) - "Union" (Lüksemburq)
20:00. “Sumqayıt” (Azərbaycan) - “Şkendiya” (Şimali Makedoniya)
20:00. "Alaşkert" (Ermənistan) - “Renova” (Şimali Makedoniya)
20:00. “Apollon” (Kipr) - “Saburtalo” (Gürcüstan) 
20:00. "Budye Qlimt" (Norveç) – “Jalgiris” (Litva)
20:00. “Neftçi” (Azərbaycan) - “Şkupi” (Şimali Makedoniya)
20:30. “Fehervar” (Macarıstan) - “Bohemians” (İrlandiya)
20:30. "Olimpiya" (Sloveniya) - “Vikinqur” (İslandiya)
21:00. “Lokomotiv” (Tbilisi, Gürcüstan) - “Universitatya” (Rumıniya)
21:00. MOİK (Bolqarıstan) - “Sirens” (Malta) 
21:00. “Makkabi” (Hayfa, İsrail) - “Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina)
21:00. “Keşlə” (Azərbaycan) - "Laçi" (Albaniya)
21:00. “Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Hibernians” (Malta) 
21:00. “Orxus” (Danimarka) - “Honka” (Finlandiya) 
21:00. “Malmö” (İsveç) - “Krakoviya” (Polşa)
21:00. “Hammarbü” (İsveç) - “Puşkaş Akademi” (Macarıstan)
21:00. “Rusenborq” (Norveç) - “Breydablik” (İslandiya) 
21:00. “Jalgiris” (Vilnüs, Litva) - “Payde” (Estoniya)

21:00. "Gilyani" (Kosovo) - APOEL (Kipr)
21:15. “Hafnarfyordur” (İslandiya) - "Dunayska" (Slovakiya)
21:30. TNS (Uels) - "Jilina" (Slovakiya)
21:30. “Şaxtyor” (Belarus) - “Sfantul” (Moldova) 
21:45. "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - “Dinamo” (Batumi, Gürcüstan) 
22:00. “İskra” (Monteneqro) - “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan)
22:00. “Petrokub” (Moldova) - “Topola” (Serbiya) 
22:00. "Kukesi" (Albaniya) - "Slaviya" (Bolqarıstan)
22:00. “Valletta” (Malta) - “Bala Taun” (Uels) 
22:00. “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - “Differdanj” (Lüksemburq) 
22:00. B-36 (Farer adaları) - “Levadiya” (Estoniya)
22:15. “Servett” (İsveçrə) - "Rujomberok" (Slovakiya)
22:30. "Styaua" (Rumıniya) - "Şirak" (Ermənistan)
22:45. “Motervell” (Şotlandiya) - “Qlentoran” (Şimali İrlandiya)
22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - “Runavik” (Farer adaları)
22:45. "Maribor" (Sloveniya) - “Kolreyn” (Şimali İrlandiya)
23:00. "Lex" (Polşa) - “Valmiera” (Latviya)
23:00. “Partizan” (Serbiya) - RFS (Latviya)
23:00. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “İlves” (Finlandiya) 
23:00. “Honved” (Macarıstan) - “İnter” (Finlandiya)

Qeyd edək ki, daha əvvəl Lüksemburqun "Proqress" və Litvanın "Riteryay" komandası II təsnifat mərhələsinə yüksəlib.

Orphus sistemi