Avropa Liqası: Qrup oyunlarının təqvimi açıqlandı

Avropa Liqası: Qrup oyunlarının təqvimi açıqlandı UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin oyunlarının təqvimi açıqlanıb. "Report" həmin təqvimi qurumun rəsmi saytına istinadən təqdim edir...
Futbol
1652
3 Oktyabr , 2020 08:58
Avropa Liqası: Qrup oyunlarının təqvimi açıqlandı

UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin oyunlarının təqvimi açıqlanıb. "Report" həmin təqvimi qurumun rəsmi saytına istinadən təqdim edir...

A qrupu:  "Roma" (İtaliya), "Yanq Boyz" (İsveçrə), ÇFR (Kluj, Rumıniya), MOİK (Sofiya, Bolqarıstan)

B qrupu: "Arsenal" (İngiltərə), "Rapid" (Vyana, Avstriya), "Molde" (Norveç), "Dandolk" (İrlandiya)

C qrupu: "Bayer" (Leverkuzen, Almaniya),  "Slaviya" (Praqa, Çexiya), "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail), "Nitsa" (Fransa),

D qrupu: "Benfika" (Portuqaliya), "Standard" (Lyej, Belçika), "Reyncers" (Şotlandiya),  "Lex" (Poznan, Polşa)

E qrupu: PSV (Eyndhoven, Niderland),  PAOK (Yunanıstan), "Qranada" (İspaniya), "Omoniya" (Kipr)

F qrupu: "Napoli" (İtaliya), "Real Sosyedad" (İspaniya), AZ (Alkmaar, Niderland),  "Riyeka" (Xorvatiya)

G qrupu:  "Braqa" (Portuqaliya), "Lester" (İngiltərə), AEK (Afina, Yunanıstan), "Zarya" (Luqansk, Ukrayna)

H qrupu: "Seltik" (Şotlandiya),  "Sparta" (Praqa, Çexiya), "Milan" (İtaliya), "Lill" (Fransa)

I qrupu: "Vilyarreal" (İspaniya), "Qarabağ" (AZƏRBAYCAN), "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail), "Sivasspor" (Türkiyə)

J qrupu: "Tottenhem" (İngiltərə), "Lüdoqorets" (Bolqarıstan), LASK (Avstriya),  "Antverpen" (Belçika)

K qrupu: MOİK (Moskva, Rusiya), "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya), "Feyenoord" (Niderland), "Volfsberq" (Avstriya)

L qrupu: "Gent" (Belçika), "Srvena Zvezda" (Serbiya), "Hoffenhaym" (Almaniya),  "Slovan" (Liberets, Çexiya)

I tur

22 oktyabr

A qrupu: "Yanq Boyz" - "Roma" (20:55), MOİK S - ÇFR (20:55)
B qrupu: "Dandolk" - "Molde" (20:55), "Rapid" V - "Arsenal" (20:55)
C qrupu: "Bayer" L - "Nitsa" (20:55), "Hapoel" B-Ş - "Slaviya" P (20:55)
D qrupu: "Standard" L - "Reyncers" (20:55), "Lex" P - "Benfika" (20:55)
E qrupu: PSV - "Qranada" (20:55), PAOK - "Omoniya" (20:55)
F qrupu: "Napoli" - AZ (20:55), "Riyeka" - "Real Sosyedad" (20:55)
G qrupu: "Braqa" - AEK A (23:00), "Lester" - "Zarya" L (23:00)
H qrupu: "Seltik" - "Milan" (23:00), "Sparta" P - "Lill" (23:00)
I qrupu: "Villarreal" - "Sivasspor" (23:00), "Makkabi" T-Ə - "Qarabağ" (23:00)
J qrupu: "Tottenhem" - LASK (23:00), "Lüdoqorets" - "Antverpen" (23:00)
K qrupu: "Dinamo" Z - "Feyenoord" (23:00), "Volfsberq" - MOİK M (23:00)
L qrupu: "Hoffenhaym" - "Srvena Zvezda" (23:00), "Slovan" L - "Gent" (23:00)

II tur

29 oktyabr

A qrupu: "Roma" - MOİK S (24:00), ÇFR - "Yanq Boyz" (24:00)
B qrupu: "Arsenal" - "Dandolk" (24:00), "Molde" - "Rapid" V (24:00)
C qrupu: "Slaviya" P - "Bayer" L (24:00), "Nitsa" - "Hapoel" B-Ş (24:00)
D qrupu: "Benfika" - "Standard" L (24:00), "Reyncers" - "Lex" P (24:00)
E qrupu: "Omoniya" - PSV (24:00), "Qranada" - PAOK (24:00)
F qrupu: "Real Sosyedad" - "Napoli" (24:00), AZ - "Riyeka" (24:00)
G qrupu: AEK A - "Lester" (21:55), "Zarya" L - "Braqa" (21:55)
H qrupu: "Milan" - "Sparta" P (21:55), "Lill" - "Seltik" (21:55)
I qrupu: "Qarabağ" - "Vilyarreal" (21:55), "Sivasspor" - "Makkabi" T-A (21:55)
J qrupu: LASK - "Lüdoqorets" (21:55), "Antverpen" - "Tottenhem" (21:55)
K qrupu: MOİK M - "Dinamo" Z (21:55), "Feyenoord" - "Volfsberq" (21:55)
L qrupu: "Gent" - "Hoffenhaym" (21:55), "Srvena Zvezda" - "Slovan" L (21:55)

III tur

5 noyabr

A qrupu: "Roma" - ÇFR (21:55), "Yanq Boyz" - MOİK S (24:00)
B qrupu: "Rapid" V - "Dandolk" (21:55), "Arsenal" - "Molde" (24:00)
C qrupu: "Slaviya" P - "Nitsa" (21:55), "Hapoel" B-Ş - "Bayer" L (21:55)
D qrupu: "Benfika" - "Reyncers" (21:55), "Lex" P - "Standard" L (21:55)
E qrupu: PAOK - PSV (21:55), "Omoniya" - "Qranada" (21:55)
F qrupu: "Real Sosyedad" - AZ (21:55), "Riyeka" - "Napoli" (21:55)
G qrupu: "Lester" - "Braqa" (24:00), "Zarya" L - AEK A (24:00)
H qrupu: "Seltik" - "Sparta" P (24:00), "Milan" - "Lill" (24:00)
I qrupu: "Sivasspor" - "Qarabağ" (21:55), "Vilyarreal" - "Makkabi" T-Ə (24:00)
J qrupu: "Lüdoqorets" - "Tottenhem" (21:55), "Antverpen" - LASK (24:00)
K qrupu: "Dinamo" Z - "Volfsberq" (24:00), "Feyenoord" - MOİK M (24:00)
L qrupu: "Srvena Zvezda" - "Gent" (21:00 CET), Hoffenheim vs Slovan Liberec (21:00 CET)

IV tur

26 noyabr

A qrupu: MOİK S – “Yanq Boyz” (21:55), ÇFR – “Roma” (24:00)

B qrupu: “Molde” – “Arsenal” (21:55), “Dandolk” – “Rapid" V (24:00)

C qrupu: “Bayer" L – “Hapoel” B-Ş (24:00), “Nitsa” – “Slaviya” P (24:00)

D qrupu: “Standard” L – “Lex” (24:00), “Reyncers” – “Benfika” (24:00)

E qrupu: PSV - PAOK (24:00), “Qranada” – “Omoniya” (24:00)

F qrupu: “Napoli” – “Riyeka” (24:00), AZ – “Real Sosyedad” (24:00)

G qrupu: “Braqa” – “Lester” (21:55), AEK A – “Zarya” (21:55)

H qrupu: “Sparta” P – “Seltik” (21:55), “Lill” – “Milan” (21:55)

I qrupu: “Makkabi” T-Ə – “Vilyarreal” (21:55), “Qarabağ” – “Sivasspor” (21:55)

J qrupu: LASK – “Antverpen” (21:55), “Tottenhem” – “Lüdoqorets” (24:00)

K qrupu: MOİK M – “Feyenoord” (21:55), “Volfsberq” – “Dinamo” Z (21:55)

L qrupu: “Gent” – “Srvena Zvezda” (21:55), “Slovan” L – “Hoffenhaym” (21:55)

V tur

3 dekabr

A qrupu: “Roma” – “Yanq Boyz” (24:00), ÇFR – MOİK S (24:00)

B qrupu: “Arsenal” – “Rapid” V (24:00), “Molde” – “Dandolk” (24:00)

C qrupu: “Slaviya” P – “Hapoel” B-Ş (24:00), “Nitsa” – “Bayer” L (24:00)

D qrupu: “Benfika” – “Lex” (24:00), “Reyncers” – “Standard” L (24:00)
E qrupu: "Qranada" - PSV (24:00), "Omoniya" - PAOK (24:00)
F qrupu: AZ - "Napoli" (24:00), "Real Sosyedad" - "Riyeka" (24:00)
G qrupu: AEK A - "Braqa" (21:55), "Zarya" L - "Lester" (21:55)
H qrupu: "Milan" - "Seltik" (21:55), "Lill" - "Sparta" P (21:55)
I qrupu: "Qarabağ" - "Makkabi" T-Ə (21:55), "Sivasspor" - "Vilyarreal" (21:55)
J qrupu: LASK - "Tottenhem" (21:55), "Antverpen" - "Lüdoqorets" (21:55)
K qrupu: MOİK M - "Volfsberq" (21:55), "Feyenoord" - "Dinamo" Z (21:55)
L qrupu: "Gent" - "Slovan" L (21:55), "Srvena Zvezda" - "Hoffenhaym" (21:55)

VI tur

10 dekabr

A qrupu: “Yanq Boyz” – ÇFR (21:55), MOİK S – “Roma” (21:55)
B qrupu: “Dandolk” – “Arsenal” (21:55), “Rapid” V – “Molde” (21:55)
C qrupu: “Bayer” L – “Slaviya” P (21:55), “Hapoel” B-Ş – “Nitsa” (21:55)
D qrupu: “Standard” L – “Benfika” (21:55), “Lex” – “Reyncers” (21:55)
E qrupu: PSV – “Omoniya” (21:55), PAOK – “Qranada” (21:55)
F qrupu: “Napoli” – “Real Sosyedad” (21:55), “Riyeka” - AZ (21:55)
G qrupu: “Braqa” – “Zarya” (24:00), “Lester” - AEK A (24:00)
H qrupu: “Seltik” “Lill” (24:00), “Sparta” P – “Milan” (24:00)
I qrupu: “Vilyarreal” – “Qarabağ” (24:00), “Makkabi” T-Ə – “Sivasspor” (24:00)
J qrupu: “Tottenhem” – “Antverpen” (24:00), “Lüdoqorets” - LASK (24:00)
K qrupu: “Dinamo” Z – MOİK M (24:00), “Volfsberq” – “Feyenoord” (24:00)
L qrupu: “Hoffenhaym” – “Gent” (24:00), “Slovan” L – “Srvena Zvezda” (24:00)
 

1/16 final

Püşkatma: 14 dekabr
İlk oyunlar: 18 fevral
Cavab görüşləri: 25 fevral

1/8 final

Püşkatma: 26 fevral
İlk oyunlar: 11 mart
Cavab görüşləri: 18 mart

1/4 final

Püşkatma: 19 mart
İlk oyunlar: 8 aprel
Cavab görüşləri: 15 aprel

Yarımfinal

Püşkatma: 19 mart
İlk oyunlar: 29 aprel

Cavab görüşləri: 6 may

Final

Qdansk stadionu, Polşa: 26 may.

Son xəbərlər

Orphus sistemi