Avropa Liqası: "Qarabağ"ın rəqibləri iştirak ərizəsini açıqladı

Avropa Liqası: "Qarabağ"ın rəqibləri iştirak ərizəsini açıqladı "Qarabağ"ın Avropa Liqasının qrup mərhələsindəki rəqiblərindən olan Türkiyə "Sivasspor"u sifariş ərizəsini UEFA-ya təqdim edib.
Futbol
1544
8 Oktyabr , 2020 14:05
Avropa Liqası: Qarabağın rəqibləri iştirak ərizəsini açıqladı

"Qarabağ"ın Avropa Liqasının qrup mərhələsindəki rəqibləri sifariş ərizəsini UEFA-ya təqdim edib.

"Report" qitə futbol qurumunun rəsmi saytına istinadən xəbər verir ki, Türkiyə "Sivasspor"unun siyahısında 21 oyunçu var.

Bunlardan 2-si qapıçı, 7-sı müdafiəçi, 8-i yarımmüdafiəçi, 4-ü isə hücumçudur.

Qapıçılar: 25. Muammer Zülfikar Yıldırım, 30. Mamadu Samassa (Mali)

Müdafiəçilər: 3. Uğur Çiftçi, 4. Aaron Appindanqoe (Qabon), 8. Robin Yalçın, 14. Samba Kamara (Fransa), 58. Ziya Erdal, 87. Marselo Qoyano (Braziliya), 88. Caner Osmanpaşa

Yarımmüdafiəçilər: 5. İsaak Kofi (Qana), 6. Klaudemir (Braziliya), 10. Yasin Öztekin, 11. Xorxe Feliks (İspaniya), 17. Erdoğan Yeşilyurt, 37. Hakan Arslan, 7. Maks Qradel (Kot dİvuar), 76. Faysal Fayr (Əlcəzair)

Hücumçular: 2. Aruna Kone (Kot dİvuar), 9. Mustafa Yatabare (Mali), 29. Kazimir Ninqa (Fransa), 80. Olarenvacu Kayode (Nigeriya)

İspaniya "Vilyarreal"ı qrup mərhələsi üçün 25 futbolçu sifariş edib.

Qapıçılar: 1. Serxio Asenxo, 13. Jeronimo Rulli (Argentina), 31. İker

Müdafiəçilər: 2. Mario Qaspar, 3. Raul Albiol, 4. Pau Torres, 6. Funes Mori (Argentina), 8. Xuan Foit (Argentina), 15. Pervis Estupinyan (Ekvador), 18. Alberto Moreno, 20. Ruben Penya, 21. Xayme Kosta, 22. Sofian Çakla (Mərakeş), 24. Alfonso Pedraza

Yarımmüdafiəçilər: 5. Dani Parexo, 10. Visente İborra, 14. Manu Trigeros, 16. Takefusa Kubo (Yaponiya), 19. Frensis Kokelin (Fransa), 23. Moi Qomes

Hücumçular: 7. Xerard Moreno, 9. Karlos Bakka (Kolumbiya), 12. Dani Raba, 17. Pako Alkaser, 30. Yeremi Pino

İsrailin "Makkabi" (Tel-Əviv) klubunun UEFA-ya təqdim etdiyi ilkin iştirak ərizəsində isə 34 futbolçu yer alıb.

Qapıçılar: 1. Perets Daniel, 19. Daniel Tenenbaum, 41. Ben David Musayof, 50. Tomer Alon

Müdafiəçilər: 2. Ben Bitton, 3. Matan Baltaxa, 4. Enrix Saborit (İspaniya), 18. Eytan Tibi, 25. Amit Qlazer, 27. Ofir Davidzada, 30. Maor Kandil, 31. Şahar Piven, 43 Şahar Rosen, 44. Luis Hernande (İspaniya), 51. Simyon Mor

Yarımmüdafiəçilər: 6. Dan Qlazer, 21. Şeran Yeini, 22. Avi Rikan, 23. Eyal Qolaso, 24. Yonaten Kohen, 38. Ronen Hanzis, 39. Eduardo Guerrero (Panama), 42. Dor Peretz, 42. Tal Torgeman, 47. Eden Karzev, 49. Niv Berkovitz, 52. Rotem Yatzkar, 77. Ruslan Barski

Hücumçular: 9. Nik Blekmen (İngiltərə), 10.İtay Şexter, 11. Tal Ben Haim, 17. Dan Biton, 29. Eylon Almoq, 72. Aleksandar Peşiç (Serbiya)

Qeyd edək ki, qrupda ilk oyununu oktyabrın 22-də Tel-Əvivdə "Makkabi"yə qarşı keçirəcək.

Son xəbərlər

Orphus sistemi