Avropa Liqası: II təsnifat mərhələsi oyunlarının nəticələri

Avropa Liqası: II təsnifat mərhələsi oyunlarının nəticələri UEFA Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin daha 42 oyunu keçirilib.
Futbol
562
18 Sentyabr , 2020 01:49
Avropa Liqası: II təsnifat mərhələsi oyunlarının nəticələri

UEFA Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin daha 42 oyunu keçirilib. 

"Report" xəbər verir ki, Azərbaycan təmsilçisi "Neftçi" Bakıda "Qalatasaray"a uduzaraq, mübarizəni dayandırıb. 

Qazaxıstanın bütün təmsilçiləri isə avrokuboklarla vidalaşıb. 

Görüşlərdən yalnız biri hava şəraiti ilə əlaqədar sentyabrın 18-nə təxirə salınıb. 

Qalib komandalar III təsnifat mərhələsinə yüksəliblər. 

17 sentyabr

Avropa Liqası
II təsnifat mərhələsi

16:00. “Kaysar” (Qazaxıstan) - APOEL (Kipr) - 1:4

16:15. “Ventspils” (Latviya) - “Rusenborq” (Norveç) - 1:5

17:30. “Renova” (Şimali Makedoniya) - “Hayduk” (Xorvatiya) - 0:1
18:00. “Ararat-Armeniya” (Ermənistan) - “Fola Eş” (Lüksemburq) - 4:3 (ƏLAVƏ VAXT - 1:0)

18:00. “Astana” (Qazaxıstan) - “Buduçnost” (Monteneqro) - 0:1

18:00. “Teuta” (Albaniya) - “Qranada” (İspaniya) - 0:4

19:00. “Linkoln” (Cəbəllütariq) - “Reyncers” (Şotlandiya) - 0:5

19:30. “Kuopio” (Finlandiya) - “Slovan” (Bratislava, Slovakiya) - 1:1 (PENALTİLƏRLƏ - 4:3)

19:45. “Botoşani” (Rumıniya) - “Şkendiya” (Şimali Makedoniya) - 0:1

20:00. “Bodo Qlimt” (Norveç) - “Jalgiris” (Vilnüs, Litva) - 3:1

20:00. “Riterlay” (Litva) - “Slovan” (Liberets, Çexiya) - 1:5

20:00. “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) - “Tottenhem” (İngiltərə) - 1:2

20:00. “Höteborq” (İsveç) - “Kopenhagen” (Danimarka) - 1:2

20:00. “Neftçi” (Azərbaycan) - “Qalatasaray” (Türkiyə) - 1:3

20:30. “Flora” (Estoniya) - “Reykyavik” (İslandiya) - 2:1

20:30. “Olimpiya” (Lyublyana, Sloveniya) - “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - 2:3 (ƏLAVƏ VAXT - 0:1)

21:00. “Konnah” (Uels) - “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) - 0:1

21:00. “Yurqorden” (İsveç) - “Europa” (Cəbəllütariq) - 2:1

21:00. “Riqa” (Latviya) - “Tre Fiori” (San-Marino) - 0:0 (Oyun 18 sentyabr saat 11:00-a təxirə salınıb)

21:00. “Hibernians” (Malta) - “Fehervar” (Macarıstan) - 0:1

21:00. “Laçi” (Albaniya) - “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - 1:2

21:00. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - BATE (Belarus) - 2:0

21:00. “Sfıntul George” (Moldova) - “Partizan” (Serbiya) - 0:1 (ƏLAVƏ VAXT - 0:1)

21:00. OFİ (Yunanıstan) - “Apollon” (Kipr) - 0:1

21:00. “Lokomotive” (Tbilisi, Gürcüstan) - “Dinamo” (Moskva, Rusiya) - 2:1

21:00. “Makkabi” (Hayfa, İsrail) - “Kayrat” (Qazaxıstan) - 2:1

21:30. “İnter Eskaldes” (Andorra) – “Dandolk” (İrlandiya) - 0:1

22:00. “Sileks” (Şimali Makedoniya) – “Drita” (Kosovo) - 0:2

22:00. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “Milan” (İtaliya) - 0:2

22:00. “Pyast” (Polşa) - “Hartberq” (Avstriya) - 3:2

22:00. “Kukesi” (Albaniya) -  “Volfsburq” (Almaniya) - 0:4

22:00. “Borats” (Bosniya və Herseqovina) - “Rio Ave” (Portuqaliya) - 0:2

22:00. “Aris” (Yunanıstan) - “Kolos” (Ukrayna) - 1:2

22:00. “Standard” (Belçika) - “Bala Taun” (Uels) - 2:0

22:15. "Mura" (Sloveniya) - “Orxus” (Danimarka) - 3:0

22:30. “Vikinq” (Norveç) - “Aberdin” (Şotlandiya) - 0:2

22:30. “Kolreyn” (Şimali İrlandiya) - “Motervell” (Şotlandiya) - 2:2 (ƏLAVƏ VAXT - 0:0, PENALTİLƏRLƏ - 0:3)

22:45. “Linfild” (Şimali İrlandiya) - “Floriana” (Malta) - 0:1

22:45. “Osiyek” (Xorvatiya) - “Bazel” (İsveçrə) - 1:2

22:45. “Dunayska Streda” (Slovakiya) - “Yablonets” (Çexiya) - 5:3 (ƏLAVƏ VAXT - 2:0) 

22:45. “Servett” (İsveçrə) - “Reyms” (Fransa) - 0:1

23:00. “Baçka Topola” (Serbiya) - “Styaua” (Rumıniya) - 5:6 (ƏLAVƏ VAXT - 2:2, PENALTİLƏRLƏ - 4:5)

23:05. “Honved” (Macarıstan) - “Malmö” (İsveç) - 0:2

Qeyd edək ki, Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin ilk 3 oyunundan sonra Niderlandın "Villem II", Polşanın "Lex" və Farer adalarının "B36 Torshavn" komandaları növbəti mərhələyə yüksəlib. 

Son xəbərlər

Orphus sistemi