Yuxarı
    Bağlamaq

    Dairə seçki komissiyalarının yeni üzvlərinin adları açıqlanıb - SİYAHI

    MSK qərar qəbul edib

    Bakı. 5 avqust. REPORT.AZ/ Azərbaycan Mərkəzi Seçki Komissiyası (MSK) dairə seçki komissiyalarının yenidən təşkil edilməsi barədə qərar qəbul edib.

    “Report” xəbər verir ki, aşağıdakı şəxslər dairə seçki komissiyalarının üzvləri təyin ediliblər:

    Qeyd edək ki, siyahıda 124 DSK-nın tərkibi yer alıb. 90 saylı Ağdaş seçki dairəsinin tərkibi isə Milli Məclisə keçirilən təkrar seçkilər zamanı yenidən təşkil olunub.

    1 saylı Şərur – Sədərək

    Əsgərov Niyaz Mustafa oğlu

    Xəlilov Ceyhun Məmməd oğlu

    Abbasov Zaman Əyyub oğlu

    Hüseynov Lətif Müzəffər oğlu

    Əliyev Elsevər İntiqam oğlu

    Tağıyeva Zülfiyyə Rza qızı

    Vəliyev Rəbbin Asəf oğlu

    Rzazadə Polad Əhəd oğlu

    Hüseynov Çingiz Tahir oğlu

    2 saylı Şərur

    Abbasov İbrahim Seyfulla oğlu

    Mehdiyev Salman Əli oğlu

    Musayev Eldəniz Mahmud oğlu

    Qəhrəmanov Kənan Elman oğlu

    Vəliyev İlham Qafar oğlu

    Məmmədov Elçin Vaqif oğlu

    Zamanov Anar Kamil oğlu

    Əsədov Əbülfəz Musa oğlu

    Əliyev Ceyhun Mübariz oğlu

    3 saylı Babək–Kəngərli–Naxçıvan

    Ələkbərov Zahid Gəncalı oğlu

    Əzimov Elmar Eldar oğlu

    Fətullayev Nicad Şaiq oğlu

    Əliyev Şəmil Cəbrayıl oğlu

    Novruzov Novruz Paşa oğlu

    Bağırov Rüstəm Əsəd oğlu

    Rəhimov Vəfa Vilayət oğlu

    Sultanov Məmmədbağır Məmmədbağır oğlu

    Qazıbəyov Əbülfəz Arif oğlu

    4 saylı Naxçıvan şəhər

    Seyidov Cahangir Əkbər oğlu

    Cəlilzadə Aidə Məhəmməd qızı

    Babayev Rasim Canbaxış oğlu

    Salmanov Ramal Sahib oğlu

    Cəfərov Orxan Cəfər oğlu

    İbrahimova Günel Fəxrəddin qızı

    Mirzəyev Tahir Səyyad oğlu

    Məhərrəmov Canpolad İldırım oğlu

    Mustafayev Natiq Məhərrəm oğlu

    5 saylı Şahbuz – Babək

    Hüseynov Taməddin Nurəddin oğlu

    Bağırov Rauf Şirəli oğlu

    İsmayılov Elman Məhərrəm oğlu

    Piriyev Nazim Məmməd oğlu

    Rzayev Famil İsa oğlu

    Qurbanov Əli Süleyman oğlu

    Abbasov Ziya Nizami oğlu

    Musayev Etimad Güloğlan oğlu

    Umudov Baba Məmmədəli oğlu

    6 saylı Culfa – Babək

    Əzimov Əzim Əli oğlu

    Əliyeva Gülsadə Əhməd qızı

    Nəcəfov Vüsal Alim oğlu

    Novruzov Ruhin Əfqan oğlu

    Haqverdiyev Müşfiq Həsən oğlu

    Hüseynov Təyyar Məmməd oğlu

    Məmmədov Həsən Şəmil oğlu

    Məmmədov Babək Kamil oğlu

    Muradov Vahid Vaqif oğlu

    7 saylı Ordubad – Culfa

    Həsənov Həsən Zabit oğlu

    Vəlibəyov Mehman Rəşid oğlu

    Ağayev Musa Sahib oğlu

    Rüstəmov Orxan Cəmil oğlu

    Zeynalov Sahib Binyamin oğlu

    Əhmədov Sərxan Elşən oğlu

    Qasımov Şaban Həmzə oğlu

    Sadıqov Vidadi Vaqif oğlu

    Vəlibəyov Zahid Seyfulla oğlu

    8 saylı Binəqədi birinci

    Əliyev Natiq Namik oğlu

    Məmmədov Natiq Abbas oğlu

    Novruzov Nizami Fərman oğlu

    Əliyarov Məhəmməd Ələkbər oğlu

    Abdullayeva Sevinc Həmid qızı

    Rəhimova Könül Rafiq qızı

    Bayramov Ülvi Əskər oğlu

    Əliyev Faiq Xudu oğlu

    Məmmədov Məlikməmməd Xanoğlan oğlu

    9 saylı Binəqədi ikinci

    Bayramov Həsən Bayram oğlu

    Namazov İsgəndər Məmməd oğlu

    Səfərova Nərminə Ağasəbi qızı

    Hacıyeva Kəmalə Hüseyn qızı

    Abbasov Anar Tanrıverdi oğlu

    Ağayev Yusif Yəhya oğlu

    Həsənli Vasif Əlihasil oğlu

    Abdullayev Xəyyam Söhrab oğlu

    Hüseynzadə Şahmar Abdulla oğlu

    10 saylı Binəqədi üçüncü

    Əliyev İsgəndər Hümbət oğlu

    Xəlilova Züleyxa Faiq qızı

    Hacıyeva Zülfiyyə Əhməd qızı

    Sadıqova Zeynəb Bayram qızı

    Abbasov Əbülfət Kərim oğlu

    Cəbrayılova Xəyalə Sadiq qızı

    Məhərrəmov Əli Adil oğlu

    Nuriyeva Gülər Qismət qızı

    Manafov Elşən Mirzə oğlu

    11 saylı Qaradağ

    Ələsgərov Azər Sərdar oğlu

    Hüseynzadə Yaqub Hüseyn oğlu

    Manafova Zöhrə Ələmdar qızı

    Əsgərova Elminə Elman qızı

    Abdullayev Məhərrəm Əbdülfərz oğlu

    Güləliyev Nurlan Əlizaman oğlu

    Quliyev Şahin Vaqif oğlu

    Quliyev Vasif Həsən oğlu

    Əsədov Bakir Atduxan oğlu

    12 saylı Qaradağ – Binəqədi – Yasamal

    Əhmədzadə Qəşəm Xəlil oğlu

    Abdullayev İmaməli Qulu oğlu

    Əhmədov İkram Gülağa oğlu

    Əkbərova Kamilə Ərrəhmət qızı

    Abbasov Nahid Allahverdi oğlu

    Məmmədov Vaqif Qubat oğlu

    Abbasov Arif Sadıx oğlu

    Ağayev Mirzəxan Məhəmmədağa oğlu

    Əsədov Şakir Atduxan oğlu

    13 saylı Xəzər – Pirallahı

    Balaqardaşov Mütəllim Səlvər oğlu

    Dursunəliyev Səfa Dursunəli oğlu

    Süleymanov Muxtar Rüstəm oğlu

    Abbasov Oqtay Oruc oğlu

    Məmmədzadə Mahmud Balaqardaş oğlu

    Zeynalov Şahbaz Fətəli oğlu

    Həsənova Mehriban Səlim qızı

    Rzayev Nazim Qasım oğlu

    Qəmbərov Nurəddin Emin oğlu

    14 saylı Xəzər

    Qəmbərov İmran Abbas oğlu

    İsmayılov Saleh Təvəgül oğlu

    Mövsümov Abbas Abdulla oğlu

    Zeynalova Yeganə Hüseyn qızı

    Süleymanova İradə Kamil qızı

    Hacıyeva Təranə Əhməd qızı

    Qurbanov İntizam Vahib oğlu

    Ağayev Nürətdin Sərbib oğlu

    Möhbalıyev Vüsal Mənsim oğlu

    15 saylı Yasamal birinci

    İsayev Cumar Əliyəsər oğlu

    Davudova Kəmalə Ağaqulu qızı

    Zeynalov Ramiz Niyaz oğlu

    Yusifova Aygün Bəxtiyar qızı

    Həmidov Elçin Aslan oğlu

    Cəfərov Vilayət Qaman oğlu

    Cəfərova Kifayət Mikayıl qızı

    Abdullayev Zəfər Camal oğlu

    Dilbazi Yeganə Zirəddin qızı

    16 saylı Yasamal ikinci

    Seyidzadə Sədaqət İmran qızı

    Manafova Ziba Cəbrayıl qızı

    İsmayıl Surxay Yusif oğlu

    Abdullayev Məhəmməd İsmayıl oğlu

    Əhmədova Azadə Məmməd Ağa qızı

    Əliyev Rahib Calal oğlu

    Sultanov Nəbi Bağı oğlu

    İsmayılov Abbas Nurəddin oğlu

    Səlimova Şəlalə Cəfər qızı

    17 saylı Yasamal üçüncü

    Kərimov Qədir İskəndər oğlu

    Məhərrəmov Fəxrəddin Hacıqulu oğlu

    Hüseynova Kamalə Telman qızı

    Məmmədov Samir Təvəkkül oğlu

    Axundov Ramiz Əlibaba oğlu

    Qədimov Əlimusa Şahı oğlu

    Qəribova Jalə Şərif qızı

    Maksumov Arif Təvəkkül oğlu

    Kərimov Mahmur Sabir oğlu

    18 saylı Nərimanov – Nizami

    Muradov İslam Yusub oğlu

    Seyidov Əkbər Mirmahmud oğlu

    Şahverdiyev Yaqub Ələsgər oğlu

    Mirzəyev Firudin Mirəhəd oğlu

    Mirzəyev Əmrah Əlirza oğlu

    Babayev Vasif Xeyrulla oğlu

    Əsədov Qulu Ələmşah oğlu

    Mirzəyev Şəmsəddin Davud oğlu

    Hacıyeva Təranə İbad qızı

    19 saylı Nərimanov birinci

    Abdullayev Etibar Məmməd oğlu

    İsmayılov Aslan Hümmət oğlu

    Kərimova Hürü Məmməd qızı

    Həsənova Rəna Rəsul qızı

    Şükürov Şahin Ülkər oğlu

    Abdullayeva Tacirə İsmayıl qızı

    Səmədova Nüşabə Nadir qızı

    Cabbarlı Bəhruz Ərzuman oğlu

    Abbaszadə Nazlı Sərdar qızı

    20 saylı Nərimanov ikinci

    Məmmədov Qoşqar Hüseyn oğlu

    Sadıqov Eldar İsa oğlu

    Əlifov Şamil Alməmməd oğlu

    Quliyev Ələkbər Məhəmməd oğlu

    Heybətov Nizami Əsgər oğlu

    Cəfərli Vüqar Vəkil oğlu

    İmanov Məhəmməd Umud oğlu

    Allahverdiyeva Dürdanə Xıdır qızı

    Mahmudova Rəsmiyə Cəfər qızı

    21 saylı Nəsimi birinci

    Dadaşov Çingiz Seydulla oğlu

    Mehdizadə Elçin Eldar oğlu

    Rəhimova Gülnar Süleyman qızı

    Əhmədov Emil Fuad oğlu

    Kərimova Şəhla Məmməd qızı

    Mustafayev Seyfəddin Məhərlam oğlu

    Siyabov Telman Həsən oğlu

    Həşimova Leyla Nurəddin qızı

    Qulusoy Səlcuq Elçin oğlu

    22 saylı Nəsimi ikinci

    Qasımov Vaqif Qaraca oğlu

    Vəliyev Asəf Abbas oğlu

    Əhmədov Ramin Həsrət oğlu

    Abbasov Elbrus Uğurlu oğlu

    Daşdəmirov Akif Xıdır oğlu

    Məmmədova Dilşad Apoy qızı

    Əliyev Ramiz Yusif oğlu

    Məmmədov İlham Cəlal oğlu

    Bədəlov Aşur Natiq oğlu

    23 saylı Nəsimi – Səbail

    Quliyev Ağabala Maşalla oğlu

    Qasımov Ayəddin Əbülfət oğlu

    Qasımov Valeh İsgəndər oğlu

    Məmmədov Hüseyn Həsən oğlu

    Bağırov Altay İmamverdi oğlu

    Bağışov Əliyar Hüseynqulu oğlu

    Hacıyev Etibar Məmməd oğlu

    Fətullayeva Nüşabə Əliqasım qızı

    Rzazadə Cavanşir Alunbət oğlu

    24 saylı Nizami birinci

    Nəcəfov Niyazi İsgəndər oğlu

    Bağırova Gülbahar Əlihüseyn qızı

    Kərimli Akif Vəli oğlu

    İsmayılov Nəcəf Hüseyn oğlu

    Məmmədova Sevil Eldar qızı

    Salmanova Gülnarə Arif qızı

    Xəlilova Reyhan Yasinovna

    Verdixanov İntiqam Həmid oğlu

    Əliyev Yusif Alcan oğlu

    25 saylı Nizami ikinci

    Vəliyev Heydər Tahir oğlu

    İsgəndərov Tural Sabir oğlu

    Vəliyeva Nəcibə Yadigar qızı

    Məmmədov Əhməd Əli oğlu

    Alverdiyev Mehman Bəylər oğlu

    Qurbanov Allahverdi Musa oğlu

    Nəsibov Vüqar Binnət oğlu

    Mehdiyev Səməndər Qələndər oğlu

    Əbdüləzimov Elşən Muradxan oğlu

    26 saylı Sabunçu birinci

    Əliyev Hacı Nurəddin oğlu

    Cəfərov Aydın Fərhad oğlu

    Abbasova Gülxanım Balabəy qızı

    Məmmədova Roza İbrahim qızı

    Həsənova Nuranə Aris qızı

    Musayeva Xəyalə Tofiq qızı

    Heydərov Sədi Heydər oğlu

    Məmmədova Ulduz Yasin qızı

    Balıyev Tahir Oruc oğlu

    27 saylı Sabunçu ikinci

    Əjdərov Nadir Alış oğlu

    Məhərrəmov Dəyanət Ağahüseyn oğlu

    Musayev Əliyar Ağa oğlu

    Əzimova Sürəyya Nağı qızı

    İmanova Reyhan İsfəndiyar qızı

    Nəsibov İsmixan Qədimoviç

    Abbasov Vüsal İsmayıl oğlu

    Ağayev Hacıbaba Hacıağa oğlu

    Sadıqov Telman Cəfər oğlu

    28 saylı Sabunçu üçüncü

    Babayev Hacıbala Hacıbaba oğlu

    Məhərrəmova Səkinə Əhməd qızı

    Həsənova Natavan Ağababa qızı

    Abdullayeva Gülnaz Fərman qızı

    Nəcəfov Elman Əhmədxan oğlu

    Nəbiyev Tahir Əlihüseyn oğlu

    Rəhimov Nurəddin Məmməd oğlu

    Sadıqov Oktay İslam oğlu

    Məmmədov Elxan Seyidqənbər oğlu

    29 saylı Səbail

    Məmmədov Cahangir İsmayıl oğlu

    Kərimov Ələkbər İsrafil oğlu

    İsmayılov Hikmət İsmayıl oğlu

    Hüseynov Elmar Nəriman oğlu

    Əsədova Səbinə Əli Bala qızı

    Cabbarov Yusif Ərşad oğlu

    Kətənov Nazim Novruz oğlu

    İsmayılov Arif Calal oğlu

    Quliyev Nikbin Fərəc oğlu

    30 saylı Suraxanı birinci

    Məmmədov Fikrət Namət oğlu

    Quliyev Bəhlul Hüseynəli oğlu

    Rəhimov Vasif Aydın oğlu

    Əliyev Oktay Misir oğlu

    Həsənova Sevinc Ağahəsən qızı

    Mehdiyeva Mətanət Musa qızı

    Seyidova Akifə Ənvər qızı

    Həsənov Sabir Tehranxan oğlu

    Cəfər Əli Qurban oğlu

    31 saylı Suraxanı ikinci

    Bayramov İlham Möhübbət oğlu

    Əliyev Camal Fizuli oğlu

    Məmmədov Zeynal Yunis oğlu

    Abdullayeva Eleonora Əli qızı

    Həsənli Ramiz Kamandar oğlu

    Kərimova Nailə Balabəy qızı

    Babayev Qəzənfər Məcid oğlu

    Dəyyanov Fərahət Məmmədağa oğlu

    Şəkərov Asif Nadir oğlu

    32 saylı Suraxanı üçüncü

    Rzayev Qasım Yaqub oğlu

    Qasımov Fikrət Əhməd oğlu

    Allahverdiyev Sabir Allahverdi oğlu

    Mehtiyeva Xurşud Bayram qızı

    Allahverdiyev Gülağa Əhməd oğlu

    Əliyev Dadaş Sərxoş oğlu

    Abbasov Fərəməz Əmiraslan oğlu

    Məmmədov Babək Nizami oğlu

    Quliyev Çingiz İnqilab oğlu

    33 saylı Xətai birinci

    Bayramov Əlibaba Arif oğlu

    Kərimova Rəna Arif qızı

    Qəmbərov Eldar Vladimiroviç

    Abbasov Afiq Abdulrəzaq oğlu

    Feyzullayev Fərid Adil oğlu

    Mürsəlov İlqar Qurbanəli oğlu

    Qurbanov İbad Cabbar oğlu

    Əhədov Talıb Səxavət oğlu

    Almuradov Rasim Allahverdi oğlu

    34 saylı Xətai ikinci

    Mehdiyev Rafael Vəli oğlu

    İsmayılov Əli Həmid oğlu

    Abbasov Niyazi Rəfi oğlu

    Quliyev Teymur Yadulla oğlu

    Şıxəliyev Qüdrət Məmmədəli oğlu

    Tağıyev Tahir Allahverdi oğlu

    Məmmədov Amir Arif oğlu

    Kərimov Rövşən Elsevər oğlu

    Səfərov Faiq Ağaş oğlu

    35 saylı Xətai üçüncü

    Hüseynəliyev İmran Heydərəli oğlu

    Nəsirov Fuad Saleh oğlu

    Bağışov Fəxrəddin Təmərxan oğlu

    İsmayılova Dilarə Mirzə qızı

    Musayeva Günay İlqar qızı

    Pənahov Mütəllim Nadir oğlu

    Gülüşova Aynurə Yaşar qızı

    Babayeva Həlimə Qəşəm qızı

    Hüseynov Məhərrəm Bağır oğlu

    36 saylı Xətai dördüncü

    Süleymanov Tahir Qara oğlu

    Xankişiyev Mətləb Əlbala oğlu

    Əhmədov Arif Şəmşəd oğlu

    Orucov Yusif Alış oğlu

    Əhmədov Firduz Fərman oğlu

    Mehdiyev Arzu Mehdi oğlu

    Hacıyev Rövşən Hüseyn oğlu

    Məmmədov Bayram Alisgəndər oğlu

    Qadaşlı Məhəmməd Allahyar oğlu

    37 saylı Nizami birinci (Gəncə)

    Hacıyev Faiq Şıxəli oğlu

    Abbasəliyeva Lətifə Nəbi qızı

    Qədirova Gülşən Fəxrəddin qızı

    Hüseynov Seymur Həbib oğlu

    Kərimov Məzahir Qəhrəman oğlu

    Quliyev Telman Qəhrəman oğlu

    Namazov Eldəniz İsmayıl oğlu

    Süleymanov Elxan Fərman oğlu

    Kəsəmənli Rüxsarə Elçin qızı

    38 saylı Nizami ikinci (Gəncə)

    Ələkbərov Tahir Turar oğlu

    Məmmədova Təranə Əli qızı

    Bayramov Azad Mustafa oğlu

    Qurbanov Rauf Bahadur oğlu

    İlyasova Rəsmiyə Qara qızı

    Sadıqov Nəriman Məşdi oğlu

    Musayeva Reyhan Ramazan qızı

    Şükürov Cəsur Məhərrəm oğlu

    Muradov Hikmət Məhəmməd oğlu

    39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə)

    Əhmədov Elbar Sabir oğlu

    Yusifov Nəbi Qənbər oğlu

    İsmayılov İmamyar Bilman oğlu

    Qurbanov Nurəddin Ələkbər oğlu

    Abbasov Abbas Məmməd oğlu

    Süleymanova Zərri Süleyman qızı

    Mirzəyev Aydın Məcid oğlu

    Bağırov Sakit Səməndər oğlu

    Quliyev Ağamirzə Həsən oğlu

    40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə)

    Nəsirov Urfan Səfərəli oğlu

    Əliyeva Elmira Hümmət qızı

    Mustafayev İbrahimxəlil Mustafa oğlu

    Osmanova Sona Abxaz qızı

    Cəfərov Rauf Şəki oğlu

    Əliyev Albert Fərman oğlu

    Hüseynov Faiq Ziyətdin oğlu

    Nurməmmədov Mikayıl Hüseyn oğlu

    Məmmədova Aygün Saqi qızı

    41 saylı Sumqayıt birinci

    Məmmədov Vaqif İsmayıl oğlu

    Məmmədov Əhməd İbrahim oğlu

    Ağakişiyeva Təhminə İlyas qızı

    Məmmədov Qalib Aydın oğlu

    Əliyev Miryaqub Mirhəşim oğlu

    Yarıyev Elçin Balakişi oğlu

    Şirinova Arzu Xasay qızı

    İsmayılov Şahbəndər Elləz oğlu

    İmanov Ceyhun Abdul oğlu

    42 saylı Sumqayıt ikinci

    Hacıyev Ruslan Zülfiyeviç

    Rüstəmov Vüsal Nəbi oğlu

    Səfiyarov Yusif Xəlil oğlu

    Mikayılova Sevinc Hüseyn qızı

    Məlikov Aydın Balakişi oğlu

    Kazımov Fəxrəddin Camal oğlu

    Mustafayev Mədət Veysəl oğlu

    Salmanov Vüqar Yusif oğlu

    Salahov Arif Əyyub oğlu

    43 saylı Sumqayıt üçüncü

    Məmmədov Həsən Fəhrad oğlu

    Aydınov Natiq Eldar oğlu

    Fərhadova Minəvvər Əli qızı

    Muradova Natavan Camal qızı

    Abdullayeva Kəmalə Ramiz qızı

    Əhmədov Səməd Məmməd oğlu

    İsayev Anar Bazir oğlu

    Kazımov Firdovsi Cəfərxan oğlu

    Əfəndiyev Vaqif Məhəmməd oğlu

    44 saylı Sumqayıt – Xızı

    Süleymanov Məzahir Salman oğlu

    Abdullayev Ələsgər Xəlil oğlu

    Babayev Sehri Fərəc oğlu

    Rəsulova Təravət Əlövsət qızı

    Nağıyev Məhəbbət Məhəmməd oğlu

    Hüseynova Xalidə Abdulla qızı

    Musayev Arzu Camal oğlu

    Məmmədov Təvəkgül Məmməd oğlu

    Quliyev Əhməd Qabil oğlu

    45 saylı Abşeron

    Abbasova Dilşad Salman qızı

    Hacızadə Tərlan Elxan oğlu

    Hacıyev Nəsir Hacı oğlu

    Əhmədov Elburs Hüseyn oğlu

    Vəliyev Nicat Bəhlul oğlu

    Nağdalıyev Rövşən Rafəddin oğlu

    Quliyev Məhəmməd Cəfər oğlu

    Əliyeva Fidan Rasim qızı

    Musayev Sabir Musa oğlu

    46 saylı Şirvan

    Ağayev Taleh Balamirzə oğlu

    Səfərova Mətanət Əhmədağa qızı

    Dövlətov Tarverdi Ərəbxan oğlu

    Muradov Mirağa Mirəli oğlu

    Həsənov Elçin Mirələkbər oğlu

    Paşayev Hikmət Yavər oğlu

    Vəliyev Aqil Rəhimdil oğlu

    Əliyeva Məlahət Ağasəf qızı

    İsayev Oqtay Əhmədağa oğlu

    47 saylı Mingəçevir

    Məmmədov Oqtay Məhərrəm oğlu

    Hüseynova Ruhiyyə Adil qızı

    İbrahimli Ramiz Canan oğlu

    Əmrahov Zabul Osman oğlu

    Allazov Əhməd Alı oğlu

    Mehdiyev Mübah Hüseyn oğlu

    Bədəlov Şamil Tahir oğlu

    Həsənov Sahib Mərdəli oğlu

    Mahmudov Natiq Firdovsi oğlu

    48 saylı Yevlax

    Abbasov Yaşar Murtuz oğlu

    Hacıyev Teylor Seyid oğlu

    Məhərrəmli Xatirə Kazım qızı

    Müseyibzadə Elşən Əlif oğlu

    Məmmədov Etibar Göygöz oğlu

    Möysümov Elçin Möysüm oğlu

    Cəfərov Vüqar Qalib oğlu

    Rüstəmov Hüseyn Məhyəddin oğlu

    Qurbanov Nadir Kəsir oğlu

    49 saylı Yevlax – Mingəçevir

    Hacıyev Etibar Seyid oğlu

    Yusifova Xatirə Hümbət qızı

    Mövlayev Aydın İbrahim oğlu

    Bəşirov Mirzalı Ataş oğlu

    Məmmədov Mustafa Əliş oğlu

    Həsənov Ağamoğlan Hidayət oğlu

    Yusifov Heydər Həsən oğlu

    Yusifov Samir Yusif oğlu

    Abdurəhmanov Comərd Sabir oğlu

    50 saylı Abşeron – Qobustan

    Nağdaliyev Rafəddin Alyar oğlu

    Nurlu İlyas Misir oğlu

    Söhbətov Tofiq İsmayıl oğlu

    İsmayılov Cahan Kərəm oğlu

    Vəlibəyov Malik Ələsgər oğlu

    Musayev Sərdar Səyyad oğlu

    Orduxanova Tamara Gülağa qızı

    Xəlilov Xəlil Novruzəli oğlu

    Salayev Saleh Mirxas oğlu

    51 saylı Qusar

    İbrahimov Cəlil Qeysəddin oğlu

    Muradov Qorxmaz Kamal oğlu

    Piroğlanov Adil Sabir oğlu

    Xankişiyev İsabala Mudullah oğlu

    İzratov İzrat Tağı oğlu

    Babayev Abdulla İsam oğlu

    Sultanova Gülnaz Seyidməhəmməd qızı

    Hacıyev Məzahir Yusif oğlu

    Muradxanov Ziyadxan Arazxan oğlu

    52 saylı Quba

    Abasov Mübariz Canqulu oğlu

    Bayramov Səfər Ələkbər oğlu

    Vəlibəyov Elşən Rafiq oğlu

    Bayramov Rüstəm Nadir oğlu

    Məmmədov Mustafa Aslan oğlu

    Həsənov Mahir Mədət oğlu

    Abdullayev Feyzulla Cəlil oğlu

    Orucov Tərxan Məhəmməd oğlu

    Orucova Nazilə Əliəziz qızı

    53 saylı Quba – Qusar

    Qarayev Rahim Sicarəddin oğlu

    İsmayılov Qüdrət Qüdrət oğlu

    Səlimov Mayis Teymur oğlu

    Ramazanov Ruslan Rahim oğlu

    Əliyev Mirzağa Əli oğlu

    Adıgözəlov Kamil Mirnağı oğlu

    Bayramov Anar Zahid oğlu

    Rüstəmov Arif Abdulvahab oğlu

    Məmmədova Əsmər Fizəmməd qızı

    54 saylı Şabran – Siyəzən

    Təhməzov Saleh Nazləddin oğlu

    Məmmədova Rəqsanə Yavuz qızı

    Mərdanov Rahib Mərdan oğlu

    Mikayılov Qoşqar İsrafil oğlu

    Dəmirov Əlirza Mübariz oğlu

    İsayev İxtiyar Güləddin oğlu

    Muradəlizadə Kamalə Cəbrayıl qızı

    Camalov Rahib Şərif oğlu

    Əzizov Fəxrəddin Hüseynağa oğlu

    55 saylı Xaçmaz şəhər

    Ömərov Bəhram Övsət oğlu

    Hacıəliyev Altay Sabir oğlu

    Duraxanova Mətanət Vaqif qızı

    İşığov Hümmət Dəmir oğlu

    Hacıyev Nəcməddin Yusif oğlu

    Heybətov Fikrət Heybət oğlu

    Əhmədov Asif Firudin oğlu

    Məmmədov Bəhruz İsmayıl oğlu

    Abdullayeva Səyyarə Kazım qızı

    56 saylı Xaçmaz kənd

    Səfərov Zöhrab Qeysəddin oğlu

    Şahvələdov İlham Qurban oğlu

    Əmirov Eldar Əmrullah oğlu

    Seyidova Nərgiz Müzafəddin qızı

    Bədirov Ağakişi Çələbi oğlu

    Qaraxanov Adil Nizaməddin oğlu

    Seyidov Əhmədxan Valeh oğlu

    Qasımov Orxan Cavanşir oğlu

    Əhmədov Kənan Vaqif oğlu

    57 saylı Kürdəmir

    Səfərov Şərbala Əlibaba oğlu

    Talıbov Abutalıb Turab oğlu

    Şixaliyev Şaxalı Kamil oğlu

    Məmmədov Şirvan Mövsüm oğlu

    Hüseynov Şükür Fərzalı oğlu

    Xələfov Məhəmməd Əlisafa oğlu

    Cəfərov Əliqulu Abasqulu oğlu

    Osmanov Mehman Rza oğlu

    Mahmudov Fuad Yasinxan oğlu

    58 saylı Hacıqabul – Kürdəmir

    Hacıyev Məhəmməd Ənnağı oğlu

    Talıbova Xuraman İman qızı

    Səmədov Sevlan Bəxtiyar oğlu

    Abdullayev Feyzulla Zülfiqar oğlu

    Gözəlov Emin Əlisafa oğlu

    Ağayev Fariz Sehrab oğlu

    İbrahimov Ziya Nizami oğlu

    Hüseynov Natiq Niyaz oğlu

    Hüseynov Amil Eyyub oğlu

    59 saylı Salyan

    Kərimov Səlamət Musa oğlu

    Cəbrayılov Qəhrəman Bahadir oğlu

    Mehdiyeva Elvira Əkrəm qızı

    Kərimov Taleh İsaxan oğlu

    Qurbanov Nəcəfağa Əzizağa oğlu

    Cəlilov Əmirxan Əlihüseyn oğlu

    Abasbəyli Aydın Abas oğlu

    Zərbəliyev Şahin Pilağa oğlu

    İsayev Aftandil Rzalı oğlu

    60 saylı Salyan – Neftçala

    Muradov Fuad Kərəm oğlu

    Rzayev Vaqif Əlimirzə oğlu

    Rəhimov Bayram Rahil oğlu

    Şükürov Əliabas Məmmədsadıq oğlu

    Novruzov Əli Qardaş oğlu

    Əlizadə Nazim Xalid oğlu

    Qədirov Qurban Şəbyar oğlu

    Abdullayev Ağamusa Əvəzağa oğlu

    Mənsimov Natiq Nurağa oğlu

    61 saylı Neftçala

    Məmmədov Şaiq Seyfəddin oğlu

    Niftullayev Çingiz Sadıq oğlu

    Axundzadə Nicat Zabid oğlu

    Əlizadə Ağahüseyn Abhüseyn oğlu

    Abasov Əlizadə Əli oğlu

    Mahmudova Aytəkin Zakir qızı

    Məmmədli Ülviyyə Məhəmməd qızı

    İsayeva Ulduza Teymur qızı

    Sadıqov Şirinbala Böyükkişi oğlu

    62 saylı Saatlı

    Əliyev Arif Misir oğlu

    Hüseynov Əlzaman Ələsgər oğlu

    Soltanov Müzahət Səməndar oğlu

    Kərimov Elşən Nizami oğlu

    Nurəliyev Abdulla Əlibala oğlu

    Aripov Yusif Mustafa oğlu

    İbrahimov Qardaşəli Abduləli oğlu

    Əsgərov Zaur Qüdrət oğlu

    Qəmbərov Dilavər Azadxan oğlu

    63 saylı Sabirabad birinci

    Nuriyev Məstalı Əlipaşa oğlu

    Qarayev Xanış Alış oğlu

    Tarverdiyev Mahir Nəcəf oğlu

    Hüseynov Azər Şakir oğlu

    Mirzayeva Ellada Rəşid qızı

    Abbasəliyeva İradə Əbil qızı

    Əkbərov Fəyyaz Səməndər oğlu

    Məmmədov Yusif Teymur oğlu

    Əliyev İsmayıl İslam oğlu

    64 saylı Sabirabad ikinci

    İmanov Şükür Ələkbər oğlu

    Hüseynov Alim Əlifağa oğlu

    Vəliyev Yaşar Fərman oğlu

    Sultanov Həmdulla Xeyrulla oğlu

    Veysəlov Mühüddin Cövdət oğlu

    İsmiyev Elşad İsbər oğlu

    Qasımov İnqilab Ağamməd oğlu

    Əhmədov Elbrus Abbas oğlu

    Əhmədov İbrəhimxəlil Məhəmməd oğlu

    65 saylı Saatlı – Sabirabad – Kürdəmir

    Abuşov Yengibar Qənbər oğlu

    Əhmədov Veysəl Məmmədağa oğlu

    Xəlilov Pəhlivan Xəlilağa oğlu

    Cavadov Qiyas Məzahir oğlu

    Fərmanov Ayəddin Aydın oğlu

    Ağayev Sərvər Şükür oğlu

    Sarıyev Ağasəlim Həmzə oğlu

    Həziyev Valeh Təriş oğlu

    Əmiraslanov Kərəm Vaqif oğlu

    66 saylı Biləsuvar

    Hətəmov Əzizağa Fayət oğlu

    Əliyev Ərşad Əlikuşad oğlu

    Musayev Maqbet Tərlan oğlu

    Əzizov Niftulla Abdulla oğlu

    Mirzəyev Beytulla Səyədulla oğlu

    Nuriyev Nəhmət Adıgözəl oğlu

    Cəbrayılzadə Ənvər Möhübbət oğlu

    Mənsimov Vahabəli Məhəmmədəli oğlu

    Abışov Qurbanxan Ajan oğlu

    67 saylı Cəlilabad şəhər

    Sultanov Mirsahib Adəm oğlu

    Hüseynov Elçin Hüseyn oğlu

    Süleymanov Malik Abdul oğlu

    Xudaşlı Elxan Adıgözəl oğlu

    Baxşılı İqbal Təhmasib oğlu

    Dövlətov Tələt Sənan oğlu

    Quliyev Saleh Əzizulla oğlu

    Kərimov Firudin Fazil oğlu

    Allahverdiyev İsa Ulla oğlu

    68 saylı Cəlilabad kənd

    Rzayev Mehman Hadı oğlu

    Mustafayev Mehman Haxverdi oğlu

    Heydərov Elçin Əflatun oğlu

    Məmmədov Abdulhüseyn Böyükxan oğlu

    Kazımov Adışirin Barat oğlu

    Həsənov Nadir Turab oğlu

    Həsənli Asif Məmmədağa oğlu

    Quliyev Salman Zabitxan oğlu

    Mirzəyev Vüqar İlqar oğlu

    69 saylı Cəlilabad – Masallı – Biləsuvar

    Abasov Məhəmməd Əsəd oğlu

    Abışov Elşən Gülağa oğlu

    Əkbərov İqbal Mustaba oğlu

    Səlimov Nazim Əjdər oğlu

    Hüseynov Hikmət Həbi oğlu

    Heydərov Cahangir Qubad oğlu

    Əhmədov Elburus Əsgər oğlu

    Hətəmov Şikar Həmzəli oğlu

    Əkbərov Təbiyyət Yədulla oğlu

    70 saylı Masallı şəhər

    Hüseynov İlkin Ehtiyat oğlu

    Həsənov Baba Həsənağa oğlu

    Əliyev Cəlal Aftandil oğlu

    Nuriyev Sərxoş Alqulu oğlu

    Talıbov Əlinaz Əli oğlu

    Axundova Əsmər Lazım qızı

    Hüseynov Gülhüseyn Həsən oğlu

    İbadullayev Həbulla Kərimulla oğlu

    Ağayeva Gülay Tofiq qızı

    71 saylı Masallı kənd

    Əzizov İlkin Ədalət oğlu

    Mehtiyev Arif Səyyad oğlu

    Babayev Zəkəriyyə Şükür oğlu

    Qənbərov Xəqani Bəxtiyar oğlu

    Nəzərov Vidadi Baxşəli oğlu

    Ağayev Rəfael Adil oğlu

    Nuriyev İntiqam Mali oğlu

    Niftullayeva Gülbəs Allahqulu qızı

    Fərzəliyev Zəfər Vələhəd oğlu

    72 saylı Yardımlı – Masallı

    Canaliyev Qabil Vəkil oğlu

    Səlifov Təbiət İsaq oğlu

    Əliyev Rasif Ağahəsən oğlu

    Həsənov Əlövsət Həsən oğlu

    Turabov Sücayət Mənsimalı oğlu

    Səmədov Hikmət İsrafil oğlu

    Rzazadə Azad Yaşar oğlu

    Bayrəmov Cavidan Atabəg oğlu

    Hadiyev Qabil Təzəxan oğlu

    73 saylı Lənkəran şəhər

    Heydərov Kərim Allahverdi oğlu

    Talışınski Hikmət Tofiq oğlu

    Rzayev Oktay Həbib oğlu

    Abbasov Samid İsmayıl oğlu

    Sadıqov Habil Rüstəm oğlu

    Rəhimov Təvəkkül Balağa oğlu

    Nurəliyeva Könül Ağamməd qızı

    Məhərrəmov Abdin Cəlil oğlu

    Quliyev Samir İdris oğlu

    74 saylı Lənkəran kənd

    Rufiyev Əlövsət Rufi oğlu

    Məmmədov Sultanağa Hüseynağa oğlu

    Babayev Zamiq Fətulla oğlu

    Məmmədov Eldar Əhəd oğlu

    Ağayev Ziyafət Bilal oğlu

    Talıbov Sərraf Mirsəfər oğlu

    Əliyev Ramin Ramiz oğlu

    Quliyev İdris Aslan oğlu

    Həsənli Orxan Möhübbət oğlu

    75 saylı Lənkəran – Masallı

    Hüseynov Cəmil Kamil oğlu

    Həsənov Qafar Adıgözəl oğlu

    Hüseynov Çingiz Hüseyn oğlu

    Məmmədov Asif İsmayıl oğlu

    Məmmədov Fikrətəli Məmmədağa oğlu

    Heydərov Rauf Hüseyn oğlu

    Məmmədov Fərahim Musa oğlu

    Cəfərzadə Rabil Əli oğlu

    Əliyeva Ruhiyyə Rizvan qızı

    76 saylı Lənkəran – Astara

    Əliyev Məzahir Xanağa oğlu

    Tağıyev İlqar Səyad oğlu

    Axundov Firdovsi Allahverdi oğlu

    Qurbanov Tahir Əbdül oğlu

    Novruzov Vəliağa Xəlil oğlu

    Qasımov Asif Səməd oğlu

    Əmirov Mübariz Hüccətulla oğlu

    Həsənov İlkin Əbilağa oğlu

    Bağırov Fərzulla Məstəli oğlu

    77 saylı Astara

    Əkbərov Hikmət Heybət oğlu

    Lətifova Kəmalə Akif qızı

    Məmmədov Mehdi Sovqat oğlu

    Mirzəyev Gülhəsən Balahəsən oğlu

    Fətəliyev Asif Ağabəy oğlu

    Hüseynov Akif Məmməd oğlu

    Səmədov Afət Qüdrət oğlu

    Rzayev Nəsimi Məmməd oğlu

    Şükürov Mirzə Ağadədə oğlu

    78 saylı Lerik

    Şıxəliyev İdris Gülbaba oğlu

    İbrahimov Hicran Vaqif oğlu

    Sadıxov Şakir Pişan oğlu

    Cəfərov Rövşən Əlihüseyn oğlu

    Cahangirov Rasim Əbdülhüseyn oğlu

    Abbasov Hüsaməddin Şahmar oğlu

    Kərimov Rəşad Sarbala oğlu

    Zülfiyev Ilham Cabbar oğlu

    Xanmədov Yaqub Əyyub oğlu

    79 saylı İmişli

    Nəsirov Ramil Təyyar oğlu

    Mirişov Yaqub İbrahim oğlu

    Qasımova Təranə Qasım qızı

    Əliyev Sərraf Mahmud oğlu

    Rəsulov Pərviz Əli oğlu

    Quliyev Eldəniz Həmzə oğlu

    Məmmədova Yeganə Məmməd qızı

    Zülfüqarov Davud Əvəz oğlu

    Ələkbərov Rəfayıl Söyüdmalı oğlu

    80 saylı İmişli – Beyləqan

    Quliyev Cabbar Məmmədəli oğlu

    Hüseynov Ziya Rahim oğlu

    Məmmədov İsmayıl Qulu oğlu

    Bilalov Tahir Şirin oğlu

    Abbasov Şakir Cəfərqulu oğlu

    Həşimov Eyvaz Həşim oğlu

    Babayev Avtandil Babaş oğlu

    Əmirov Bəhruz Famil oğlu

    Feyzullayev Ramil Əbülfəz oğlu

    81 saylı Beyləqan

    Vəlişov Zakir Saday oğlu

    Cəmilov Telman Camal oğlu

    Ağayev Arslan Bakir oğlu

    Bayramov Fazil Qurban oğlu

    Quliyev Elbrus Qara oğlu

    Atakişiyeva Məlahət Gülağa qızı

    Quliyeva Solmaz Qədir qızı

    Hüseynov Aydın Manur oğlu

    Nağıyev Ədalət Əkbər oğlu

    82 saylı Ağcabədi

    Qürbətov Nadir Vəli oğlu

    Zeynalov Vahid Famil oğlu

    Mirzəyev İslam Abdüləzim oğlu

    Həsənov Ehtibar Aydın oğlu

    Rzayev Azər Əsgər oğlu

    Məmmədova Nəzakət Əli qızı

    Həsənov Sadiq Həsən oğlu

    Hümbətov Əli Hümbət oğlu

    Hacıyev Dilarzu Şahrza oğlu

    83 saylı Ağcabədi – Füzuli

    Nəsirov Mübahir Musa oğlu

    İsmayılov Ehtiram Xosrov oğlu

    İsmayılov Mansur Xosrov oğlu

    Süleymanov Ədalət Zeynal oğlu

    Qurbanov Zahir Arzuman oğlu

    Quliyeva Samirə Rəfail qızı

    Muradov Azər Allahverdi oğlu

    Ağayev Oqtay Alı oğlu

    Mirzəyev Tariyel Kərim oğlu

    84 saylı Füzuli

    Teymurov Ramiz Ziyad oğlu

    Səfərov İbiş Mətləb oğlu

    Haşımov Fizuli Nüsrət oğlu

    Məmmədov Yavər İsrəfil oğlu

    Bayandurov Niyaz Rizvan oğlu

    Kamranzadə Səbuhi İsa oğlu

    Həsənov Mənsim Şirin oğlu

    Namazov Namaz Vaqif oğlu

    Namazəliyev Tural Qurban oğlu

    85 saylı Şamaxı

    Rəcəbov Hüseyin Abdulla oğlu

    Şərifov İsa Musa oğlu

    Nurəliyev Mədət Yarməmməd oğlu

    Məmmədov Sabir Cəbrayıl oğlu

    Tağıyev Tahir Məmmədtağı oğlu

    Əzizov Eldəniz Məhəmməd oğlu

    Nuriyev Şaiq Vaqif oğlu

    Rəcəbov Anar Rayis oğlu

    Zamanlı Allahverdi Xasay oğlu

    86 saylı İsmayıllı

    Məhərrəmov Əlirəmzi Bağı oğlu

    Gidayev Rəşad İsa oğlu

    Baxşiyev İlkin Nadir oğlu

    Hüseynova Məhruzə Musa qızı

    Muradaliyev Məmmədxan Əhmədalı oğlu

    Cərullayeva Səidə Çingiz qızı

    Hacıyev Yaqub Ələddin oğlu

    Rəcəbova Əfsanə Tahir qızı

    Məmmədov Hacıməmməd Mirzəməmməd oğlu

    87 saylı Ağsu – İsmayıllı

    Dursunəliyev Azad Saabəli oğlu

    Gülümov Seyidağa Gülüm oğlu

    Nuriyev Mətləb Sadəhməd oğlu

    Əhmədov Ramiz Mahmud oğlu

    Əfəndiyeva Bəhruzə Faiq qızı

    Niftaliyev Alı Musa oğlu

    Kərimli Səadət Nazir qızı

    Əzimov Tahir Ələşrəf oğlu

    Nəsibov İqbal Vüqar oğlu

    88 saylı Göyçay

    Həmidov Eldəniz Heydər oğlu

    Rüstəmov Taleh Qiymət oğlu

    Abdullayev Saleh Rəhim oğlu

    Allahverdiyev İslam Allahverdi oğlu

    Şamilov Şamil Rafiq oğlu

    Abdullayev Vüqar Məhəmməd oğlu

    Həsənov Müşfiq Eldar oğlu

    Nəbiyev Rəşid Yusif oğlu

    Qəhrəmanov İlfat Əlihüseyn oğlu

    89 saylı Göyçay – Ağdaş

    Məhərrəmov Nizam Abdul oğlu

    Abdullayev Kənan Xalid oğlu

    Mahmudov Sehran Qurbanəli oğlu

    Qasımova Şəlalə Şulux qızı

    Nəbiyev Rəsul Həşim oğlu

    Əfəndiyeva Tamella Məmməd qızı

    Zeynalov Bəxtiyar Əli oğlu

    Ələsgərova Elmira Abdulla qızı

    Mirzəliyev Şamil Şirəli oğlu

    91 saylı Ucar

    Abbasov Abdulrəzaq Ağaisa oğlu

    Hüseynov Bəhruz Feyruz oğlu

    Məmmədov Naqil Hüseynəli oğlu

    Əhmədova Mədinə Əhməd qızı

    Şəfiyeva Məlahət Ağakərim qızı

    Həmidova Nailə Məhəmməd qızı

    Hüseynova Aybəniz Hüseyn qızı

    Məmmədov Qismət Nəbi oğlu

    Novruzova Sevinc Ağasəf qızı

    92 saylı Zərdab – Ucar

    İsmayılov Mehdi İsmayıl oğlu

    Abdullayev Daşqın Rafayıl oğlu

    Məmmədov Elsevər Qulamhüseyn oğlu

    Musayev Aqil Bəxtiyar oğlu

    Yusifzadə Taleh Nuru oğlu

    Xəlilov Abduləziz Xəlil oğlu

    Cəbrayılov Abbas Malik oğlu

    Süleymanov Şirxan Süleyman oğlu

    Həşimzadə İlkin Hafiz oğlu

    93 saylı Bərdə şəhər

    Əliyev Şakir Əliş oğlu

    Nəcəfov Dilsuz Teymur oğlu

    Abdullayeva Pakizə Vəli qızı

    Qafarova Reyhan Firudin qızı

    Məmmədov Əbülfət Sevindik oğlu

    İbrahimov Ziya Ədalət oğlu

    Abdullayeva Fatma Hüseyn qızı

    Cabbarov Rövşən Qafar oğlu

    Hacıyev Abış Rasim oğlu

    94 saylı Bərdə kənd

    Hüseynov Asif Niftalı oğlu

    Ələkbərov Hakim Baloğlan oğlu

    Əliyev İbrahim Əflatun oğlu

    Babayev Arif Yusif oğlu

    Ağayev Ramin Qənbər oğlu

    Nəcəfov Fazil Cümşüd oğlu

    Abbasov Fazil Şoqu oğlu

    Fərəcov Vüsal Həsən oğlu

    Hüseynov Qaryağdı Kərim oğlu

    95 saylı Tərtər

    Mehtiyev Həmid Musa oğlu

    Həsənov Tağı Həsən oğlu

    Ələkbərli Oqtay Vaqif oğlu

    Hüseynov Tofiq Ədil oğlu

    Rəhimova Sevil İsa qızı

    Məmmədova Lamiyə Əli qızı

    Ələsgərova Çiçək Köçəri qızı

    İsmayılov Nizami Yaqub oğlu

    Mustafayev Novruz Bahadur oğlu

    96 saylı Goranboy – Naftalan

    Abbasov Arif Abbas oğlu

    Həsənov Məhərrəm Nəcvəddin oğlu

    Həşimova Afət Müzəffər qızı

    Rəhimov Əbülfət Əli oğlu

    Muxtarov Ariz Hafiz oğlu

    Namazov Anar Nazim oğlu

    Məhərrəmov Fəqani Nofiq oğlu

    Səfərov Rəhman Rizvan oğlu

    Həziquliyev Siyavuş Sevindik oğlu

    97 saylı Goranboy – Ağdam – Tərtər

    Məhərrəmov Faiq Məhərrəm oğlu

    Nağıyev Göyüş Hacıkərim oğlu

    Abdullayev Elnur İsmayıl oğlu

    Fərzənov Əkbər İsa oğlu

    Musayev İlqar Həsən oğlu

    Əliyev Kərəm Göyüş oğlu

    Məmmədov Zaur Mitya oğlu

    Abdullayev Aydın Baxış oğlu

    Əhmədov Tahir Əli oğlu

    98 saylı Şəmkir şəhər

    Əliyev Nürəddin Hüseyn oğlu

    Əliyev Tural Məhərrəm oğlu

    Bədəlov Fuad Sərvəz oğlu

    Məmmədov Malik İslam oğlu

    Mansurov Natik İsa oğlu

    Muradov Tural Babək oğlu

    Həsənov Rəşad Yusif oğlu

    Rüstəmov Allahverən Həsən oğlu

    Məmmədova Qəribə Namaz qızı

    99 saylı Şəmkir kənd

    Məmmədov Rafiq Cahangir oğlu

    Cəlilova Ülviyyə Əli qızı

    Qasımov Vaqif Qüdrət oğlu

    Ağayev Qurban Ağa oğlu

    Məhərrəmova Gülnara Məhərrəm qızı

    Pənahov Hafiz Saməddin oğlu

    Əliyev İlqar Nəbi oğlu

    Həsənov Nəriman Allahyar oğlu

    Əsgərov Zahid Davud oğlu

    100 saylı Şəmkir – Daşkəsən

    Pənahov Şahin Abbas oğlu

    Məmmədli Emil Rəşid oğlu

    Salahov Məmməd Kamil oğlu

    Hüseynov Eldar Məhəmməd oğlu

    Həsənov Yasin Nadir oğlu

    Zeynalov Müsahib Nəriman oğlu

    Məmmədov Müzəffər İsa oğlu

    Abdullayev Hafiz İsmayıl oğlu

    Kazımova İradə Alı qızı

    101 saylı Göygöl – Daşkəsən

    Zalov Abbas Allahverdi oğlu

    Muradov Eldar Murad oğlu

    Mövlayeva Dilarə Ramazan qızı

    Quluyev Nadir Heydər oğlu

    Zeynalov Əli Həmid oğlu

    Əlirzayev Fəxrəddin Şura oğlu

    Mustafayev Elton Şükür oğlu

    Məmmədov Arif Taptıq oğlu

    Qurbanov Mübariz Qənbər oğlu

    102 saylı Samux – Şəmkir

    Qasımov Bayram Məmmədəli oğlu

    Bayramov Gəray Rza oğlu

    Həsənova Nurlana Ağası qızı

    Qasımov Rəşad Ağa oğlu

    Əsgərova Şəhla Dəmir qızı

    Verdiyeva Afərim Qasım qızı

    Ağayev Səbuhi Şəmsəddin oğlu

    Bayramov Məzahir Səməd oğlu

    Pənahova Nərgiz Zakir qızı

    103 saylı Gədəbəy

    Xudaverdiyev Xaliq Davud oğlu

    Əliyev Mənsur Cəlal oğlu

    Tağıyev Məmməd Mədət oğlu

    Rüstəmov İlqar Namiq oğlu

    Orucov Möhübbət Bobuş oğlu

    Quliyev Səxavət Mahir oğlu

    Orucov Zakir Məhərrəm oğlu

    Azəri Sevinc Mübariz qızı

    Həsənov Mərdəli İsmayıl oğlu

    104 saylı Gədəbəy – Tovuz

    Rüstəmov Elman Əlfət oğlu

    Aslanova Yeganə Nuru qızı

    Süleymanov Məzahir Hümbət oğlu

    Qasımov Emin Məmməd oğlu

    Əsgərov Kamran Əli oğlu

    Məhərrəmov Həbib Mürsəl oğlu

    Xudaverdiyev Yaşar Rəhim oğlu

    Rəhimov Sadiq Qara oğlu

    Hüseynov Xəlil Həmid oğlu

    105 saylı Tovuz

    Şərifov Fərmayıl İbrahim oğlu

    Musayev Elcan Musa oğlu

    Əhmədov Arzuman Məhəmməd oğlu

    Muxtarov Xalid İlham oğlu

    Əliyev Rafiq Paşa oğlu

    Ələkbərova Afət Yunus qızı

    Ələsgərov Nəsimi Telman oğlu

    Məmmədov Akif Qədir oğlu

    Məmmədov Aslan Nurəddin oğlu

    106 saylı Tovuz – Qazax – Ağstafa

    Hüseynov İlqar Müzəffər oğlu

    Axundova Aynur Zakir qızı

    Ələkbərov Tofiq Mürsəl oğlu

    Həsənov Fəxrəddin Həmid oğlu

    Novruzov Mübariz Əlibala oğlu

    Məmmədova Sevinc Əlixan qızı

    Məmmədov Faxrəddin Muxtar oğlu

    Muradov Tahir Mail oğlu

    Ələkbərov Tahir Cəmil oğlu

    107 saylı Qazax

    Salehov Xəyyam Səbuhi oğlu

    Mustafayev Arif Otdel oğlu

    Ələkbərova Bəsdi İbrahim qızı

    Orucov Şəhadət Oruc oğlu

    Osmanov Elxan Baba oğlu

    Yaqubov Tahir Mansur oğlu

    Bəkirov Elman Hacan oğlu

    İbrahimov Valeh Aydın oğlu

    Qocayev Qoca Dilənçi oğlu

    108 saylı Ağstafa

    Eyyubov Teymurlan Yunis oğlu

    Namazova İradə Məhəmməd qızı

    Maxanova Aidə İbrahim qızı

    Musayev Vaqif Abduləli oğlu

    Abbaslı Kənan Kamran oğlu

    Hacıyev Nazim Teymur oğlu

    Kərimov Yusifəli Məhəmmədəli oğlu

    Alməmmədov Paşa Məmmədəli oğlu

    Həsənov Nağı Həsən oğlu

    109 saylı Balakən

    Əliyev Vahid Ələkbər oğlu

    Mirəliyev Ramil Xəlifə oğlu

    Ağayev Ağa Elman oğlu

    Məmmədov Qoşqar Qəzənfər oğlu

    Layıcov Ramazan Niyazi oğlu

    Muradova Tərlan İsmayıl qızı

    Süleymanlı Zəkəriyyə Süleyman oğlu

    Məmmədov Altay Şükür oğlu

    Bazarov Maqsud Ramazan oğlu

    110 saylı Zaqatala

    Mustafayev Fikrət Nəbi oğlu

    Yusubov Elman Məhəmməd oğlu

    Tintinov Mollamuhuma Əhmədoviç

    Şabanov Əli Musa oğlu

    Məmmədov Məmmədxan Saleh oğlu

    Qazilova Zülfiyyə Mürsəəli qızı

    Qocayev Bahaddin Novruz oğlu

    Əskərov Harun Harun oğlu

    Musayev İlqar Musa oğlu

    111 saylı Zaqatala – Balakən

    İsmayılov Zöhrab İsmayıl oğlu

    Əliyev Ruslan Sabir oğlu

    Qurbanova Sevda Əhmədəli qızı

    Ramazanov İlham Ramazan oğlu

    Yusubov Paşa Cəmaləddin oğlu

    Əhmədov Cəbrayıl Müzaməddin oğlu

    Piriyev Tərlan Cavanşır oğlu

    Hüseynov Səyavuş Məmməd oğlu

    İbrahimov Aqil Ziyadxan oğlu

    112 saylı Qax

    Əliyev Abdukərim Rəsul oğlu

    Muradov Fazil Hənifə oğlu

    Xəlləyev Eyvaz Yusif oğlu

    Əhmədov İlqar Nəzir oğlu

    Həmzəyeva Sevda Cuma qızı

    Yusifov Ramin Qəhrəman oğlu

    Nəzirova Rüxsarə Əhməd qızı

    Abdullayev Vüqar İsmail oğlu

    Əsgərov Aydın Həmid oğlu

    113 saylı Şəki şəhər

    Qədirzadə Rəhman Əsabəli oğlu

    Məmmədov Əli İsmət oğlu

    Nəcəfov Bayraməli Zülfəli oğlu

    Əzizov Məmmədnuru Ənvər oğlu

    Şabanov Anar Tacəddin oğlu

    Mustafayev Nazim Əli oğlu

    Kərimov İlqar Məmməd oğlu

    Ağabalayev Xəyal İdris oğlu

    Salamov Vüqar Pirməmməd oğlu

    114 saylı Şəki kənd birinci

    Məmmədov Məharət İsfəndiyar oğlu

    Camalov Fazil Nurəhməd oğlu

    Salmanov Hətəm Nəzir oğlu

    Süleymanov Fikrət Əhməd oğlu

    Calalov Səbuhi Rza oğlu

    Musayeva Natella Balay qızı

    Abdurahmanov Ağası Niyazi oğlu

    Məsimova Reyhan Əsabəli qızı

    Abbasova Xanım Abdurrahman qızı

    115 saylı Şəki kənd ikinci

    Əzizov Rasim Qeysəddin oğlu

    Hacıyev Yaqub Əhməd oğlu

    Mustafayev Niyaz Əbülfət oğlu

    Həmzətov Səbuhi Baxış oğlu

    Əzizova Könül Oktay qızı

    Rəsulov Kamran Kamal oğlu

    Səmədov Malik Abdulqədir oğlu

    Rəsulov Niymət Şövkət oğlu

    Xəlilov Sahib Əhməd oğlu

    116 saylı Qəbələ

    Əsədov Ramiz Əhmədiyə oğlu

    Yaqubov Varis Abuzər oğlu

    Əliyev Samir Ramiq oğlu

    Rəsulova Xalidə Muxtər qızı

    Musayev Cümşüd Rəşid oğlu

    Bəhramov Elnur Vaqif oğlu

    Abdullayev Rəşad Tofiq oğlu

    Məmmədov İlham Valeh oğlu

    Abbasov Mehman Yaqub oğlu

    117 saylı Oğuz – Qəbələ

    Cəfərov Rəsul İskəndər oğlu

    Qurbanov Mayıl Daşdəmir oğlu

    Əliyev Elşad Hakim oğlu

    Məmmədov Asif Məhəmmədiyə oğlu

    Məmmədov Kamal Camal oğlu

    Əhmədov Kərim Qeysəddin oğlu

    Cavadov Surxay Tanrıverdi oğlu

    İbrahimov Oktay Vəli oğlu

    Həsənov Elməddin Musa oğlu

    118 saylı Ağdam şəhər

    Səfərov Ramiz Məcid oğlu

    Hüseynov Səyyaf Məhyəddin oğlu

    İsayeva Eliza Barat qızı

    Ocaqov Musabir Əli oğlu

    Talıbov Cahangir Əzim oğlu

    İsmayılov Vaqif İsmayıl oğlu

    Mirzəyev Əsəd Əkbər oğlu

    Ələkbərov Saməddin Əli oğlu

    Nəzərov Mətləb Məhəmməd oğlu

    119 saylı Ağdam kənd

    Şükürov Rövşən İsfəndiyar oğlu

    Yuzasifli Nailə Yüzasif qızı

    Qəhrəmanova Ballı Qəmbər qızı

    İslamov Fikrət Mütəllim oğlu

    Tağıyev Fərrux Asif oğlu

    Yusifov Rəhim Məhəmməd oğlu

    Xəlilov Həsən Bəhram oğlu

    Zeynalov Bakir Kərim oğlu

    Bəbirov Namik Qədir oğlu

    120 saylı Cəbrayıl – Qubadlı

    Quliyev Musa Əli oğlu

    Mehdiyeva Sahilə Təbriz qızı

    Səfərova Göyərçin Qarahəsən qızı

    Məmmədov Ramiz Barat oğlu

    Maqsudov Şükran Səttər oğlu

    Quliyev Habil Sabir oğlu

    İsmayılov Ramiz Bilal oğlu

    Piriyeva Sevinc Pəli qızı

    Kərimov Vüqar Kərim oğlu

    121 saylı Laçın

    Səfərov Hüseyn Şümşad oğlu

    İsmayılov Nofəl Şahmar oğlu

    Cəbrayılov Orxan Əfqan oğlu

    Hümbətov Vaqif Saleh oğlu

    Məmiyev Səyyaf Məmi oğlu

    Nəzərli Müqabil Ağaxan oğlu

    Əsgərov İsabalı Bəhrəm oğlu

    Məhərrəmova Sədaqət Naib qızı

    Məmmədov Nəsimi İsrafil oğlu

    122 saylı Xankəndi

    Hacıyev Rasim İsa oğlu

    Aslanova Esmira Hüseyn qızı

    Fərzəliyev Yusif Bahadur oğlu

    Quliyeva Nailə Eldar qızı

    Qasımova Nəcibə Sabir qızı

    Mürsəlov Vüqar İsa oğlu

    Abbasova Mədinə Fəxrəddin qızı

    Cəfərzadə Günay Əbülfəz qızı

    Kərimov Taleh İsmayıl oğlu

    123 saylı Kəlbəcər

    Murtuzayev Adil Aslan oğlu

    Əliyev Ədalət Surxay oğlu

    Dadaşova Şirin Nurəddin qızı

    Həsənov Mehman Əli oğlu

    Əmrahov Məhəmməd İbrahim oğlu

    Cahangirov Vaqif Həsən oğlu

    Namazlı Fəxri Eldəniz oğlu

    Hüseynov Elçin Mübariz oğlu

    Nəcəfov Tural Yusif oğlu

    124 saylı Şuşa – Ağdam – Xocalı – Xocavənd

    Abbasov Vahid Kamil oğlu

    Məmmədov Mehrab Seyraman oğlu

    Həsənov Anar Vaqif oğlu

    Abbasov Sənan İsmayıl oğlu

    Əliyev Akif İbiş oğlu

    Məmiyev Ceyhun Məhərrəm oğlu

    Bağırova Ofelya Rəşid qızı

    Əliyev Elmir Əjdər oğlu

    Məmmədov Cavid Akif oğlu

    125 saylı Zəngilan – Qubadlı

    Mönsümov Əli İsmayıl oğlu

    Hətəmov Asif İdris oğlu

    Əhmədov Məhəmməd Hümbət oğlu

    Abbasov Nazim İzzət oğlu

    Məmmədov Qorxmaz Rza oğlu

    Qasımzadə Aynurə Vəli qızı

    Kərimli Sayad Akif qızı

    Ələkbərov Ruslan Felmar oğlu

    Əliyev Nazif Mədət oğlu

    Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

    Xəbər lenti

    Ən azı bir bölmə seçilməlidir

    Bütün xəbərlər


    Orphus sistemi