Yuxarı

​Bu gün 21 Azərbaycan idmançısı Avropa Oyunlarında mübarizə aparacaq - SİYAHI

Mübarizə basketbol, çimərlik futbolu, boks, cüdo, üzgüçülük və voleybol üzrə aparılacaq

Bakı. 25 İyun. REPORT.AZ/ "Bakı-2015" I Avropa Oyunlarının 14-cü yarış günündə 21 Azərbaycan idmançısı çıxış edəcək.

"Report" xəbər verir ki, yarışlar basketbol, çimərlik futbolu, boks, cüdo, üzgüçülük və voleybol üzrə olacaq.

3X3 BASKETBOL

AZƏRBAYCAN

20:00 Kişilər arasında 1/8 Finallar

Azərbaycan - İsrail

AZƏRBAYCAN

17:00 Qadınlar arasında 1/8 Finallar

Azərbaycan - Latviya

ÇIMƏRLIK FUTBOLU

AZƏRBAYCAN

20:30 Kişilər arasında Qrup A

Azərbaycan - İsveçrə

BOKS

Elvin Məmişzadə

13:30 Kişilər arasında yüngülvari çəki (52kq), Yarımfinal

Elvin Məmişzadə (Azərbaycan) - Həmzə Touba (Almaniya)

Sotomayor Collazo

14:15 Kişilər arasında birinci yarım-orta çəki (64kq), Yarımfinal

Viktor Petrov  (Ukrayna) - Sotomayor Collazo (Azərbaycan)

Teymur Məmmədov

19:45 Kişilər arasında yarım-ağır çəki (81kq), Final

Valentino Manfredonia  (İtaliya) - Teymur Məmmədov (Azərbaycan)

Məhəmmədrəsul Məcidov (Zədə səbəbindən görüşü buraxmalı olacaq)

14:30 Kişilər arasında super ağır çəki (+91kq), Yarımfinal

Məhəmmədrəsul Məcidov (Azərbaycan) - Qasan Gimbatov  (Rusiya)

Anna Əlimərdanova

12:30 Qadınlar arasında yarım-yüngül çəki (51 - 54kq), Yarımfinal

Yelena Savelyeva  (Rusiya) - Anna Əlimərdanova (Azərbaycan)

QILINCOYNATMA

Sevinc Bünyadova

11:50 Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış, Qrup A

Sarban İlgin (Türkiyə) - Sevinc Bünyadova (Azərbaycan)

11:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup A

Sevinc Bünyadova (Azərbaycan) - Marion Stoltz  (Fransa)

11:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup A

 Rebecca Gargano (İtaliya) - Sevinc Bünyadova (Azərbaycan)

11:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup A

Sevinc Bünyadova (Azərbaycan) - Martina Vatora  (Polşa)

11:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup A

Olga Xarlan  (Ukrayna) - Sevinc Bünyadova (Azərbaycan)

Fatimə İbrahimova

12:50 *Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış, Qrup D

Mariya Ridel  (Rusiya) - Fatimə İbrahimova (Azərbaycan)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup D

Fatimə İbrahimova (Azərbaycan) - Agustsdottir Thorbjorg (İslandiya)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup D

Fatimə İbrahimova (Azərbaycan) - Katerina Navarria  (İtaliya)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup D

Fatimə İbrahimova (Azərbaycan) - Sara Balzer  (Fransa)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup D

Fatimə İbrahimova (Azərbaycan) -  Olena Kravatska (Ukrayna)

Sabina Mikina

12:50 Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup

Sabina Mikina (Azərbaycan) - Vila Laia (İspaniya)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup E

Sabina Mikina (Azərbaycan) - Darya Andreyeva  (Belarus)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup E

Sabina Mikina (Azərbaycan) - Tatyana Suxova  (Rusiya)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup E

Sabina Mikina (Azərbaycan) - Karolina Kaleta  (Polşa)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup E

Sabina Mikina (Azərbaycan) - Sofiya Ciaraglia  (İtaliya)

Sevil Bünydova

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup F

Viktoriya Kovaleva  (Rusiya) - Sevil Bünydova (Azərbaycan)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup F

Sevil Bünydova (Azərbaycan) - Aliya Itskoviç  (Böyük Britaniya)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup F

Sevil Bünydova (Azərbaycan) - Olga Zhovnir  (Ukrayna)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup F

Bianca Pascu  (Rumıniya) - Sevil Bünydova (Azərbaycan)

12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup F

Sevil Bünydova (Azərbaycan) - Aleksandra Gevaert  (Belçika)

CÜDO

Orxan Səfərov

14:06 *Kişilər arasında - 60 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

Orxan Səfərov (Azərbaycan) - Müəyyənləşdiriləcək

14:54 Kişilər arasında - 60 kq, 1/4 Finallar(Əgər təsnif olunarsa)

16:12 Kişilər arasında - 60 kq, Yarımfinallar(Əgər təsnif olunarsa)

19:50 Kişilər arasında - 60 kq, Final (Əgər təsnif olunarsa)

İlqar Müşkiyev

13:48 *Kişilər arasında - 60 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

İlqar Müşkiyev - Müəyyənləşdiriləcək

14:54 Kişilər arasında - 60 kq, 1/4 Finallar(Əgər təsnif olunarsa)

16:12 Kişilər arasında - 60 kq, Yarımfinallar(Əgər təsnif olunarsa)

19:50 Kişilər arasında - 60 kq, Final(Əgər təsnif olunarsa)

Nicat Şıxəlizadə

13:00 *Kişilər arasında - 66 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

Nicat Şıxəlizadə (Azərbaycan) - Sinan Sandal (Türkiyə)

14:36 Kişilər arasında - 66 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi(Əgər təsnif olunarsa)

15:30 Kişilər arasında - 66 kq, 1/4 Finallar(Əgər təsnif olunarsa)

16:36 Kişilər arasında - 66 kq, Yarımfinallar(Əgər təsnif olunarsa)

20:50 Kişilər arasında - 66 kq, Final(Əgər təsnif olunarsa)

Tərlan Kərimov

13:12 *Kişilər arasında - 66 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

Pulyaev Mikhail (Rusiya) - Tərlan Kərimov (Azərbaycan)

14:36 Kişilər arasında - 66 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi(Əgər təsnif olunarsa)

15:30 Kişilər arasında - 66 kq, 1/4 Finallar(Əgər təsnif olunarsa)

16:36 Kişilər arasında - 66 kq, Yarımfinallar(Əgər təsnif olunarsa)

20:50 Kişilər arasında - 66 kq, Final(Əgər təsnif olunarsa)

Leyla Əliyeva

12:00 Qadınlar arasında - 48 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

 Kristina Vrsic (Sloveniya) - Leyla Əliyeva

Aişə Qurbanlı

12:12 *Qadınlar arasında - 48 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

Rumyantseva Kristina (Rusiya) - Aişə Qurbanlı (Azərbaycan)

Səkinə Zayirova

12:12 *Qadınlar arasında - 52 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

Schwartz Roniqrş (İsrail) - Səkinə Zayirova (Azərbaycan)

Kifayət Qasımova

13:18 *Qadınlar arasında - 57 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

Kifayət Qasımova (Azərbaycan) - Rogic Jovana (Slovakiya)

ÜZGÜÇÜLÜK

Murad Ayxan

09:40 Kişilər arasında 50 m Brass, İlkin oyunlar

 Anton Jeltyakov

09:40 Kişilər arasında 50m brass, İlkin oyunlar

Qriqori Kalminski 

10:11 Kişilər arasında 200m arxa üstə, İlkin oyunlar

Alsu Bayramova

10:26 Qadınlar arasında 100m Batterflyay, İlkin oyunlar

 Yuliya Stisyuk

09:30 Qadınlar arasında 50m arxa üstə, İlkin oyunlar

VOLEYBOL

AZƏRBAYCAN

19:30 Qadınlar arasında, Yarımfinal

Türkiyə - Azərbaycan

Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

Xəbər lenti

Bütün xəbərlər


Orphus sistemi