Yuxarı
    Bağlamaq

    ​Bu gün 21 Azərbaycan idmançısı Avropa Oyunlarında mübarizə aparacaq - SİYAHI

    Mübarizə basketbol, çimərlik futbolu, boks, cüdo, üzgüçülük və voleybol üzrə aparılacaq

    Bakı. 25 İyun. REPORT.AZ/ "Bakı-2015" I Avropa Oyunlarının 14-cü yarış günündə 21 Azərbaycan idmançısı çıxış edəcək.

    "Report" xəbər verir ki, yarışlar basketbol, çimərlik futbolu, boks, cüdo, üzgüçülük və voleybol üzrə olacaq.

    3X3 BASKETBOL

    AZƏRBAYCAN

    20:00 Kişilər arasında 1/8 Finallar

    Azərbaycan - İsrail

    AZƏRBAYCAN

    17:00 Qadınlar arasında 1/8 Finallar

    Azərbaycan - Latviya

    ÇIMƏRLIK FUTBOLU

    AZƏRBAYCAN

    20:30 Kişilər arasında Qrup A

    Azərbaycan - İsveçrə

    BOKS

    Elvin Məmişzadə

    13:30 Kişilər arasında yüngülvari çəki (52kq), Yarımfinal

    Elvin Məmişzadə (Azərbaycan) - Həmzə Touba (Almaniya)

    Sotomayor Collazo

    14:15 Kişilər arasında birinci yarım-orta çəki (64kq), Yarımfinal

    Viktor Petrov  (Ukrayna) - Sotomayor Collazo (Azərbaycan)

    Teymur Məmmədov

    19:45 Kişilər arasında yarım-ağır çəki (81kq), Final

    Valentino Manfredonia  (İtaliya) - Teymur Məmmədov (Azərbaycan)

    Məhəmmədrəsul Məcidov (Zədə səbəbindən görüşü buraxmalı olacaq)

    14:30 Kişilər arasında super ağır çəki (+91kq), Yarımfinal

    Məhəmmədrəsul Məcidov (Azərbaycan) - Qasan Gimbatov  (Rusiya)

    Anna Əlimərdanova

    12:30 Qadınlar arasında yarım-yüngül çəki (51 - 54kq), Yarımfinal

    Yelena Savelyeva  (Rusiya) - Anna Əlimərdanova (Azərbaycan)

    QILINCOYNATMA

    Sevinc Bünyadova

    11:50 Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış, Qrup A

    Sarban İlgin (Türkiyə) - Sevinc Bünyadova (Azərbaycan)

    11:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup A

    Sevinc Bünyadova (Azərbaycan) - Marion Stoltz  (Fransa)

    11:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup A

     Rebecca Gargano (İtaliya) - Sevinc Bünyadova (Azərbaycan)

    11:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup A

    Sevinc Bünyadova (Azərbaycan) - Martina Vatora  (Polşa)

    11:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup A

    Olga Xarlan  (Ukrayna) - Sevinc Bünyadova (Azərbaycan)

    Fatimə İbrahimova

    12:50 *Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış, Qrup D

    Mariya Ridel  (Rusiya) - Fatimə İbrahimova (Azərbaycan)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup D

    Fatimə İbrahimova (Azərbaycan) - Agustsdottir Thorbjorg (İslandiya)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup D

    Fatimə İbrahimova (Azərbaycan) - Katerina Navarria  (İtaliya)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup D

    Fatimə İbrahimova (Azərbaycan) - Sara Balzer  (Fransa)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup D

    Fatimə İbrahimova (Azərbaycan) -  Olena Kravatska (Ukrayna)

    Sabina Mikina

    12:50 Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup

    Sabina Mikina (Azərbaycan) - Vila Laia (İspaniya)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup E

    Sabina Mikina (Azərbaycan) - Darya Andreyeva  (Belarus)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup E

    Sabina Mikina (Azərbaycan) - Tatyana Suxova  (Rusiya)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup E

    Sabina Mikina (Azərbaycan) - Karolina Kaleta  (Polşa)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup E

    Sabina Mikina (Azərbaycan) - Sofiya Ciaraglia  (İtaliya)

    Sevil Bünydova

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup F

    Viktoriya Kovaleva  (Rusiya) - Sevil Bünydova (Azərbaycan)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup F

    Sevil Bünydova (Azərbaycan) - Aliya Itskoviç  (Böyük Britaniya)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup F

    Sevil Bünydova (Azərbaycan) - Olga Zhovnir  (Ukrayna)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup F

    Bianca Pascu  (Rumıniya) - Sevil Bünydova (Azərbaycan)

    12:50 *Qadınlar arasında sablya ilə fərdi yarış, Qrup F

    Sevil Bünydova (Azərbaycan) - Aleksandra Gevaert  (Belçika)

    CÜDO

    Orxan Səfərov

    14:06 *Kişilər arasında - 60 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

    Orxan Səfərov (Azərbaycan) - Müəyyənləşdiriləcək

    14:54 Kişilər arasında - 60 kq, 1/4 Finallar(Əgər təsnif olunarsa)

    16:12 Kişilər arasında - 60 kq, Yarımfinallar(Əgər təsnif olunarsa)

    19:50 Kişilər arasında - 60 kq, Final (Əgər təsnif olunarsa)

    İlqar Müşkiyev

    13:48 *Kişilər arasında - 60 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

    İlqar Müşkiyev - Müəyyənləşdiriləcək

    14:54 Kişilər arasında - 60 kq, 1/4 Finallar(Əgər təsnif olunarsa)

    16:12 Kişilər arasında - 60 kq, Yarımfinallar(Əgər təsnif olunarsa)

    19:50 Kişilər arasında - 60 kq, Final(Əgər təsnif olunarsa)

    Nicat Şıxəlizadə

    13:00 *Kişilər arasında - 66 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

    Nicat Şıxəlizadə (Azərbaycan) - Sinan Sandal (Türkiyə)

    14:36 Kişilər arasında - 66 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi(Əgər təsnif olunarsa)

    15:30 Kişilər arasında - 66 kq, 1/4 Finallar(Əgər təsnif olunarsa)

    16:36 Kişilər arasında - 66 kq, Yarımfinallar(Əgər təsnif olunarsa)

    20:50 Kişilər arasında - 66 kq, Final(Əgər təsnif olunarsa)

    Tərlan Kərimov

    13:12 *Kişilər arasında - 66 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

    Pulyaev Mikhail (Rusiya) - Tərlan Kərimov (Azərbaycan)

    14:36 Kişilər arasında - 66 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi(Əgər təsnif olunarsa)

    15:30 Kişilər arasında - 66 kq, 1/4 Finallar(Əgər təsnif olunarsa)

    16:36 Kişilər arasında - 66 kq, Yarımfinallar(Əgər təsnif olunarsa)

    20:50 Kişilər arasında - 66 kq, Final(Əgər təsnif olunarsa)

    Leyla Əliyeva

    12:00 Qadınlar arasında - 48 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

     Kristina Vrsic (Sloveniya) - Leyla Əliyeva

    Aişə Qurbanlı

    12:12 *Qadınlar arasında - 48 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

    Rumyantseva Kristina (Rusiya) - Aişə Qurbanlı (Azərbaycan)

    Səkinə Zayirova

    12:12 *Qadınlar arasında - 52 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

    Schwartz Roniqrş (İsrail) - Səkinə Zayirova (Azərbaycan)

    Kifayət Qasımova

    13:18 *Qadınlar arasında - 57 kq, 1/16 Seçmə mərhələsi

    Kifayət Qasımova (Azərbaycan) - Rogic Jovana (Slovakiya)

    ÜZGÜÇÜLÜK

    Murad Ayxan

    09:40 Kişilər arasında 50 m Brass, İlkin oyunlar

     Anton Jeltyakov

    09:40 Kişilər arasında 50m brass, İlkin oyunlar

    Qriqori Kalminski 

    10:11 Kişilər arasında 200m arxa üstə, İlkin oyunlar

    Alsu Bayramova

    10:26 Qadınlar arasında 100m Batterflyay, İlkin oyunlar

     Yuliya Stisyuk

    09:30 Qadınlar arasında 50m arxa üstə, İlkin oyunlar

    VOLEYBOL

    AZƏRBAYCAN

    19:30 Qadınlar arasında, Yarımfinal

    Türkiyə - Azərbaycan

    Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

    Xəbər lenti

    Ən azı bir bölmə seçilməlidir

    Bütün xəbərlər


    Orphus sistemi