Yuxarı

Bu gün 21 Azərbaycan idmançısı Avropa Oyunlarında mübarizə aparacaq - SİYAHI

Yarışlar çimərlik futbolu, boks, cüdo və üzgüçülük üzrə keçiriləcək

Bakı. 26 İyun. REPORT.AZ/ "Bakı-2015" I Avropa Oyunlarının 15-ci yarış günündə də 21 Azərbaycan idmançısı çıxış edəcək.

"Report" xəbər verir ki, yarışlar çimərlik futbolu, boks, cüdo və üzgüçülük üzrə keçiriləcək.

ÇİMƏRLİK FUTBOLU

20:30 Kişilər arasında, Qrup A

Azərbaycan - Portuqaliya

BOKS

18:45 Kişilər arasında yüngülvari çəki (52kq), Final

1. Elvin Məmişzadə (Azərbaycan) - Picardi Vincenzo (İtaliya)

13:00 Kişilər arasında yüngül çəki (60kq), Yarımfinal

2. Albert Səlimov (Azərbaycan) - Mccomb Sean (İrlandiya)

19:15 Kişilər arasında Birinci yarım-orta çəki (64kq), Final

3. Collazo Sotomayor (Azərbaycan) - Mangiacapre Vincenzo (İtaliya)

13:45 Kişilər arasında yarım-orta çəki (69kq), Yarımfinal

4. Pərviz Bağırov (Azərbaycan) - Kelly Josh (Böyük Britaniya)

14:15 Kişilər arasında orta çəki (75kq), Yarımfinal

5. Xaybula Musalov (Azərbaycan) - Harcsa Zoltan (Macarıstan)

14:30 Kişilər arasında ağır çəki (91kq), Yarımfinal

6. Abdulkadir Abdullayev (Azərbaycan) - Sadam Magomedov  (Rusiya)

12:45 Qadınlar arasında yüngül çəki (57 - 60kq), Yarımfinal

7. Yana Alekseyevna (Azərbaycan) - Taylor Katie (İrlandiya)

QILINCOYNATMA

09:30 Kişilər arasında şpaqa ilə komanda yarışı, 1/4 Final

Azərbaycan - Rusiya

09:00 Qadınlar arasında sablya ilə komanda yarışı, 1/4 Final

Azərbaycan - Rusiya

CÜDO

11:54 *Kişilər arasında -73 kq 1/16 seçmə mərhələsi

8. Rüstəm Orucov (Azərbaycan) - Müəyyənləşdiriləcək

13:36 Kişilər arasında -73 kq 1/16 seçmə mərhələsi - Əgər təsnif olunarsa

14:30 Kişilər arasında -73 kq 1/4 Finallar - Əgər təsnif olunarsa

15:24 Kişilər arasında -73 kq Yarımfinallar - Əgər təsnif olunarsa

19:50 Kişilər arasında -73 kq Final - Əgər təsnif olunarsa

15:48 *Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu, Cədvəl A, yarımfinal

9. İlham Zəkiyev (Azərbaycan) - Müəyyənləşdiriləcək

21:50 Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Final - Əgər təsnif olunarsa

15:12 *Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu, 1/4 final

10. Zakir Mislimov (Azərbaycan) - Oleksandr Pominov  (Ukrayna)

11:36 *Qadınlar arasında -63 kq 1/16 seçmə mərhələsi

11. Xanım Hüseynova (Azərbaycan) - Katerina Nikoloska  (Makedoniya)

11:42 *Qadınlar arasında -63 kq 1/16 seçmə mərhələsi

12. Nuriyyə Axundova (Azərbaycan) - Agata Ozdoba  (Polşa)

12:18 *Qadınlar arasında -70 kq 1/16 seçmə mərhələsi

13. Validə Mirzəzadə (Azərbaycan) - Roxane Taeymans  (Belçika)

12:06 *Qadınlar arasında -70 kq 1/16 seçmə mərhələsi

14. Nərgiz İbrahimova (Azərbaycan) - Barbara Matic (Xorvatiya)

15:00 *Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu, 1/4 Final

15. Səbinə Abdullayeva (Azərbaycan) - Merenciano Herrero Maria Monica (İspaniya)

15:30 Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Yarımfinallar - Əgər təsnif olunarsa

21:20 Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Final - Əgər təsnif olunarsa

ÜZGÜÇÜLÜK

10:41 Kişilər arasında 100m batterflyay İlkin oyunlar

16. Ayxan Murat (Azərbaycan)

10:41 Kişilər arasında 100m batterflyay İlkin oyunlar

17.  İvan Andrianov (Azərbaycan)

11:06 Kişilər arasında 100m brass İlkin oyunlar

18. Anton Jeltyakov (Azərbaycan)

09:41 Kişilər arasında 50m arxa üstə İlkin oyunlar

19. Qriqori Kalminski (Azərbaycan)

09:30 Qadınlar arasında 50m sərbəst İlkin oyunlar

20. Anna Mançenkova (Azərbaycan)

09:51 Qadınlar arasında 100m arxa üstə İlkin oyunlar

21. Yuliya Stisyuk (Azərbaycan)

11:18 Qarışıq 4x100 kompleks ötürmə İlkin oyunlar

AZƏRBAYCAN

Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

Xəbər lenti

Bütün xəbərlər


Orphus sistemi