Yuxarı

İyunun 22-də ​Avropa Oyunlarında 12 dəst medal sahibini tapıb - SİYAHI

Medallar atıcılıq, atletika, kamandan oxatma və sambo üzrə oynanılıb

Bakı. 23 İyun. REPORT.AZ/ İyunun 22-də "Bakı 2015" I Avropa Oyunlarında 12 dəst medal öz sahibini tapıb.

"Report" xəbər verir ki, medallar atıcılıq, atletika, kamandan oxatma və sambo üzrə oynanılıb.

Azərbaycan idmançıları günü 4 gümüş medalla başa vurublar. Dörd medalın hamısı sambo üzrə yarışlarda əldə olunub.


Atıcılıq - Qarışıq komanda halında dairəvi stend

1. İtaliya

2. Kipr

3. Fransa

Atıcılıq - Qarışıq komanda halında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş

1. İtaliya

2. Danimarka

3. Rusiya

Atıcılıq - Qarışıq komanda halında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş

1. Almaniya

2. Yunanıstan

3. Rusiya

Kamandan oxatma - Kişilər arasında Fərdi

1. Miguel Alvarino Garcia (İspaniya)

2. Sjef van den Berg (Hollandiya)

3. Anton Prilepov (Belarus)

Sambo - Qadınlar arasında -52 kq

1. Anna Xaritonova (Rusiya)

2. Nəzakət Xəlilova (AZƏRBAYCAN)

3. Magdalena Varbanova (Bolqarıstan)

3. Ruta Aksionova (Litva)

Sambo - Kişilər arasında -57 kq

1. Aymergen Atkunov (Rusiya)

2. İslam Qasımov (AZƏRBAYCAN)

3. Vladislav Burdz (Belarus)

3. Vaxtang Çidrashvili (Gürcüstan)

Sambo - Qadınlar arasında -60 kq

1. Yana Kostenko (Rusiya)

2. Kalina Stefanova (Bolqarıstan)

3. Katerina Prakapenko (Belarus)

4. Daniela Hondiu (Rumıniya)

Sambo - Kişilər arasında -74 kq

1. Stepan Popov  (Belarus)

2. Amil Qasımov (AZƏRBAYCAN)

3. Kaxa Mamulaşvili  (Gürcüstan)

4.  Azamat Sidakov (Rusiya)

Sambo - Qadınlar arasında -64 kq

1. Matsko Tatsiana (Belarus)

2. Sayko Olena (Ukrayna)

3. Loko Sarah (Fransa)

4. Shcherbakova Anna (Rusiya)

Sambo - Kişilər arasında -90 kq

1. Alsim Çernoskulov  (Rusiya)

2. Andre Kazusionak y (Belarus)

3. Karbelaşvili Davit (Gürcüstan)

4. Matukas Radvilas (Litva)

Sambo - Qadınlar arasında -68 kq

1.  Ivana Jandric (Serbiya)

2. Volga Namazava (Belarus)

3. Conde Celine (Fransa)

4. Olga Zaxartsova  (Rusiya)

Sambo - Kişilər arasında +100 kq

1. Artem Osipenko  (Rusiya)

2. Vasif Səfərbəyov (AZƏRBAYCAN)

3.  Yuri Rıbak (Belarus)

4.  Razmik Tonoyan(Ukrayna)

Mətndə orfoqrafik səhv aşkar etdinizsə, səhv olan hissəni qeyd edib Ctrl + Enter düymələrini sıxın.

Xəbər lenti

Bütün xəbərlər


Orphus sistemi